Europa (Polski)
Barcode Better

W firmie TEKLYNX wierzymy, że oprogramowanie do obsługi kodów kreskowych nie jest tylko nabywanym produktem. Jest to zintegrowane rozwiązanie technologiczne, które umożliwia działanie Twojej firmie.

Wsparcie

Wideo: Studium przypadku The Real Good Life

Film o studium przypadku The Real Good Life

Studium przypadku The Real Good Life

Zapoznaj się z naszym filmem na temat studium przypadku, aby dowiedzieć się, w jaki sposób firma The Real Good Life całkowicie wyeliminowała ręczne procesy etykietowania, zmniejszyła błędy etykietowania, zwiększyła wydajność i zyskała wiele więcej dzięki solidnemu rozwiązaniu TEKLYNX do tworzenia i integracji etykiet kodów kreskowych, LABELVIEW.

 

 
Transkrypcja filmu Transkrypcja filmu
TRANSKRYPCJA WIDEO

Kiedy lokalny przedsiębiorca chciał wdrożyć swoje pierwsze rozwiązanie etykietowania, TEKLYNX podjął kroki, aby pomóc. Firma The Real Good Life została otwarta w 2016 roku z myślą o misji serwowania pysznych pożywnych dań, jako opłacalnej i wygodnej opcji otrzymania pełnego obiadu do domu.

 

Maggie - właścicielka The Real Good Life: Wiele rodzin zmaga się z tym samym problemem każdego wieczoru, „Co zjeść na obiad/kolację?” Postanowiliśmy więc otworzyć The Real Good Life, aby odpowiedzieć na to pytanie. Dostarczamy jedzenie przyjazne rodzinie i gotowe do wyjazdu raz w tygodniu do 85 rodzin w okolicy metropolitarnej Milwaukee. 

 

Wraz z rozwojem biznesu Maggie zdała sobie sprawę, że potrzebuje łatwego w obsłudze, szybkiego i dokładnego rozwiązania w zakresie etykietowania. 

 

Maggie: Zanim zaczęliśmy używać oprogramowania do etykietowania, cały proces był wykonywany ręcznie. Mieliśmy bardzo ładne etykiety, które z naszym logo i linkiem do strony z instrukcjami, aby klienci mogli przejść do witryny i dowiedzieć się, jak podgrzać posiłek. Jednak poza tym musiałam ręcznie wpisać nazwę i datę na każdej etykiecie produktu. Traciłam na to wiele godzin, kiedy firma była na ówczesnym etapie rozwoju i nie wyobrażam sobie, ile czasu zajęłoby mi to teraz, kiedy nasze obroty czterokrotnie się zwiększyły.

 

Maggie: Kiedy po raz pierwszy szukaliśmy oprogramowania do etykietowania skorzystałam z sieci społecznościowej i umieściłam prośbę o pomoc. Na szczęście nadeszła odpowiedź. Użytkownicy skontaktowali mnie z Nickiem z TEKLYNX, a on przedstawił mi oprogramowanie LABELVIEW, które rozwiązało wszystkie nasze problemy. 

 

Nick - menedżer produktu TEKLYNX Enterprise: Maggie użyła sieci społecznościowej w Milwaukee w sprawie wyzwań związanych z etykietowaniem i pocztą pantoflową dotarło do mnie, że to czego potrzebuje mieści się w zakresie naszej wiedzy specjalistycznej i od razu do niej zadzwoniłem. 

 

Jako przedsiębiorca Maggie koncentrowała się na zatrudnianiu kucharzy i dostawców, a nie menedżerów IT. Potrzebowała kompleksowego rozwiązania w zakresie etykietowania, które spełniałoby jej oczekiwania i było łatwe w instalacji i obsłudze. 

 

Maggie: W firmie The Real Good Life używamy etykiet na dwa różne sposoby: najważniejszym z nich jest umieszczenie ich bezpośrednio na opakowaniach żywności. Etykieta musi mieć nazwę produktu i datę jego wydania. Dodatkowo używamy etykiet na torbach dostawczych, które oczywiście zawierają podstawowe informacje pomagające naszym kierowcom zorientować się, dokąd jadą: adresy, imiona i nazwiska, tego typu rzeczy. 

 

Nick: W przypadku start-upów, takich jak The Real Good Life, nacisk kładzie się na szybkie i proste wdrożenie oraz bardzo łatwy w obsłudze interfejs. LABELVIEW sprostał tym oczekiwaniom. 

 

Travis - menedżer produktów do projektowania etykiet TEKLYNX: LABELVIEW to nasze oprogramowanie do etykietowania średniego poziomu, dostępne w TEKLYNX. W przypadku klientów takich, jak The Real Good Life, etykiety są dość złożone, ale zatrudnianie pracowników IT w celu wsparcia procesu etykietowania nie ma ekonomicznego uzasadnienia. Oprogramowanie LABELVIEW sprostało oczekiwaniom w zakresie projektowania i drukowania etykiet, a firma TEKLYNX zapewniła usługę i wsparcie w celu wprowadzenia rozwiązania dotyczącego etykiet tak szybko, jak to tylko możliwe. 

 

Maggie: Personel TEKLYNX cały czas stara się nam pomóc. W świecie, w którym oprogramowanie dowolnej firmy pociąga za sobą własny zestaw problemów, nie mieliśmy tego kłopotu z TEKLYNX. Firma miała dla nas wyłącznie rozwiązania. 

 

Travis: Oprócz LABELVIEW, TEKLYNX oferuje rozwiązania oprogramowania do etykietowania, które integrują się z systemami biznesowymi w celu zautomatyzowania drukowania etykiet, zapewnienia możliwości śledzenia etykiet i umożliwienia drukowania etykiet na całym świecie. Wiemy, że The Real Good Life jest dziś małą firmą, ale wraz z ich rozwojem jesteśmy przekonani, że nasze rozwiązania będą także dobrze służyć ich potrzebom w przyszłości.

 

Maggie: Moje pomysły na przyszłość The Real Good Life zmieniają się z dnia na dzień, ale jedną rzeczą, której jestem bezustannie pewna jest to, że chcemy rozwijać model na szczeblu krajowym i posiadać sieć kuchni dla wspólnot w całym kraju.

 

Start-upy takie jak The Real Good Life potrzebują profesjonalnych rozwiązań etykietowania, które są wystarczająco łatwe w zarządzaniu, aby obyć się bez personelu IT. Personel TEKLYNX był zachwycony, że może pomóc The Real Good Life wdrożyć pierwszy system etykietowania i ludzie z firmy nie mogą się doczekać, kiedy znowu będą mogli wesprzeć nas w zakresie etykietowania w miarę rozwoju firmy. Niezależnie od potrzeb związanych z etykietowaniem, TEKLYNX ma rozwiązanie, które może pomóc. Skontaktuj się z nami za pośrednictwem naszej strony internetowej lub zadzwoń.

Możemy zaczynać?

Chcemy zrozumieć Twoje potrzeby i pomóc Ci w znalezieniu najlepszego oprogramowania do etykietowania, które będzie dopasowane do potrzeb firmy

Wymagane pole Zbyt długo. Limit: 250 znaków. Nieważne
Wymagane pole Zbyt długo. Limit: 250 znaków. Nieważne
Wymagane pole
Wymagane pole
Wymagane pole
Wymagane pole Nieważne
Wymagane pole Nieważne
Wymagane pole Zbyt długo. Limit: 250 znaków. Nieważne

Wymagane pole Zbyt długo. Limit: 250 znaków. Nieważne
Wymagane pole
Wymagane pole
Wymagane pole Zbyt długo. Limit: 250 znaków. Nieważne
Wymagane pole