Europa (Polski)
Barcode Better

W firmie TEKLYNX wierzymy, że oprogramowanie do obsługi kodów kreskowych nie jest tylko nabywanym produktem. Jest to zintegrowane rozwiązanie technologiczne, które umożliwia działanie Twojej firmie.

Partnerzy

PARTNERZY TECHNOLOGICZNI

Partnerstwo zapewniające rozwiązania

 

Partnerzy technologiczni TEKLYNX Technology Partner to niezależni dostawcy sprzętu i oprogramowania lub inni dostawcy technologii, których produkty uzupełniają gamę rozwiązań do identyfikacji i śledzenia firmy TEKLYNX albo których własne rozwiązania można usprawnić poprzez integrację z naszymi produktami. Partnerzy technologiczni to szeroka gama firm – od dużych dostawców rozwiązań po niezależnych dostawców usług specjalizujących się w aplikacjach technologicznych.

 

Razem z partnerami technologicznymi możemy dostarczać rozwiązania zapewniające wartość dodaną dla naszych klientów.

 

Aby uzyskać więcej informacji lub zostać partnerem TEKLYNX Technology Partner, skontaktuj się z firmą TEKLYNX w swoim regionie.

„Rozwój natywnych sterowników drukarek firmy TEKLYNX umożliwił nam oferowanie bezproblemowych rozwiązań w zakresie kolorowego etykietowania na żądanie.”

- Andrew Moore, menedżer ds. produktów, Epson America

Partnerzy technologiczni firmy TEKLYNX

Zebra Technologies

Zebra Technologies jest światowym liderem w dziedzinie druku kodów kreskowych i etykiet, który oferuje rozwiązania drukarek, RFID i lokalizacji w czasie rzeczywistym (real-time location solutions – RTLS), a także materiały eksploatacyjne i oprogramowanie. Firma Zebra oferuje technologie, które nadają wirtualny głos zasobom, pracownikom i transakcjom w ramach organizacji, otwierając możliwości generowania większej wartości biznesowej. Szeroka oferta firmy w zakresie technologii znakowania i druku, w tym RFID i RTLS, umożliwia wyróżnianie informacji o kluczowym znaczeniu, aby ułatwić klientom podejmowanie bardziej racjonalnych działań.

 

Dowiedz się więcej o oprogramowaniu TEKLYNX dla drukarek firmy Zebra

Partner rozwiązania GS1 w USA

GS1 jest globalną organizacją non-profit, która zajmuje się projektowaniem i wdrażaniem globalnych standardów kodów kreskowych. Jednym z najczęściej stosowanych standardów na świecie jest kod kreskowy GS1. Oprogramowanie do projektowania etykiet TEKLYNX ułatwia tworzenie dokładnych i zgodnych ze standardem kodów kreskowych GS1 dzięki wbudowanym kreatorom. Przy każdej kolejnej wersji, oprogramowanie do projektowania etykiet TEKLYNX jest aktualizowane zgodnie z aktualizacjami danych technicznych GS1, zapewniając użytkownikom możliwość dalszego tworzenia i drukowania kodów kreskowych GS1 zgodnych ze standardem. TEKLYNX jest amerykańskim partnerem GS1 Silver Solution. Dowiedz się więcej GS1.

 

Dowiedz się, w jaki sposób kreator kodów kreskowych GS1 ułatwia tworzenie kodów kreskowych GS1 w oprogramowaniu TEKLYNX.

Microsoft Gold Partner

Firma TEKLYNX uzyskała status Gold Certified w programie Microsoft Partner Program w zakresie rozwoju aplikacji. Jest to forma uznania dla wiedzy eksperckiej TEKLYNX i ogólnego wpływu firmy na rynek technologiczny. Jako partner Gold Certified firma TEKLYNX zademonstrowała obszerną, specjalistyczną wiedzę z zakresu technologii firmy Microsoft i potwierdziła możliwość spełniania potrzeb klientów. Partnerzy Microsoft Gold Certified otrzymują bogaty zestaw korzyści, w tym dostęp, szkolenia i pomoc techniczną, dzięki którym mogą uzyskać przewagę konkurencyjną na rynku. Dowiedz się więcej o Microsoft.

Wszyscy partnerzy technologiczni firmy TEKLYNX

AIM: Advancing Identification Matters

AIM to cieszące się zaufaniem na całym świecie stowarzyszenie branżowe związane z technologiami automatycznej identyfikacji. Od niemal pół wieku organizacja AIM zapewnia bezstronne informacje, zasoby edukacyjne i standardy dla dostawców i użytkowników tych technologii. Firma TEKLYNX jest członkiem stowarzyszenia AIM od 1999 r. Dowiedz się więcej.

Axelor

Axelor jest wydawcą hybrydowej platformy open source przeznaczonej do zastosowań biznesowych, która łączy niskokodowe/bezkodowe rozwiązania BPM z ponad trzydziestoma aplikacjami biznesowymi takimi jak: ERP, CRM, zarządzanie sprzedażą, HR, inwentaryzacja, produkcja, zarządzanie projektami, księgowość i nie tylko. Platforma ta jest wykorzystywana w kilku sektorach: w przemyśle, ministerstwach, firmach usługowych, firmach doradczych, organizacjach szkoleniowych itp.

 

Zintegrowane rozwiązanie BPM i platforma niskokodowa umożliwiają modelowanie dowolnego procesu biznesowego i generowanie funkcjonalnych aplikacji, które można zintegrować z istniejącymi bibliotekami i narzędziami biznesowymi.

 

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ O DRUKU ETYKIET Z KODAMI KRESKOWYMI Z AXELOR

Bixolon

BIXOLON to światowy producent drukarek będący liderem w dziedzinie technologii druku POS, druku mobilnego, automatycznej identyfikacji oraz druku etykiet. Drukarki BIXOLON stanowią trwałe i zaawansowane rozwiązania w zakresie druku w wielu różnych środowiskach. Aby dowiedzieć się więcej, odwiedź stronę bixolon.com.

 

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ O OPROGRAMOWANIU TEKLYNX DLA DRUKAREK BIXOLON

Brother

Firma Brother oferuje mobilne, stacjonarne i przemysłowe rozwiązania nowej generacji do druku i etykietowania, które usprawniają przepływ pracy zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz. Firma Brother oferuje rozwiązania, od drukarek całostronicowych i kompaktowych, lecz wytrzymałych przenośnych drukarek paragonów, biletów i etykiet do ultraszybkich, wysokowydajnych przemysłowych drukarek etykiet z kodami kreskowymi, które wspierają wiele różnych branż, takich jak handel detaliczny, transport i logistyka, produkcja, rozliczanie tras, opieka zdrowotna, bezpieczeństwo publiczne i wiele innych.

 

Firma Brother wyróżnia się ponad 100-letnią tradycją niezawodności, indywidualnym podejściem do każdego projektu i wykwalifikowanymi zespołami, które pomagają zapewnić bezproblemową integrację i stałą wydajność produktów. Dzięki wiodącym gwarancjom i renomowanej obsłudze klienta firma Brother zapewnia doskonałe wsparcie przez cały okres eksploatacji produktów. Dowiedz się więcej o firmie Brother.

 

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ O OPROGRAMOWANIU TEKLYNX DLA DRUKAREK BROTHER

CognitiveTPG

Firma CognitiveTPG to zintegrowany dostawca drukarek transakcyjnych i kodów kreskowych, które spełniają potrzeby punktów sprzedaży i technologii automatycznej identyfikacji. Nasze drukarki są znane ze swojej wytrzymałości, niewielkich rozmiarów i prostoty obsługi. Firma szczyci się ponad 35-letnim doświadczeniem oraz milionami instalacji w szerokiej gamie gałęzi przemysłu, w tym w handlu detalicznym, przemyśle motoryzacyjnym, wytwórczym, logistyce, opiece zdrowotnej i bankowości. CognitiveTPG oferuje również usługi związane ze standardowym i dostosowanym etykietowaniem. Firma CognitiveTPG zapewnia swoim klientom rozwiązania przynoszące zyski. Dowiedz się więcej o CognitiveTPG.

Datamax-O'Neil od Honeywell

Datamax-O’Neil to globalny dostawca z pasją współpracujący ze swoimi klientami – słucha, rozumie, a następnie dostarcza rozwiązania do druku oparte na wartości dodanej, aby minimalizować ryzyko i maksymalizować wydajność, bezpieczeństwo i jakość. Nasze rozwiązania poprawiają działanie firm partnerów dzięki naszej dogłębnej wiedzy o rynku i podejściu opartym na konsultacjach. Datamax-O’Neil projektuje, wytwarza i oferuje jedne z najbardziej kompleksowych w branży rozwiązania stacjonarne i przenośne do druku etykiet i rachunków. Produkty firmy są dostosowane do wielu różnych zastosowań, w tym w sektorze przemysłowym, medycznym, handlu detalicznego i motoryzacyjnym. Datamax-O’Neil ma siedzibę w Orlando na Florydzie i utrzymuje kluczowe zakłady na Florydzie, w Illinois i we Francji, a także biura sprzedaży i obsługi technicznej na całym świecie. Dowiedz się więcej o Datamax-O’Neil.

Epson

Epson America, Inc. to amerykańska spółka zależna japońskiej korporacji Seiko Epson Corporation, globalnej firmy technologicznej stojącej na czele technologicznych rewolucji w zakresie obrazowania, robotyki, precyzyjnych maszyn i elektroniki. Firma Epson oferuje wspaniałą gamę wielokrotnie nagradzanych produktów z zakresu przechwytywania i powielania obrazu na rynkach konsumenckich, fotograficznych, firmowych i graficznych. Rozwijając globalną pozycję przywódcy technologicznego, firma Epson wykorzystuje opatentowane głowice MicroPiezo® oraz technologie pigmentowe DURABrite® Ultra w produkcji wytrzymałych, przemysłowych drukarek do drukowania etykiet w pełnym kolorze. Drukarki te umożliwiają użytkownikom dynamiczne dodawanie obrazów, kodowanie kolorystyczne, a także dodawanie obrazów logo do etykiet monochromatycznych przy jednoczesnym zapewnianiu wytrzymałości i znacznie poprawionych kosztach eksploatacji.

 

Więcej informacji znajduje się na stronie: https://epson.com/For-Work/Printers/Label/c/w130

 

Dowiedz się więcej o oprogramowaniu TEKLYNX dla drukarek firmy Epson

Global Shop Solutions

We simplify your manufacturing™. Oprogramowanie ERP Global Shop Solutions obejmuje aplikacje potrzebne do zapewnienia wysokiej jakości części w terminie za każdym razem – od oferty do płatności oraz na wszystkich etapach pośrednich, uwzględniając zarządzanie sklepem, planowanie, inwentaryzację, księgowość, kontrolę jakości, CRM i 25 innych kwestii. Nasi klienci z branży produkcyjnej korzystają z dokładnych informacji o zapasach w czasie rzeczywistym, lepszej terminowości dostaw, niższych kosztów administracyjnych, zwiększonej sprzedaży i lepszej obsługi klienta – zarówno w chmurze, jak i lokalnie. Nasze biuro w Wielkiej Brytanii zapewnia lokalne doradztwo, wdrożenie i obsługę techniczną. Dowiedz się więcej.

 

DOWIEDZ SIĘ O DRUKU ETYKIET Z GLOBAL SHOP SOLUTIONS

Godex International

Założona w 1993 roku firma Godex International, z siedzibą w Tajpej w Tajwanie, to firma inżynieryjna specjalizująca się w projektowaniu i wytwarzaniu produktów do druku kodów kreskowych, które przodują w branży w kategorii wysoce wydajnych produktów o doskonałym stosunku wartości do ceny. Godex ma biura w USA, Europie i Chinach, a produkty tej firmy są dystrybuowane na całym świecie. Firma Godex osiągnęła sukces i zdobyła lojalną bazę tysięcy klientów, zapewniając przystępne cenowo produkty cechujące się doskonałym wykonaniem w zakresie inżynierii, a także wsparciem zapewnianym przez firmę i sieć partnerów w 100% poświęconych długoterminowej satysfakcji klienta. Dowiedz się więcej o Godex.

Partner rozwiązania GS1 w USA

GS1 jest globalną organizacją non-profit, która zajmuje się projektowaniem i wdrażaniem globalnych standardów kodów kreskowych. Jednym z najczęściej stosowanych standardów na świecie jest kod kreskowy GS1. Oprogramowanie do projektowania etykiet TEKLYNX ułatwia tworzenie dokładnych i zgodnych ze standardem kodów kreskowych GS1 dzięki wbudowanym kreatorom. Przy każdej kolejnej wersji, oprogramowanie do projektowania etykiet TEKLYNX jest aktualizowane zgodnie z aktualizacjami danych technicznych GS1, zapewniając użytkownikom możliwość dalszego tworzenia i drukowania kodów kreskowych GS1 zgodnych ze standardem. TEKLYNX jest amerykańskim partnerem GS1 Silver Solution. Dowiedz się więcej GS1.

 

Dowiedz się, w jaki sposób kreator kodów kreskowych GS1 ułatwia tworzenie kodów kreskowych GS1 w oprogramowaniu TEKLYNX.

Intermec od Honeywell

Intermec, Inc. (NYSE:IN) opracowuje, wytwarza i integruje technologie, które umożliwiają identyfikowanie, śledzenie i zarządzanie zasobami w łańcuchu dostaw. Kluczowe technologie obejmują RFID, przenośne systemy obliczeniowe i do zbierania danych, drukarki kodów kreskowych i nośniki etykiet. Technologie firmy Intermec pomagały firmom z listy Fortune 1000 z całego świata w poprawianiu wydajności łańcucha dostaw przez ponad 40 lat. Dlatego 70% tych firm zaufało Intermec. Intermec nie tylko zapewnia najlepsze w swojej klasie rozwiązania z zakresu przechwytywania danych i mobilnych obliczeń komputerowych, ale też wiedzę ekspercką i połączenia umożliwiające wdrażanie nowych systemów oraz zapewnianie wsparcia technicznego o wysokiej jakości na długo po wdrożeniu. To rozszerzony zakres działalności, zaangażowanie w obsługę szerszych potrzeb biznesowych, sprawia, że Intermec wyróżnia się na tle konkurencji.

Kallik

Firma Kallik, specjalizująca się w rozwiązaniach etykietowania dla przedsiębiorstw, oferuje kompleksową i niezawodną platformę do zarządzania grafiką i etykietami dla ściśle regulowanych branż. Firmy z branży wyrobów medycznych oraz firmy farmaceutyczne, chemiczne, produkcyjne i kosmetyczne używają rozwiązań firmy Kallik, aby zapewnić wiarygodne etykiety, integralność procesów oraz zaufanie do marki. Veraciti™, oparta na chmurze platforma etykietowania firmy Kallik, umożliwia zachowanie zgodności z przepisami i zapewnia efektywność łańcucha dostaw w odniesieniu do wszystkich zasobów graficznych oraz treści, które składają się na opakowania produktów, etykiety i instrukcje użytkowania (IFU). Siedziba główna firmy Kallik znajduje się w Birmingham w Wielkiej Brytanii. Aby dowiedzieć się więcej, odwiedź stronę kallik.com.

 

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ O FIRMACH KALLIKU I TEKLYNX

Microsoft Gold Partner

Firma TEKLYNX uzyskała status Gold Certified w programie Microsoft Partner Program w zakresie rozwoju aplikacji. Jest to forma uznania dla wiedzy eksperckiej TEKLYNX i ogólnego wpływu firmy na rynek technologiczny. Jako partner Gold Certified firma TEKLYNX zademonstrowała obszerną, specjalistyczną wiedzę z zakresu technologii firmy Microsoft i potwierdziła możliwość spełniania potrzeb klientów. Partnerzy Microsoft Gold Certified otrzymują bogaty zestaw korzyści, w tym dostęp, szkolenia i pomoc techniczną, dzięki którym mogą uzyskać przewagę konkurencyjną na rynku. Dowiedz się więcej o Microsoft.

OPAL

Firma OPAL, założona w 1996 roku w Szwajcarii, jest obecnie wiodącą firmą w dziedzinie AutoID i SAP. Jako dostawca usług i integrator systemów firma OPAL wspiera klientów w całym łańcuchu dostaw, oferując im innowacyjne rozwiązania. Firma OPAL zapewnia wszystkie narzędzia niezbędne do stworzenia solidniejszych łańcuchów dostaw z jednego źródła – od doradztwa i wsparcia przy realizacji projektów przez rozwój oprogramowania dla różnych potrzeb po dystrybucję materiałów eksploatacyjnych. Wydajne, przejrzyste i inteligentne rozwiązania AutoID, które optymalizują proces logistyczny z wykorzystaniem kodów kreskowych i technologii RFID, upraszczają procesy produkcyjne oraz ułatwiają kontrolowanie jakości i zarządzanie nią. Aby dowiedzieć się więcej, odwiedź stronę opal-holding.com.

 

Dowiedz się więcej o firmach OPAL i TEKLYNX

Opticon

Opticon to światowa rodzina firm składająca się z OPTOELECTRONICS Co., Ltd. (Japonia), Opticon Inc. (Ameryka Północna) i Opticon Sensors Europe BV. Założona w 1976 r. firma Opticon jest jednym z pierwszych pionierów i producentów w branży technologii do identyfikacji automatycznej, w tym CCD, technologii laserowej oraz skanerów kodów kreskowych z obrazowaniem 2D, a także mobilnych terminali do zbierania danych. W 1984 r. firma Opticon Inc. rozpoczęła działalność w Ameryce Północnej, obsługując szeroką gamę klientów w Stanach Zjednoczonych, Kanadzie i Meksyku. Z 17 biurami na całym świecie firma Opticon może doskonale spełniać potrzeby technologiczne naszych klientów i partnerów w skali międzynarodowej. Więcej informacji znajduje się na stronie www.OpticonUSA.com.


Oracle Partner Network – Gold Level Partner

Firma TEKLYNX jest partnerem na poziomie złotym w sieci Oracle Partner Network (OPN). W ten sposób firma TEKLYNX gwarantuje, że jest wyposażona w najnowsze technologie wykraczające poza potrzeby klientów i firm, jednocześnie zachowując prowadzenie w dziedzinie innowacji. Jako partner Oracle firma TEKLYNX ściśle współpracuje z firmą Oracle, aby zapewniać spełnienie potrzeb klientów przy użyciu wiodących w branży rozwiązań napędzanych technologiami Oracle lub ściśle związanych z aplikacjami Oracle. Dowiedz się więcej o Oracle.

 

Dowiedz się Integracja drukowania etykiet Oracle.

Printronix Auto ID

Printronix Auto ID jest światowym liderem w dziedzinie druku termicznego i rozwiązań zatwierdzania kodów kreskowych dla firm na poziomie przedsiębiorstwa.

 

Dzięki wyjątkowej architekturze systemu Printronix (PSA), ich drukarki znane są z łatwości obsługi, elastyczności i trwałości, a także zaawansowanych funkcji, takich jak zatwierdzanie kodów kreskowych ODV, RFID i zdalne narzędzia do zarządzania drukarkami. Produkty Printronix Auto ID można znaleźć w firmach Fortune 500 i globalnych przedsiębiorstwach na całym świecie.

 

Produkty Printronix Auto ID wchodzą w skład rodziny produktów firmy TSC Auto ID Technology. Jej portfolio drukarek uzupełnia szybko rozwijającą się linię drukarek TSC; razem są jednym z pięciu największych producentów drukarek termicznych na świecie. Posiadają ponad 40-letnie doświadczenie w projektowaniu, rozwoju i produkcji termicznych drukarek etykiet. Produkty Printronix Auto ID są projektowane w USA i produkowane we własnych zakładach produkcyjnych na Tajwanie i w Chinach. Dowiedz się więcej o Printronix Auto ID.

 

Dowiedz się więcej o rozwiązaniu TEKLYNX i Printronix Auto ID, które zapewnia pełną weryfikację kodów kreskowych.

 

Dowiedz się więcej o oprogramowaniu TEKLYNX dla drukarek Printronix Auto ID

SAP

Firma SAP, z siedzibą w Walldorf w Niemczech i z biurami w ponad 130 krajach, jest liderem rynku w zakresie oprogramowania przemysłowego – pomaga firmom o dowolnych rozmiarach i we wszystkich branżach w lepszym działaniu.

 

TEKLYNX jest oficjalnym członkiem otwartego ekosystemu SAP® PartnerEdge®. Wystarczy skonfigurować bazę danych SAP, aby wysyłać prawidłowe dane do oprogramowania do automatyzacji drukowania etykiet SENTINEL, a SENTINEL zautomatyzuje cały proces drukowania etykiet. Zwiększ wydajność i zmniejsz liczbę błędów dzięki zintegrowanej z SAP aplikacji SENTINEL. Dowiedz się więcej.

 

Dowiedz się więcej Integracja drukowania etykiet SAP.

Sato

Informacje o firmie SATO (UE)

 

Firma SATO, światowy lider w dziedzinie inteligentnego druku etykiet, zapewnia rozwiązania łączące pracowników, towary i informacje, integrując technologie automatycznej identyfikacji z funkcjonalnością Internetu rzeczy w różnych branżach, otwierając nowe drogi do poprawy wydajności operacyjnej. Firma SATO ściśle współpracuje z klientami, aby dostarczać kompletne rozwiązania w dziedzinie identyfikowalności, w tym sprzęt i oprogramowanie do etykiet RFID, zaprojektowane w celu efektywnego śledzenia i weryfikacji, aby zwiększyć wydajność złożonych operacji logistycznych.

 

Rozwiązania sprzętowe firmy SATO w zakresie zbierania danych i druku etykiet obejmują oprogramowanie uzupełniające, takie jak SATO Online Services (SOS), Application Enabled Printing (AEP) oraz SATO App Storage.

 

Aby dowiedzieć się więcej o SATO, odwiedź stronę www.satoeurope.com

 

Informacje o firmie SATO (świat)

 

SATO (TOKYO:6287) jest globalnym dostawcą rozwiązań automatycznej identyfikacji dla wiodących firm z branży produkcji, logistyki, handlu detalicznego, żywności i napojów oraz opieki zdrowotnej. Firma SATO oferuje znakowanie produktów identyfikatorami w celu usprawnienia przepływu łańcucha dostaw przyszłości, rozwiązując dzisiejsze trudności kierownicze i operacyjne, dzięki dokładnemu zrozumieniu sposobu, w jaki aplikacje są stosowane w zakładach. Firma SATO jest pionierem branży z 80-letnim doświadczeniem, który zatrudnia ponad 5400 pracowników w 27 krajach. Jej rozwiązania usprawniają operacje i zwiększają dokładność pracy, wspierają inicjatywy zrównoważonego rozwoju, a także dają poczucie pewności i więzi emocjonalnej, zapewniając korzyści na całej linii – aż po konsumentów.

Tetra Tech

Tetra Tech to wiodący dostawca usług konsultingowych, inżynieryjnych, związanych z zarządzaniem programami oraz zarządzaniem budową. Firma obsługuje klientów komercyjnych i rządowych związanych z przemysłem wodnym, środowiskiem, infrastrukturą, zarządzaniem zasobami i branżą energetyczną. Dysponując 16 000 pracowników na całym świecie, firma Tetra Tech zapewnia proste rozwiązania złożonych problemów. Aby uzyskać więcej informacji o firmie Tetra Tech, odwiedź stronę www.tetratech.com.

Toshiba

Toshiba America Business Solutions, Inc. jest spółką zależną firmy Toshiba TEC Corporation, światowego lidera w dziedzinie rozwiązań biurowych i detalicznych oraz związanych z drukiem. Toshiba Business Solutions ma biura w Stanach Zjednoczonych i Ameryce Łacińskiej, które zapewniają klientom obsługę na najwyższym poziomie. Toshiba prowadzi także oddział w Mitchell w Dakocie Południowej, który dostarcza tonery na rynek amerykański i światowy.

 

Firma Toshiba skupia się na pomaganiu naszym klientom w uzyskaniu lepszej kontroli nad produktywnością i rentownością poprzez dostarczanie rozwiązań do druku etykiet i paragonów o kluczowym znaczeniu dla ich działalności. Od paragonów przez przywieszki i etykiet wysyłkowe z kodami kreskowymi po niestandardowe etykiety specjalistyczne – nasze drukarki stały się wiodącym wyborem na całym świecie w zakresie profesjonalnych wewnętrznych rozwiązań etykietowania. Rozumiemy, że samo dostarczanie doskonałych produktów nie wystarczy, dlatego pomagamy w rozwiązywaniu problemów biznesowych naszych klientów dzięki ludzkiej innowacyjności.

Unitech

Firma Unitech została założona w 1979 r. w Tajpej w Tajwanie, aby zapewniać niestandardowe systemy automatyzacji z mikroprocesorami na lokalnym rynku. W ciągu ponad dwóch dekad swojej działalności firma Unitech skupiała się na produktach do automatycznego zbierania danych oraz usługach zwiększających produktywność i wydajność. W 1985 r. firma Unitech z powodzeniem wprowadziła na rynek linię produktów AIDC, która od tego czasu nieustannie rośnie. Dzisiaj firma Unitech wytwarza pełną gamę produktów AIDC, w tym skanery kodów kreskowych, czytniki kart magnetycznych, przenośne i stałe terminale oraz wiele produktów klawiaturowych. Dowiedz się więcej o Unitech.

Videojet

Firma Videojet jest wiodącą na świecie marką z branży kodowania i znakowania, która dostarcza najnowocześniejsze technologie i systemy zapewniające ciągłość pracy linii produkcyjnych. Dzięki szerokiej gamie technologii kodowania, specjalistycznych atramentów i płynów, zaawansowanemu oprogramowaniu oraz oddanemu zespołowi serwisowemu na całym świecie firma Videojet zapewnia wsparcie w zakresie druku na praktycznie każdym rodzaju opakowań i podłoży. Aby zaspokoić różnorodne potrzeby w zakresie śledzenia i identyfikowalności, firma Videojet oferuje szereg wysokiej jakości urządzeń do kodowania skrzyń, kartonów i pojemników transportowych. Obejmuje to atramentowe drukarki do kartonów o wysokiej i niskiej rozdzielczości oraz systemy kodowania kartonów, a także automatyczne systemy etykietowania typu „drukuj i naklej”. Dowiedz się więcej o firmie Videojet.

VIPColor Technologies

VIPColor Technologies, oddział firmy Venture Corporation, od 1998 roku dostarcza innowacyjne rozwiązania w zakresie cyfrowego kolorowego druku etykiet. Projektujemy, budujemy i sprzedajemy drukarki, które wytwarzają kolorowe etykiety wykorzystywane w wielu różnych zastosowaniach.

 

Od lat nasze drukarki przemysłowe są używane przez firmy z listy FORTUNE 500 na całym świecie. Nasze drukarki pomagają usprawnić przepływ pracy i podnieść wydajność oraz jakość produktów, zarazem poprawiając wyniki finansowe. Dzięki możliwości szybkiego i ekonomicznego druku na żądanie chcemy zapewnić wygodę i elastyczność naszym klientom – od małych i średnich firm po duże przedsiębiorstwa.

 

Przedsiębiorstwa, które muszą sprostać wyzwaniom związanym z dużą różnorodnością produktów i ofert oraz małymi partiami produkcyjnymi, przekonały się do naszego rozwiązania cyfrowego oraz uznały, że zwiększa ono wartość ich procesów. Celem firmy VIPColor jest zapewnianie nowego poziomu wartości etykietowania opakowań i działań identyfikacyjnych poprzez obsługiwanie klientów z ponad 35 krajów.

 

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ O OPROGRAMOWANIU TEKLYNX DLA DRUKAREK VIPCOLOR

Zebra Technologies

Zebra Technologies jest światowym liderem w dziedzinie druku kodów kreskowych i etykiet, który oferuje rozwiązania drukarek, RFID i lokalizacji w czasie rzeczywistym (real-time location solutions – RTLS), a także materiały eksploatacyjne i oprogramowanie. Firma Zebra oferuje technologie, które nadają wirtualny głos zasobom, pracownikom i transakcjom w ramach organizacji, otwierając możliwości generowania większej wartości biznesowej. Szeroka oferta firmy w zakresie technologii znakowania i druku, w tym RFID i RTLS, umożliwia wyróżnianie informacji o kluczowym znaczeniu, aby ułatwić klientom podejmowanie bardziej racjonalnych działań.

 

Dowiedz się więcej o oprogramowaniu TEKLYNX dla drukarek firmy Zebra