Europa (Polski)
Wybierz lokalizację

Wybierz swoją lokalizację i język, aby korzystać z najlepiej przystosowanej strony internetowej

Barcode Better

W firmie TEKLYNX wierzymy, że oprogramowanie do obsługi kodów kreskowych nie jest tylko nabywanym produktem. Jest to zintegrowane rozwiązanie technologiczne, które umożliwia działanie Twojej firmie.

Informacje

Nasz zespół

To ludzie stojący za produktami

Naszym najważniejszym zasobem w TEKLYNX jest nasz zespół. Ludzie, którzy każdego dnia starają się jeszcze bardziej ułatwić działania dla naszych klientów, są powodem, dla którego zostaliśmy globalnym liderem w branży oprogramowania do obsługi etykiet z kodami kreskowymi. W firmie TEKLYNX panuje oparte na współpracy, zabawne, skupione na kliencie i buzujące dużą energią środowisko, w którym często rzucamy wyzwanie przyjętym normom. Szukamy członków zespołu, którzy mają motywację do osiągnięcia sukcesu, chcą się uczyć i rozwijać oraz cechują się determinacją w pomaganiu naszym klientom zgodnie z ideą „Barcode Better.”

Zespół międzynarodowy

Wartości, które nadają kierunek naszym działaniom

To kultura w firmie TEKLYNX nas definiuje. Jesteśmy zespołem, którego członkowie stawiają sobie nawzajem wyzwania. Z pasją podchodzimy do zapewniania satysfakcji klienta. Zawsze staramy się być jeszcze lepsi.

 

  1. Praca zespołowa – Przyjmujemy odpowiedzialność i staramy się realizować większą misję, razem.
  2. Skupienie się na kliencie – Nasi klienci są w centrum wszystkich naszych działań. Oczekujemy zapewniania doskonałego wsparcia dla klientów i zachęcamy do tego.
  3. Ambicje – Zawsze staramy się być jeszcze lepsi i nigdy nie przestajemy słuchać, uczyć się i stosować zdobytą wiedzę.
  4. Innowacyjność – Celowo i rozważnie podważamy status quo.
  5. Szczerość – Nasze szczere podejście nigdy nie zostaje naruszone. Mówimy to, co robimy i robimy to, co mówimy.

INFORMACJE O NASZYM ZESPOLE

TEKLYNX - Best Places to Work AwardTEKLYNX – wspaniałe miejsce do pracy

Aby wspierać nasz wzrost, zawsze szukamy najbardziej kreatywnych i utalentowanych pracowników w branży. Nasz zespół składa się z osób o różnym pochodzeniu i z różnymi poziomami wykształcenia w obszarach takich jak technologia informacyjna, dziennikarstwo, marketing, inżynieria i biznes. Jako że jesteśmy organizacją globalną wysoce cenieni są kandydaci z płynną znajomością języka obcego.

 

Nasi pracownicy odnoszący największe sukcesy doskonale czują się w środowisku zespołowym, ciągle działają zgodnie z wartościami stanowiącymi wytyczne i podchodzą z niezwykłą pasją do obsługi klientów i partnerów. Ponieważ nasze oczekiwania są wysokie, pracownicy TEKLYNX stanowią naszą przewagę konkurencyjną. To dlatego jesteśmy lepsi od innych.