Europa (Polski)
Barcode Better

W firmie TEKLYNX wierzymy, że oprogramowanie do obsługi kodów kreskowych nie jest tylko nabywanym produktem. Jest to zintegrowane rozwiązanie technologiczne, które umożliwia działanie Twojej firmie.

Wsparcie

Centralne zarządzanie drukiem etykiet za pomocą programu TEKLYNX CENTRAL

Usprawnij procesy etykietowania: Centralne zarządzanie drukiem etykiet za pomocą programu TEKLYNX CENTRAL

Scentralizowane zarządzanie etykietami

 

Usprawnij procesy etykietowania dzięki scentralizowanemu zarządzaniu etykietowaniem z jednej lokalizacji za pomocą programu TEKLYNX CENTRAL. Uzyskaj kontrolę nad etykietowaniem w całym przedsiębiorstwie, zapewniając użytkownikom prosty interfejs drukowania.

 

Zamów bezpłatną konsultację już dziś.

 

 
Transkrypcja filmu Transkrypcja filmu
TRANSKRYPCJA WIDEO

Usprawnij etykietowanie, korzystając z programu TEKLYNX CENTRAL do scentralizowanego zarządzania całym środowiskiem etykietowania. Program TEKLYNX CENTRAL łączy w sobie inteligentne projektowanie etykiet, elektroniczne zatwierdzanie etykiet, automatyzację druku etykiet oraz interfejs drukowania etykiet dostępny za pośrednictwem przeglądarki. Program TEKLYNX CENTRAL zapewnia pełną kontrolę na środowiskiem etykietowania – niezależnie od jego wielkości i złożoności.

 

TEKLYNX CENTRAL to rozwiązanie do zarządzania etykietami dla przedsiębiorstw, które zostało stworzone, aby spełnić potrzeby całej organizacji w zakresie etykietowania z jednego miejsca.

 

Program TEKLYNX CENTRAL łączy w sobie sprawdzoną technologię: CODESOFT projektowania etykiet, SENTINEL automatyzacji druku LABEL ARCHIVE oraz identyfikowalności i bezpieczeństwa.

 

Oprócz funkcji programów CODESOFT, SENTINEL i LABEL ARCHIVE oprogramowanie TEKLYNX CENTRAL umożliwia publikację interfejsu druku za pośrednictwem przeglądarki w obrębie firmowej sieci wewnętrznej lub poprzez bezpieczną witrynę dla dostawców i producentów na zlecenie. To niesamowite, że można zarządzać centralnie wszystkimi tymi możliwościami z siedziby firmy oraz czerpać z nich korzyści nawet na skalę globalną. TEKLYNX CENTRAL zapewnia także centralny punkt zarządzania wszystkimi elementami operacji etykietowania, umożliwiając nawet zarządzanie instalacjami oprogramowania do projektowania etykiet.

 

Stwórz najlepszy system etykietowania zgodnie z koncepcją „lean” z TEKLYNX CENTRAL. Usprawnij procesy etykietowania już dziś, zamawiając bezpłatną demonstrację programu TEKLYNX CENTRAL, aby dowiedzieć się, jakie możliwości kontroli zapewnia scentralizowane zarządzanie etykietami. 

Skontaktuj się z nami

Chcemy poznać Twoje potrzeby, aby pomóc Ci znaleźć najlepsze oprogramowanie do tworzenia etykiet z kodami kreskowymi, które pasuje do potrzeb Twojej firmy.

Wymagane pole Zbyt długo. Limit: 250 znaków. Nieważne
Wymagane pole Zbyt długo. Limit: 250 znaków. Nieważne
Wymagane pole
Wymagane pole
Wymagane pole
Wymagane pole Nieważne
Wymagane pole Nieważne
Wymagane pole Zbyt długo. Limit: 250 znaków. Nieważne

Wymagane pole Zbyt długo. Limit: 250 znaków. Nieważne
Wymagane pole
Wymagane pole
Wymagane pole Zbyt długo. Limit: 250 znaków. Nieważne
Wymagane pole