Europa (Polski)
Wybierz lokalizację

Wybierz swoją lokalizację i język, aby korzystać z najlepiej przystosowanej strony internetowej

Barcode Better

W firmie TEKLYNX wierzymy, że oprogramowanie do obsługi kodów kreskowych nie jest tylko nabywanym produktem. Jest to zintegrowane rozwiązanie technologiczne, które umożliwia działanie Twojej firmie.

Partnerzy

PARTNERZY TECHNOLOGICZNI

Partnerstwo zapewniające rozwiązania

 

Partnerzy technologiczni TEKLYNX Technology Partner to niezależni dostawcy sprzętu i oprogramowania lub inni dostawcy technologii, których produkty uzupełniają gamę rozwiązań do identyfikacji i śledzenia firmy TEKLYNX albo których własne rozwiązania można usprawnić poprzez integrację z naszymi produktami. Partnerzy technologiczni to szeroka gama firm – od dużych dostawców rozwiązań po niezależnych dostawców usług specjalizujących się w aplikacjach technologicznych.

 

Razem z partnerami technologicznymi możemy dostarczać rozwiązania zapewniające wartość dodaną dla naszych klientów.

 

Aby uzyskać więcej informacji lub zostać partnerem TEKLYNX Technology Partner, skontaktuj się z firmą TEKLYNX w swoim regionie.

„Rozwój natywnych sterowników drukarek firmy TEKLYNX umożliwił nam oferowanie bezproblemowych rozwiązań w zakresie kolorowego etykietowania na żądanie”.

- Andrew Moore, menedżer ds. produktów, Epson America

Polecani partnerzy TEKLYNX Technology Partner

Zebra Technologies

Zebra Technologies to światowy lider w branży rozwiązań do druku kodów kreskowych i etykiet: drukarek, czytników RFID, nośników, oprogramowania i rozwiązań do lokalizacji w czasie rzeczywistym (RTLS). Firma Zebra oferuje technologie, które zapewniają wirtualny ton zasobom, pracownikom i transakcjom w organizacji – dzięki temu firmy mogą odblokowywać większą wartość biznesową. Szerokie portfolio firmy z zakresu technologii znakowania i drukowania, w tym technologii RFID i RTLS, ujawnia krytyczne informacje, aby pomóc klientom w podejmowaniu mądrzejszych decyzji. Dowiedz się więcej o Zebra.

Partner rozwiązania GS1 w USA

GS1 jest globalną organizacją non-profit, która zajmuje się projektowaniem i wdrażaniem globalnych standardów kodów kreskowych. Jednym z najczęściej stosowanych standardów na świecie jest kod kreskowy GS1. Oprogramowanie do projektowania etykiet TEKLYNX ułatwia tworzenie dokładnych i zgodnych ze standardem kodów kreskowych GS1 dzięki wbudowanym kreatorom. Przy każdej kolejnej wersji, oprogramowanie do projektowania etykiet TEKLYNX jest aktualizowane zgodnie z aktualizacjami danych technicznych GS1, zapewniając użytkownikom możliwość dalszego tworzenia i drukowania kodów kreskowych GS1 zgodnych ze standardem. TEKLYNX jest amerykańskim partnerem GS1 Silver Solution. Dowiedz się więcej GS1.

 

Dowiedz się, w jaki sposób kreator kodów kreskowych GS1 ułatwia tworzenie kodów kreskowych GS1 w oprogramowaniu TEKLYNX.

AIM: Advancing Identification Matters

AIM to cieszące się zaufaniem na całym świecie stowarzyszenie branżowe związane z technologiami automatycznej identyfikacji. Od niemal pół wieku organizacja AIM zapewnia bezstronne informacje, zasoby edukacyjne i standardy dla dostawców i użytkowników tych technologii. Firma TEKLYNX jest członkiem stowarzyszenia AIM od 1999 r. Dowiedz się więcej.

Microsoft Gold Partner

Firma TEKLYNX uzyskała status Gold Certified w programie Microsoft Partner Program w zakresie rozwoju aplikacji. Jest to forma uznania dla wiedzy eksperckiej TEKLYNX i ogólnego wpływu firmy na rynek technologiczny. Jako partner Gold Certified firma TEKLYNX zademonstrowała obszerną, specjalistyczną wiedzę z zakresu technologii firmy Microsoft i potwierdziła możliwość spełniania potrzeb klientów. Partnerzy Microsoft Gold Certified otrzymują bogaty zestaw korzyści, w tym dostęp, szkolenia i pomoc techniczną, dzięki którym mogą uzyskać przewagę konkurencyjną na rynku. Dowiedz się więcej o Microsoft.

Oracle Partner Network – Gold Level Partner

Firma TEKLYNX jest partnerem na poziomie złotym w sieci Oracle Partner Network (OPN). W ten sposób firma TEKLYNX gwarantuje, że jest wyposażona w najnowsze technologie wykraczające poza potrzeby klientów i firm, jednocześnie zachowując prowadzenie w dziedzinie innowacji. Jako partner Oracle firma TEKLYNX ściśle współpracuje z firmą Oracle, aby zapewniać spełnienie potrzeb klientów przy użyciu wiodących w branży rozwiązań napędzanych technologiami Oracle lub ściśle związanych z aplikacjami Oracle. Dowiedz się więcej o Oracle.

 

Dowiedz się Integracja drukowania etykiet Oracle.

SAP

Firma SAP, z siedzibą w Walldorf w Niemczech i z biurami w ponad 130 krajach, jest liderem rynku w zakresie oprogramowania przemysłowego – pomaga firmom o dowolnych rozmiarach i we wszystkich branżach w lepszym działaniu.

 

TEKLYNX jest oficjalnym członkiem otwartego ekosystemu SAP® PartnerEdge®. Wystarczy skonfigurować bazę danych SAP, aby wysyłać prawidłowe dane do oprogramowania do automatyzacji drukowania etykiet SENTINEL, a SENTINEL zautomatyzuje cały proces drukowania etykiet. Zwiększ wydajność i zmniejsz liczbę błędów dzięki zintegrowanej z SAP aplikacji SENTINEL. Dowiedz się więcej.

 

Dowiedz się więcej Integracja drukowania etykiet SAP.

Datamax-O'Neil

Datamax-O’Neil to globalny dostawca z pasją współpracujący ze swoimi klientami – słucha, rozumie, a następnie dostarcza rozwiązania do druku oparte na wartości dodanej, aby minimalizować ryzyko i maksymalizować wydajność, bezpieczeństwo i jakość. Nasze rozwiązania poprawiają działanie firm partnerów dzięki naszej dogłębnej wiedzy o rynku i podejściu opartym na konsultacjach. Datamax-O’Neil projektuje, wytwarza i oferuje jedne z najbardziej kompleksowych w branży rozwiązania stacjonarne i przenośne do druku etykiet i rachunków. Produkty firmy są dostosowane do wielu różnych zastosowań, w tym w sektorze przemysłowym, medycznym, handlu detalicznego i motoryzacyjnym. Datamax-O’Neil ma siedzibę w Orlando na Florydzie i utrzymuje kluczowe zakłady na Florydzie, w Illinois i we Francji, a także biura sprzedaży i obsługi technicznej na całym świecie. Dowiedz się więcej o Datamax-O’Neil.

Sato

Firma SATO jest pionierem w branży automatycznej identyfikacji i zbierania danych (AIDC). Ta firma również wynalazła pierwszą na świecie elektroniczną drukarkę kodów kreskowych z transferem termicznym. Firma ta zrewolucjonizowała branżę kodów kreskowych, wprowadzając koncept systemu zbierania danych (DCS, Data Collection System) i etykietowania – kompleksowe rozwiązanie z zakresu obsługi kodów kreskowych i etykietowania obejmujące wysokiej jakości drukarki kodów kreskowych, skanery/terminale ręczne, oprogramowanie do projektowania etykiet i materiały eksploatacyjne. SATO jest jedną z pierwszych firm w branży, która wprowadziła kompleksowe rozwiązanie UHF RFID zapewniające zgodność ze standardem EPC obejmującym wiele protokołów.

Epson

Epson America, Inc. to amerykańska spółka zależna japońskiej korporacji Seiko Epson Corporation, globalnej firmy technologicznej stojącej na czele technologicznych rewolucji w zakresie obrazowania, robotyki, precyzyjnych maszyn i elektroniki. Firma Epson oferuje wspaniałą gamę wielokrotnie nagradzanych produktów z zakresu przechwytywania i powielania obrazu na rynkach konsumenckich, fotograficznych, firmowych i graficznych. Rozwijając globalną pozycję przywódcy technologicznego, firma Epson wykorzystuje opatentowane głowice MicroPiezo® oraz technologie pigmentowe DURABrite® Ultra w produkcji wytrzymałych, przemysłowych drukarek do drukowania etykiet w pełnym kolorze. Drukarki te umożliwiają użytkownikom dynamiczne dodawanie obrazów, kodowanie kolorystyczne, a także dodawanie obrazów logo do etykiet monochromatycznych przy jednoczesnym zapewnianiu wytrzymałości i znacznie poprawionych kosztach eksploatacji.

 

Więcej informacji znajduje się na stronie: https://epson.com/For-Work/Printers/Label/c/w130

 

Dowiedz się, w jaki sposób TEKLYNX wspiera drukowanie kolorowych etykiet na żądanie.

Toshiba

Firma Toshiba America Business Solutions (TABS), założona w 1999 z siedzibą w Irvine w Kalifornii, to dom dla wielu ekspertów od druku zarządzanego, a także niezależnie działająca firma z grupy Toshiba Corporation. Nasza innowacyjna technologia i kreatywne rozwiązania pomagają w wydajniejszej pracy w dzisiejszym niezwykle konkurencyjnym środowisku biznesowym.

 

W firmie Toshiba skupiamy się na pomaganiu firmom w zapewnianiu lepszej kontroli nad produktywnością i rentownością poprzez dostarczanie innowacyjnych rozwiązań i usług z zakresu obrazowania i handlu detalicznego. Rozumiemy, że dostarczanie wspaniałych produktów nie jest samo w sobie wystarczające, więc używamy innowacyjnego podejścia naszych pracowników, aby pomagać w realizowaniu wyzwań biznesowych naszych klientów. Dowiedz się więcej o Toshiba.

Intermec, Inc.

Intermec, Inc. (NYSE:IN) opracowuje, wytwarza i integruje technologie, które umożliwiają identyfikowanie, śledzenie i zarządzanie zasobami w łańcuchu dostaw. Kluczowe technologie obejmują RFID, przenośne systemy obliczeniowe i do zbierania danych, drukarki kodów kreskowych i nośniki etykiet. Technologie firmy Intermec pomagały firmom z listy Fortune 1000 z całego świata w poprawianiu wydajności łańcucha dostaw przez ponad 40 lat. Dlatego 70% tych firm zaufało Intermec. Intermec nie tylko zapewnia najlepsze w swojej klasie rozwiązania z zakresu przechwytywania danych i mobilnych obliczeń komputerowych, ale też wiedzę ekspercką i połączenia umożliwiające wdrażanie nowych systemów oraz zapewnianie wsparcia technicznego o wysokiej jakości na długo po wdrożeniu. To rozszerzony zakres działalności, zaangażowanie w obsługę szerszych potrzeb biznesowych, sprawia, że Intermec wyróżnia się na tle konkurencji.

CognitiveTPG

Firma CognitiveTPG to zintegrowany dostawca drukarek transakcyjnych i kodów kreskowych, które spełniają potrzeby punktów sprzedaży i technologii automatycznej identyfikacji. Nasze drukarki są znane ze swojej wytrzymałości, niewielkich rozmiarów i prostoty obsługi. Firma szczyci się ponad 35-letnim doświadczeniem oraz milionami instalacji w szerokiej gamie gałęzi przemysłu, w tym w handlu detalicznym, przemyśle motoryzacyjnym, wytwórczym, logistyce, opiece zdrowotnej i bankowości. CognitiveTPG oferuje również usługi związane ze standardowym i dostosowanym etykietowaniem. Firma CognitiveTPG zapewnia swoim klientom rozwiązania przynoszące zyski. Dowiedz się więcej o CognitiveTPG.

Godex International

Założona w 1993 roku firma Godex International, z siedzibą w Tajpej w Tajwanie, to firma inżynieryjna specjalizująca się w projektowaniu i wytwarzaniu produktów do druku kodów kreskowych, które przodują w branży w kategorii wysoce wydajnych produktów o doskonałym stosunku wartości do ceny. Godex ma biura w USA, Europie i Chinach, a produkty tej firmy są dystrybuowane na całym świecie. Firma Godex osiągnęła sukces i zdobyła lojalną bazę tysięcy klientów, zapewniając przystępne cenowo produkty cechujące się doskonałym wykonaniem w zakresie inżynierii, a także wsparciem zapewnianym przez firmę i sieć partnerów w 100% poświęconych długoterminowej satysfakcji klienta. Dowiedz się więcej o Godex.

Opticon

Opticon to światowa rodzina firm składająca się z OPTOELECTRONICS Co., Ltd. (Japonia), Opticon Inc. (Ameryka Północna) i Opticon Sensors Europe BV. Założona w 1976 r. firma Opticon jest jednym z pierwszych pionierów i producentów w branży technologii do identyfikacji automatycznej, w tym CCD, technologii laserowej oraz skanerów kodów kreskowych z obrazowaniem 2D, a także mobilnych terminali do zbierania danych. W 1984 r. firma Opticon Inc. rozpoczęła działalność w Ameryce Północnej, obsługując szeroką gamę klientów w Stanach Zjednoczonych, Kanadzie i Meksyku. Z 17 biurami na całym świecie firma Opticon może doskonale spełniać potrzeby technologiczne naszych klientów i partnerów w skali międzynarodowej. Więcej informacji znajduje się na stronie www.OpticonUSA.com.


Printronix Auto ID

Printronix Auto ID jest światowym liderem w dziedzinie druku termicznego i rozwiązań zatwierdzania kodów kreskowych dla firm na poziomie przedsiębiorstwa.

 

Dzięki wyjątkowej architekturze systemu Printronix (PSA), ich drukarki znane są z łatwości obsługi, elastyczności i trwałości, a także zaawansowanych funkcji, takich jak zatwierdzanie kodów kreskowych ODV, RFID i zdalne narzędzia do zarządzania drukarkami. Produkty Printronix Auto ID można znaleźć w firmach Fortune 500 i globalnych przedsiębiorstwach na całym świecie.

 

Printronix Auto ID należy do rodziny TSC Auto ID Technology. Ich portfolio drukarek uzupełnia szybko rozwijającą się linię drukarek TSC i razem zajmują pozycję wśród pięciu najlepszych producentów drukarek termicznych na świecie. Posiadają ponad 40-letnie doświadczenie w projektowaniu, rozwoju i produkcji termicznych drukarek do etykiet. Produkty Printronix Auto ID są projektowane w USA i budowane we własnych zakładach produkcyjnych na Tajwanie i w Chinach. Dowiedz się więcej o Printronix.

 

TEKLYNX współpracuje z Printronix Auto ID, aby zaoferować kompletne rozwiązanie do weryfikacji kodów kreskowych. Dowiedz się więcej.

Unitech

Firma Unitech została założona w 1979 r. w Tajpej w Tajwanie, aby zapewniać niestandardowe systemy automatyzacji z mikroprocesorami na lokalnym rynku. W ciągu ponad dwóch dekad swojej działalności firma Unitech skupiała się na produktach do automatycznego zbierania danych oraz usługach zwiększających produktywność i wydajność. W 1985 r. firma Unitech z powodzeniem wprowadziła na rynek linię produktów AIDC, która od tego czasu nieustannie rośnie. Dzisiaj firma Unitech wytwarza pełną gamę produktów AIDC, w tym skanery kodów kreskowych, czytniki kart magnetycznych, przenośne i stałe terminale oraz wiele produktów klawiaturowych. Dowiedz się więcej o Unitech.

SiteHawk

SiteHawk to globalny lider w zakresie danych chemicznych i rozwiązań zapewniających zgodność. Nasze oprogramowanie SaaS i usługi zapewniają kompletne podejście do zarządzania kartami charakterystyki substancji chemicznych i SDS, dostarczając dane, analizy i raporty w celu poprawiania bezpieczeństwa i osiągania zgodności oraz zarządzania ryzykiem. Organizacje w dosłownie każdej gałęzi przemysłu na całym świecie wykorzystują rozwiązania firmy SiteHawk, aby zarządzać programami do komunikacji związanej z materiałami niebezpiecznymi, spełniać wymogi z zakresu BHP i realizować inicjatywy odpowiedzialności za produkty, zarządzać zasobami chemicznymi i danymi, publikować karty charakterystyki substancji niebezpiecznych i promować bezpieczeństwo w miejscu pracy. Aby dowiedzieć się więcej o rozwiązaniach SiteHawk do analizy danych chemicznych i zapewniania zgodności, odwiedź stronę SiteHawk.com lub zadzwoń pod numer 877-483-4295.

Tetra Tech

Tetra Tech to wiodący dostawca usług konsultingowych, inżynieryjnych, związanych z zarządzaniem programami oraz zarządzaniem budową. Firma obsługuje klientów komercyjnych i rządowych związanych z przemysłem wodnym, środowiskiem, infrastrukturą, zarządzaniem zasobami i branżą energetyczną. Dysponując 16 000 pracowników na całym świecie, firma Tetra Tech zapewnia proste rozwiązania złożonych problemów. Aby uzyskać więcej informacji o firmie Tetra Tech, odwiedź stronę www.tetratech.com.