Konumuzunu Seçin

En iyi web sitesi deneyimi için lütfen konumunuzu ve dilinizi seçin

Barcode Better

TEKLYNX’de, barkod yazılımının sadece satın aldığınız bir şey olmadığına inanıyoruz. Bu, şirketinizin çalışmasını sağlayan entegre teknoloji çözümüdür.

İş Ortakları

TEKNOLOJİ İŞ ORTAKLARI

Çözümlere yönelik iş ortaklığı yapma

 

TEKLYNX Teknoloji İş Ortakları bağımsız donanım ve yazılım satıcıları ya da ürünleri TEKLYNX’in tanım alanını ve izleme çözümlerini tamamlayabilir ya da kendi çözümleri ürünlerimizin entegrasyonuyla geliştirilebilir diğer teknoloji tedarikçileridir. Teknoloji İş Ortakları, büyük çözüm sağlayıcılarından teknoloji uygulamalarında uzmanlaşmış ISV’lere kadar bir yelpazede olabilir.

 

Teknoloji İş Ortaklarımızla birlikte müşterilerinize daha fazla değer veren çözümler sunabiliriz.

 

Daha fazla bilgi ya da TEKLYNX Teknoloji İş Ortağı olmak için, lütfen bölgenizdeki TEKLYNX ile temasa geçin.

“TEKLYNX’in yerel yazıcı sürücülerini geliştirmesi talep üzerine renkli etiketleme için sorunsuz çözümler sunmamıza olanak sağlamaktadır.”

- Andrew Moore, Ürün Yöneticisi, Epson America

Öne Çıkan TEKLYNX Teknoloji İş Ortakları

Zebra Technologies

Zebra Technologies yazıcılar, RFID, yedek malzemeler, yazılım ve gerçek zamanlı konuma bağlı çözümler (RTLS) dahil olmak üzere barkod ve etiket baskı çözümlerinde dünya lideridir. Zebra şirketi, organizasyonların daha yüksek işletme değerini ortaya çıkartmasını sağlayarak, organizasyonun malları, çalışanları ve işlemlerine sanal bir özellik katan teknolojileri sunmaktadır. RFID ve RTLS dahil olmak üzere şirketin pazarlama ve baskı teknolojilerine ait geniş portföyü, daha akıllı işletme kararları almalarına yardımcı olmak üzere görev açısından kritik bilgileri vurgulamaktadır. Aşağıdakiler hakkında bilgi edinin: Zebra.

GS1 ABD Çözüm İş Ortağı

TEKLYNX International, GS1 Sistem standartlarıyla (önceden EAN-UCC Sistemi olarak bilinen) uyumlu olması için CODESOFT, LABELVIEW ve LABEL MATRIX etiket tasarımı yazılımını sertifikalı hale getirdi. Bu sertifikasyon işlemi kullanıcılara yazılımın GS1 Sistemi veri yapılarını uygun semboloji ya da barkod ile doğru şekilde işleyebileceğini garanti eder. Standart sertifikalı çözümler hızlı ve güvenilebilir uygulamalar sunmaktadır böylece şirketiniz tedarik zinciri maliyetlerinin azaltılmasını en üst düzeye çıkarmayı hızlıca uygulamaya başlayabilir. Aşağıdakiler hakkında bilgi edinin: GS1.

AIM: Advancing Identification Matters

AIM, otomatik tanımlama endüstrisi için dünya çapında güvenilir endüstri derneğidir. Neredeyse yarım asırdır, AIM bu teknolojilerin sağlayıcıları ve kullanıcılarına tarafsız bilgiler, eğitim kaynakları ve standartlar sundu. TEKLYNX şirketi 1999 yılından beri bir AIM üyesidir. Daha fazla bilgi edinin.

Microsoft Gold İş Ortağı

TEKLYNX, Uygulama Gelişimi konusundaki ehliyetiyle Microsoft İş Ortağı Programında Gold Sertifikalı olma durumunu elde etti, böylece TEKLYNX uzmanlığının ve teknoloji pazarındaki toplam etkisinin farkına varıldı. Gold iş ortağı olarak, TEKLYNX Microsoft teknolojilerinde uzmanlığını gösterdi ve müşteri ihtiyaçlarını karşılama kabiliyetini kanıtladı. Microsoft Gold İş Ortakları erişim, eğitim ve destek dahil çeşitli alanlarda yarar sağladı, bu durum kendilerine pazarda rekabetçi bir avantaj sağladı. Aşağıdakiler hakkında bilgi edinin: Microsoft.

Oracle İş Ortağı Ağı - Gold Düzeyi İş Ortağı

TEKLYNX, Oracle Partner Network (OPN) gold düzeyi üyesidir. Bu durum yeniliklerin önünden olmaya devam ederken TEKLYNX’in müşteri ve iş gereksinimlerini aşmak için en son teknoloji ile donatıldığını garanti etmektedir. Oracle iş ortağı olarak TEKLYNX, Oracle teknolojileri ile güçlendirilmiş veya Oracle Uygulamalarına sıkıca bağlanmış endüstrinin önde gelen çözümleri yardımıyla müşteri gereksinimlerini karşılamak için Oracle ile çok yakın çalışmaktadır. Aşağıdakiler hakkında bilgi edinin: Oracle.

SAP

130’dan fazla ülkede yeri ve ana merkezi Walldorf, Almanya’da bulunan, SAP her hacimdeki ve endüstrideki şirketlere daha iyi çalışmalarında yardımcı olan işletme uygulama yazılımında pazar lideridir.

 

SENTINEL barkod etiket baskı otomasyonu yazılımı SAP NetWeaver ile entegrasyon için sertifikalıdır. Doğru verileri SENTINEL’e göndermek için SAP veri tabanınızı basitçe yapılandırın ve SENTINEL tüm baskı işlemini otomatik hale getirecektir. SAP entegreli SENTINEL ile verimliliği artırıp hataları azaltın. Daha fazla bilgi edinin.

Datamax-O’Neil

Datamax-O’Neil müşterilerini dinleyip, anlayıp ardından riski en alt seviyeye indirip verimliliği, güvenliği ve kaliteyi en üst düzeye çıkarmak amacıyla değer odaklı çözümler sunmak için tutkuyla çalışan global bir tedarikçidir. Çözümlerimiz derin pazar bilgimiz ve danışmanlık temelli yaklaşımız sayesinde iş ortaklarımızın iş sahalarını genişletir. Datamax-O’Neil, sabit ve hareketli etiket ve fatura baskı çözümü ürünlerinde endüstrinin en eksiksiz üretim hatlarında birini tasarlar, üretir ve pazarlar. Şirketin ürünleri endüstriyel, sağlık hizmetleri, perakende ve otomotiv pazarı sektörü dahil çok çeşitli uygulamaları karşılamaktadır. Datamax-O’Neil’in Orlando, Florida’da ana merkezi bulunmaktadır ve dünya çapındaki satış ve teknik destek ofislerinin yanı sıra Kaliforniya, Illinois ve Fransa’da önemli tesisleri elinde tutmaktadır. Aşağıdakiler hakkında bilgi edinin: Datamax-O’Neil.

Sato

SATO, Automatic Identification and Data Collection (AIDC) endüstrisinde liderdir ve dünyanın ilk elektronik termal transfer barkod yazıcısının mucididir. Barkodlama endüstrisini Data Collection System (DCS) ve Etiketleme konseptini bularak kökünden değiştirmişti - bu ise yüksek kaliteli barkod yazıcıları, tarayıcılar/elde taşınan terminaller, etiket tasarımı yazılımı ve sarf malzemelerini tedarik eden eksiksiz barkod ve etiketleme çözümüdür. SATO, endüstrideki tam, çoklu protokol EPC uyumlu, UHF RFID çözümünü ilk sunanlardan birisidir.

Epson

Epson America, Inc. Şirketi Japonya menşeli Seiko Epson Corporation şirketinin ABD’deki iş ortağıdır ve ayrıca görüntüleme, robotik, hassas işleme ve elektronik alanlarındaki teknoloji devrimlerinde öncü, global teknoloji şirketidir. Epson müşteri, fotoğraf, iş ve grafik sanatlar pazarları için ödüllü görüntü yakalama ve görüntü çıktısı ürünlerinin geniş bir yelpazesini sunmaktadır. Global teknoloji liderliğini genişleterek, Epson patenli MicroPiezo® baskı kafaları ve DURABrite® Ultra pigmentli mürekkep teknolojilerinde yararlanır, bu özellik dayanıklı endüstriyel tam renkli etiket yazıcılarından üretim hattının oluşturulmasında kullanılır. Bu yazıcılar kullanıcıların dinamik olarak resim, renk kodlaması ve logolar eklemesine imkan tanımaktadır, aksi durumda inanılmaz sağlamlıkta monokrom etiketler ve operasyon maliyetlerinde ciddi artışlar görülebilir.

 

Daha fazla bilgi için, şu adresi lütfen ziyaret edin: https://epson.com/For-Work/Printers/Label/c/w130

Toshiba

1999 yılında kurulan ve Irvine, Kaliforniya’da ana merkezi bulunan, Toshiba America Business Solutions (TABS), Managed Print Experts’lerinin evidir ve bağımsız işletilen Toshiba Corporation şirketinin bir parçasıdır. Yenilikçi teknoloji ve yaratıcı çözümlerimiz bugünün oldukça rekabetçi iş ortamında daha verimli çalışmanıza yardımcı olur.

 

Toshiba şirketi bünyesinde görüntüleme ile perakende çözümlerini ve hizmetlerini sunarak işletmelerin daha iyi üretkenliği ve daha fazla karlılığı sağlanmasına yardımcı olmaya odaklandık. Yalnızca mükemmel ürünlerin sunulmasının yeterli olmadığını biliyoruz, bu nedenle müşterilerimizin işletme zorluklarını çözmelerine yardımcı olmak için insanın buluş yapabilmesi kabiliyetini kullanırız. Aşağıdakiler hakkında bilgi edinin: Toshiba.

Intermec, Inc.

Intermec, Inc. (NYSE:IN) tedarik zinciri varlıklarını tanımlayan, izleyen ve yöneten teknolojileri geliştirir, üretir ve entegre eder. Çekirdek teknolojiler RFID, mobil hesaplama ve veri toplama sistemleri, barkod yazıcıları ve etiket ortamını içermektedir. Intermec teknolojileri, dünya genelindeki Fortune 1000 şirketlerine tedarik zinciri verimliliğinin geliştirilmesinde 40 yıldan fazla süredir yardımcı olmaktadır. Bu ise şirketlerin %70’nin Intermec’e güvenmesinin sebebidir. Intermec yalnızca en iyi sınıf veri toplama ve mobil hesaplama çözümlerini sağlamakla kalmaz, ayrıca yeni sistemlerin uygulanması ve uzun süreli kalite desteğinin sağlanması için uzmanlık ve imalat bağlantılarını sağlamaktadır. Daha fazla işletme gereksinimini karşılamaya yönelik vaadi, geniş bağlamda Intermec şirketini diğer şirketlerden farklı kılmaktadır.

CognitiveTPG

CognitiveTPG, Satış Noktası ve Otomatik Kimlik endüstrileri ihtiyaçlarını karşılayan barkod ve işlem yazıcılarının entegre tedarikçisidir. Yazıcılarımız, dayanıklılık, az yer kaplaması ve kullanım kolaylığı sunmasıyla tanınırlar. Perakende, Otomotiv, İmalat, Lojistik, Sağlık Hizmetleri ve Bankacılık dahil çok çeşitli endüstrilerde milyonlarca kurulumda 35 yıllık deneyimiyle birlikte. CognitiveTPG aynı zamanda standart ve özel etiket hizmetleri sunar. CognitiveTPG müşterilerimiz için kazançlı çözümler sunar. Aşağıdakiler hakkında bilgi edinin: CognitiveTPG.

Godex International

Taipei Tayvan’da ana merkezi bulunan, 1993 yılında kurulmuş, Godex International değer fiyatı, yüksek performans kategorisinde endüstriye yön veren barkod baskı ürünlerinin tasarlanıp üretilmesinde özelleşmiş bir mühendislik şirketidir. Godex şirketinin ABD, Avrupa ve Çin’de ofisleri bulunur ve ürünleri dünya geneline dağıtılmaktadır. Godex şirketi, büyük ölçüde mühendislik aşamasından geçen ve %100 uzun süreli müşteri memnuniyetine adanmış şirket ve yetkili satıcı İş Ortaklığı ağıyla desteklenen kolaylıkla satın alınabilir ürünleri sunarak başarı elde etti ve binlerce sadık müşteri kazandı. Aşağıdakiler hakkında bilgi edinin: Godex.

Opticon

Opticon, OPTOELECTRONICS Co., Ltd. (Japonya), Opticon Inc. (Kuzey Amerika) ve Opticon Sensors Europe BV’den oluşan dünya geneline yayılmış şirketler ailesidir. 1976 yılında kurulan Opticon şirketi CCD, lazer ve 2D görüntüleme barkodu tarayıcıları ve mobil veri toplama terminalleri dahil olmak üzere otomatik tanımlama teknolojilerinin en erken öncülerinden ve üreticilerinden biridir. 1984 yılında Opticon Inc. Amerika Birleşik Devletleri, Kanada ve Meksika’daki çok çeşitli müşterilerine hizmet veren Kuzey Amerika operasyon merkezini açtı. Dünya genelindeki 17 ofisiyle birlikte, Opticon dünya çapındaki müşterilerimiz ve iş ortaklarımızın teknoloji ihtiyaçlarını iddialı şekilde karşılamaya hazırdır. Daha fazla bilgi için, şu adresi lütfen ziyaret edin: www.OpticonUSA.com.


Printronix

Printronix üst düzey güvenilebilirlik ve düşük baskı maliyetleri talep eden ortamlar için üstün güvenilir yazıcılar, hizmetler, yedek malzemeler ve parçaların en yüksek güvenilir seçimini sunarak işletme açısından kritik baskı çözümlerinde liderdir. Şirket dünya çapında üretim, dağıtım, perakende, bankacılık, sağlık hizmetleri, kamu ve diğer işletmelerde tanınan endüstri, arka ofis ve tedarik zinciri baskısında en çok güvenilir iki marka adını, Printronix ve TallyGenicom sunmaktadır. Birleştirilmiş marka portföyleri en yüksek kalite hat matrisi, termal yazıcı ve RFID yazıcıları ve hizmet yönetimi çözümlerini içermektedir. Printronix 1974 yılında kurulmuştur ve ana merkezi Irvine, Kaliforniya’da bulunmaktadır. Aşağıdakiler hakkında bilgi edinin: Printronix.

Unitech

Unitech 1979 yılında Taipei, Tayvan’da kurulmuştur ve özelleştirilmiş mikro işlemci tabanlı otomasyon sistemleriyle birlikte yerel pazarlara giriş yapmıştır. Yirmi yıldan fazla süredir, Unitech üretkenliği ve verimliliği arttırmak için otomatik veri toplama ürünlerine ve hizmetlerine odaklanmaktadır. 1985 yılında, Unitech gelişmekte olan AIDC ürün hatlarını başarı şekilde kullanmaya başladı. Bugünlerde, Unitech barkod tarayıcıları, manyetik kart okuyucuları, taşınabilir ve sabit terminaller ve çeşitli klavye ürünleri dahil olmak üzere AIDC ürünlerini içeren geniş bir yelpazede üretim yapmaktadır. Aşağıdakiler hakkında bilgi edinin: Unitech.

SiteHawk

SiteHawk, Kimyasal Veri Bilgisi ve uyumluluk çözümlerinde global bir liderdir. SaaS yazılımımız ve hizmetlerimiz, güvenliği, uyumluluğu ve risk yönetimini desteklemek için veri, bilgi ve raporlamayı sağlayarak kimyasal ve SDS yönetimine tam bir yaklaşım sunmaktadır. Sanal olarak her endüstriden dünya çapındaki organizasyonlar tehlikeli madde iletişimi programlarını yönetmek, EHS uyumluğunu ve ürün yönetimi girişimlerini karşılamak, kimyasal envanterleri ve verileri yönetmek, güvenlik veri sayfalarını basmak ve iş yeri güvenliği geliştirmek için SiteHawk çözümlerinden yararlanmaktadır. SiteHawk kimyasal veri bilgiler ve uyumluluk çözümleri hakkında daha fazla bilgi edinmek için şu adresi ziyaret edin: SiteHawk.com ya da 877-483-4295 numarasını arayın.

Tetra Tech

Tetra Tech, danışmanlık, mühendislik, program yönetimi ve inşaat yönetimi servislerinde önde gelen bir tedarikçidir. Şirket, su, çevre, alt yapı, kaynak yönetimi ve enerji üzerine yoğunlaşan ticari ve kamu müşterileri desteklemektedir. Dünya çapındaki 16.000 çalışanıyla Tetra Tech karmaşık sorunlara açık çözümler getirmektedir. Tetra Tech hakkında daha fazla bilgi için, lütfen şu adresi ziyaret edin: www.tetratech.com.