Avrupa (Türk)
Barcode Better

TEKLYNX’de, barkod yazılımının sadece satın aldığınız bir şey olmadığına inanıyoruz. Bu, şirketinizin çalışmasını sağlayan entegre teknoloji çözümüdür.

İş Ortakları

TEKNOLOJİ İŞ ORTAKLARI

Çözümlere yönelik iş ortaklığı yapma

 

TEKLYNX Teknoloji İş Ortakları bağımsız donanım ve yazılım satıcıları ya da ürünleri TEKLYNX’in tanım alanını ve izleme çözümlerini tamamlayabilir ya da kendi çözümleri ürünlerimizin entegrasyonuyla geliştirilebilir diğer teknoloji tedarikçileridir. Teknoloji İş Ortakları, büyük çözüm sağlayıcılarından teknoloji uygulamalarında uzmanlaşmış ISV’lere kadar bir yelpazede olabilir.

 

Teknoloji İş Ortaklarımızla birlikte müşterilerinize daha fazla değer veren çözümler sunabiliriz.

 

Daha fazla bilgi ya da TEKLYNX Teknoloji İş Ortağı olmak için, lütfen bölgenizdeki TEKLYNX ile temasa geçin.

“TEKLYNX’in yerel yazıcı sürücülerini geliştirmesi talep üzerine renkli etiketleme için sorunsuz çözümler sunmamıza olanak sağlamaktadır.”

- Andrew Moore, Ürün Yöneticisi, Epson America

Öne Çıkan TEKLYNX Teknoloji İş Ortakları

Zebra Technologies

Zebra Technologies yazıcılar, RFID, sarf malzemeleri, yazılım ve gerçek zamanlı konum çözümleri (RTLS) de dahil olmak üzere barkod ve etiket baskısı çözümlerinde global liderdir. Zebra, şirketlerin daha yüksek işletme değerine ulaşmasını sağlayarak organizasyonun değerlerine, çalışanlarına ve işlemlerine sanal bir kapı açan teknolojiler sunmaktadır. RFID ve RTLS dahil şirketin pazarlama ve baskı teknolojilerine ait geniş portföyü daha akıllı iş eylemlerinin müşterilere sunulmasına yardım edilmesi için en kritik bilgiyi açığa çıkartır.

 

Zebra yazıcıları için TEKLYNX etiket yazılımı hakkında daha fazla bilgi edinin

GS1 ABD Çözüm İş Ortağı

GS1, global barkod standartlarının tasarımına ve uygulamasına adanan kâr amacı gütmeyen global bir organizasyondur. Dünyada en yaygın kullanılan standartlardan birisi GS1 barkodudur. TEKLYNX etiket tasarımı yazılımı yerleşik sihirbazlarla doğru ve uyumlu GS1 barkodları oluşturmayı kolaylaştırır. Her sürüm yayımında TEKLYNX etiket tasarımı yazılımı GS1 teknik özelliklerindeki güncellemelere göre güncellenir ve kullanıcıların uyumlu GS1 barkodları oluşturmaya ve basmaya devam etmesini sağlar. TEKLYNX, bir GS1 US Silver Solution İş Ortağıdır. Daha fazla bilgi için GS1.

 

GS1 barkod sihirbazının TEKLYNX yazılımında GS1 barkodlarını oluşturmayı nasıl kolaylaştırdığını öğrenin.

Microsoft Gold İş Ortağı

TEKLYNX, Uygulama Gelişimi konusundaki ehliyetiyle Microsoft İş Ortağı Programında Gold Sertifikalı olma durumunu elde etti, böylece TEKLYNX uzmanlığının ve teknoloji pazarındaki toplam etkisinin farkına varıldı. Gold iş ortağı olarak, TEKLYNX Microsoft teknolojilerinde uzmanlığını gösterdi ve müşteri ihtiyaçlarını karşılama kabiliyetini kanıtladı. Microsoft Gold İş Ortakları erişim, eğitim ve destek dahil çeşitli alanlarda yarar sağladı, bu durum kendilerine pazarda rekabetçi bir avantaj sağladı. Aşağıdakiler hakkında bilgi edinin: Microsoft.

Tüm TEKLYNX Teknoloji İş Ortakları

AIM: Advancing Identification Matters

AIM, otomatik tanımlama endüstrisi için dünya çapında güvenilir endüstri derneğidir. Neredeyse yarım asırdır, AIM bu teknolojilerin sağlayıcıları ve kullanıcılarına tarafsız bilgiler, eğitim kaynakları ve standartlar sundu. TEKLYNX şirketi 1999 yılından beri bir AIM üyesidir. Daha fazla bilgi edinin.

Axelor

Axelor az kodlu/kod içermeyen BPM’i otuzdan fazla işletme uygulamasıyla birleştiren işletme uygulamalarına atanmış hibrid açık kaynak platformunun yayımcısıdır: ERP, CRM, satış yönetimi, İK, envanter, üretim, proje yönetimi, muhasebe ve daha fazlası. Bu platform birçok faaliyet alanında kullanılır: endüstriler, bakanlıklar, hizmet şirketleri, danışmanlık firmaları, eğitim kurumları, vb.

 

Entegre edilmiş BPM ve az kodlu platform her türlü iş sürecini modelleyebilir ve mevut işletme araçları kitaplığıyla entegre olan işlevsel uygulamalar üretebilir.

 

AXELOR BARKOD ETİKETİ BASKISIYLA İLGİLİ BİLGİ EDİNİN

Bixolon

BIXOLON, POS, mobil, Otomatik Kimlik ve etiket baskısı teknolojilerinde lider global yazıcı üreticisidir. BIXOLON yazıcıları çok çeşitli ortamlar için güçlü ve gelişmiş baskı çözümleri sunar. Daha fazla bilgi için: bixolon.com.

 

BIXOLON YAZICILARI İÇİN TEKLYNX ETİKET YAZILIMI HAKKINDA DAHA FAZLA BİLGİ EDİNİN

Brother

Brother hem kurum içinde hem de kurum dışında iş akışlarını geliştiren gelecek nesil mobil, masaüstü ve endüstriyel baskı ve etiketleme çözümleri sunar. Tam sayfa yazıcılar ve kompakt ancak karmaşık makbuz, bilet ve etiket yazıcılarından çok hızlı, yüksek performanslı endüstriyel barkod etiketi yazıcılarına, Brother perakende, taşıma ve lojistik, üretim, kurum için hizmet yazılımı, sağlık, kamu güvenliği ve daha fazlası dahil olmak üzere çok çeşitli endüstriyi destekleyen çözümler sunar.

 

Brother, kusursuz entegrasyonun ve sürekli ürün performansının sağlanmasına yardımcı olması için 100 yıldan uzun süre güvenilirliği ve her projeye özelleştirilmiş yaklaşımı ve çok becerikli ekipleri sunar. Endüstriye yön veren teminatları ve bilinen müşteri hizmeti sayesinde, Brother gerçekten ürünlerinizin kullanım ömrü boyunca sizin yanınızda olacaktır. Daha fazla bilgi edinin: Brother.

 

BROTHER YAZICILARI İÇİN TEKLYNX ETİKET YAZILIMI HAKKINDA DAHA FAZLA BİLGİ EDİNİN

CognitiveTPG

CognitiveTPG, Satış Noktası ve Otomatik Kimlik endüstrileri ihtiyaçlarını karşılayan barkod ve işlem yazıcılarının entegre tedarikçisidir. Yazıcılarımız, dayanıklılık, az yer kaplaması ve kullanım kolaylığı sunmasıyla tanınırlar. Perakende, Otomotiv, İmalat, Lojistik, Sağlık Hizmetleri ve Bankacılık dahil çok çeşitli endüstrilerde milyonlarca kurulumda 35 yıllık deneyimiyle birlikte. CognitiveTPG aynı zamanda standart ve özel etiket hizmetleri sunar. CognitiveTPG müşterilerimiz için kazançlı çözümler sunar. Aşağıdakiler hakkında bilgi edinin: CognitiveTPG.

Honeywell ile Datamax-O'Neil

Datamax-O’Neil müşterilerini dinleyip, anlayıp ardından riski en alt seviyeye indirip verimliliği, güvenliği ve kaliteyi en üst düzeye çıkarmak amacıyla değer odaklı çözümler sunmak için tutkuyla çalışan global bir tedarikçidir. Çözümlerimiz derin pazar bilgimiz ve danışmanlık temelli yaklaşımız sayesinde iş ortaklarımızın iş sahalarını genişletir. Datamax-O’Neil, sabit ve hareketli etiket ve fatura baskı çözümü ürünlerinde endüstrinin en eksiksiz üretim hatlarında birini tasarlar, üretir ve pazarlar. Şirketin ürünleri endüstriyel, sağlık hizmetleri, perakende ve otomotiv pazarı sektörü dahil çok çeşitli uygulamaları karşılamaktadır. Datamax-O’Neil’in Orlando, Florida’da ana merkezi bulunmaktadır ve dünya çapındaki satış ve teknik destek ofislerinin yanı sıra Kaliforniya, Illinois ve Fransa’da önemli tesisleri elinde tutmaktadır. Aşağıdakiler hakkında bilgi edinin: Datamax-O’Neil.

Epson

Epson America, Inc. Şirketi Japonya menşeli Seiko Epson Corporation şirketinin ABD’deki iş ortağıdır ve ayrıca görüntüleme, robotik, hassas işleme ve elektronik alanlarındaki teknoloji devrimlerinde öncü, global teknoloji şirketidir. Epson müşteri, fotoğraf, iş ve grafik sanatlar pazarları için ödüllü görüntü yakalama ve görüntü çıktısı ürünlerinin geniş bir yelpazesini sunmaktadır. Global teknoloji liderliğini genişleterek, Epson patenli MicroPiezo® baskı kafaları ve DURABrite® Ultra pigmentli mürekkep teknolojilerinde yararlanır, bu özellik dayanıklı endüstriyel tam renkli etiket yazıcılarından üretim hattının oluşturulmasında kullanılır. Bu yazıcılar kullanıcıların dinamik olarak resim, renk kodlaması ve logolar eklemesine imkan tanımaktadır, aksi durumda inanılmaz sağlamlıkta monokrom etiketler ve operasyon maliyetlerinde ciddi artışlar görülebilir.

 

Daha fazla bilgi için, şu adresi lütfen ziyaret edin: https://epson.com/For-Work/Printers/Label/c/w130

 

Epson yazıcıları için TEKLYNX yazılımı hakkında daha fazla bilgi edinin

Global Shop Solutions

İmalat süreçlerinizi basitleştiriyoruz™. Global Shop Solutions ERP yazılımı fiyat verme aşamasından tahsilat yapılmasına kadar ki ve atölye yönetimi, planlama, envanter, muhasebe, kalite kontrol, CRM ve dahası 25 farklı başlık dahil olmak üzere her şeyi kapsayacak şekilde kalite bir parçayı zamanında ve her zaman teslim etmek için gereken uygulamaları sağlar. Bulutta veya tesis içi kullanılabilir, imalatçı müşterilerimiz gerçek zamanlı envanter doğruluğundan, geliştirilmiş zamanında teslimattan, düşük yönetim masraflarından, artan satışlardan ve geliştirilmiş müşteri hizmetinden yararlanır. İngiltere’deki ofisimizde yerel danışmanlık, uygulama ve servis hizmetleri verilir. Daha fazla bilgi.

 

GLOBAL SHOP SOLUTIONS ETİKET BASKISIYLA İLGİLİ DAHA FAZLA BİLGİ EDİNİN

Godex International

Taipei Tayvan’da ana merkezi bulunan, 1993 yılında kurulmuş, Godex International değer fiyatı, yüksek performans kategorisinde endüstriye yön veren barkod baskı ürünlerinin tasarlanıp üretilmesinde özelleşmiş bir mühendislik şirketidir. Godex şirketinin ABD, Avrupa ve Çin’de ofisleri bulunur ve ürünleri dünya geneline dağıtılmaktadır. Godex şirketi, büyük ölçüde mühendislik aşamasından geçen ve %100 uzun süreli müşteri memnuniyetine adanmış şirket ve yetkili satıcı İş Ortaklığı ağıyla desteklenen kolaylıkla satın alınabilir ürünleri sunarak başarı elde etti ve binlerce sadık müşteri kazandı. Aşağıdakiler hakkında bilgi edinin: Godex.

GS1 ABD Çözüm İş Ortağı

GS1, global barkod standartlarının tasarımına ve uygulamasına adanan kâr amacı gütmeyen global bir organizasyondur. Dünyada en yaygın kullanılan standartlardan birisi GS1 barkodudur. TEKLYNX etiket tasarımı yazılımı yerleşik sihirbazlarla doğru ve uyumlu GS1 barkodları oluşturmayı kolaylaştırır. Her sürüm yayımında TEKLYNX etiket tasarımı yazılımı GS1 teknik özelliklerindeki güncellemelere göre güncellenir ve kullanıcıların uyumlu GS1 barkodları oluşturmaya ve basmaya devam etmesini sağlar. TEKLYNX, bir GS1 US Silver Solution İş Ortağıdır. Daha fazla bilgi için GS1.

 

GS1 barkod sihirbazının TEKLYNX yazılımında GS1 barkodlarını oluşturmayı nasıl kolaylaştırdığını öğrenin.

Honeywell/Intermec

Intermec, Inc. (NYSE:IN) tedarik zinciri varlıklarını tanımlayan, izleyen ve yöneten teknolojileri geliştirir, üretir ve entegre eder. Çekirdek teknolojiler RFID, mobil hesaplama ve veri toplama sistemleri, barkod yazıcıları ve etiket ortamını içermektedir. Intermec teknolojileri, dünya genelindeki Fortune 1000 şirketlerine tedarik zinciri verimliliğinin geliştirilmesinde 40 yıldan fazla süredir yardımcı olmaktadır. Bu ise şirketlerin %70’nin Intermec’e güvenmesinin sebebidir. Intermec yalnızca en iyi sınıf veri toplama ve mobil hesaplama çözümlerini sağlamakla kalmaz, ayrıca yeni sistemlerin uygulanması ve uzun süreli kalite desteğinin sağlanması için uzmanlık ve imalat bağlantılarını sağlamaktadır. Daha fazla işletme gereksinimini karşılamaya yönelik vaadi, geniş bağlamda Intermec şirketini diğer şirketlerden farklı kılmaktadır.

Kallik

İşletme etiketleme şirketi olan Kallik, hükümet denetimi altındaki endüstrilere güvenebilecekleri kusursuz, uçtan uca çizim yönetimi ve etiket yönetimi platformu sağlar. Tıbbi cihaz, eczacılık, kimya, üretim ve kozmetik şirketleri Kallik’ten etiketleme güvenilirliği, işlemlerin bütünlüğünü ve markalarına güveni temin etmek için yararlanır. Kallik’in bulut tabanlı etiketleme platformu Veraciti™, ürün paketleme, etiketleme ve kullanım talimatlarını (IFU’lar) oluşturan tüm çizim ve içerik varlıkları için uyumluluğu sağlar ve tedarik zinciri verimliliği sunar. Kallik’in ana merkezi Birmingham, İngiltere’de bulunur. Daha fazla bilgi için: kallik.com.

 

KALLIK ve TEKLYNX HAKKINDA DAHA FAZLA BİLGİ EDİNİN

Microsoft Gold İş Ortağı

TEKLYNX, Uygulama Gelişimi konusundaki ehliyetiyle Microsoft İş Ortağı Programında Gold Sertifikalı olma durumunu elde etti, böylece TEKLYNX uzmanlığının ve teknoloji pazarındaki toplam etkisinin farkına varıldı. Gold iş ortağı olarak, TEKLYNX Microsoft teknolojilerinde uzmanlığını gösterdi ve müşteri ihtiyaçlarını karşılama kabiliyetini kanıtladı. Microsoft Gold İş Ortakları erişim, eğitim ve destek dahil çeşitli alanlarda yarar sağladı, bu durum kendilerine pazarda rekabetçi bir avantaj sağladı. Aşağıdakiler hakkında bilgi edinin: Microsoft.

OPAL

İsviçre’de 1996 yılında kurulan OPAL şimdi AutoID ve SAP alanında önde gelen bir şirkettir. Hizmet sağlayıcısı ve sistem entegre edicisi olarak OPAL yenilikçi çözümlerle tüm tedarik zinciri boyunca destek sağlar. Farklı ihtiyaçlarınız için proje danışmanlığından ve yazılım geliştirme desteğinden sarf malzemelerinin dağıtımına kadar - OPAL tek bir kaynaktan lojistik yönetiminizi daha güçlü hale getiren her şeyi sunar. Barkod ve RFID teknoloji lojistiği sürecini optimize eden verimli, şeffaf ve akıllı AutoID çözümleri üretim süreçlerini basitleştirir ve kontrol ve kalite yönetimini kolaylaştırır. Daha fazla bilgi edinmek için şu adresi ziyaret edin: opal-holding.com.

 

OPAL ve TEKLYNX hakkında daha fazla bilgi edinin

Opticon

Opticon, OPTOELECTRONICS Co., Ltd. (Japonya), Opticon Inc. (Kuzey Amerika) ve Opticon Sensors Europe BV’den oluşan dünya geneline yayılmış şirketler ailesidir. 1976 yılında kurulan Opticon şirketi CCD, lazer ve 2D görüntüleme barkodu tarayıcıları ve mobil veri toplama terminalleri dahil olmak üzere otomatik tanımlama teknolojilerinin en erken öncülerinden ve üreticilerinden biridir. 1984 yılında Opticon Inc. Amerika Birleşik Devletleri, Kanada ve Meksika’daki çok çeşitli müşterilerine hizmet veren Kuzey Amerika operasyon merkezini açtı. Dünya genelindeki 17 ofisiyle birlikte, Opticon dünya çapındaki müşterilerimiz ve iş ortaklarımızın teknoloji ihtiyaçlarını iddialı şekilde karşılamaya hazırdır. Daha fazla bilgi için, şu adresi lütfen ziyaret edin: www.OpticonUSA.com.


Oracle İş Ortağı Ağı - Gold Düzeyi İş Ortağı

TEKLYNX, Oracle Partner Network (OPN) gold düzeyi üyesidir. Bu durum yeniliklerin önünden olmaya devam ederken TEKLYNX’in müşteri ve iş gereksinimlerini aşmak için en son teknoloji ile donatıldığını garanti etmektedir. Oracle iş ortağı olarak TEKLYNX, Oracle teknolojileri ile güçlendirilmiş veya Oracle Uygulamalarına sıkıca bağlanmış endüstrinin önde gelen çözümleri yardımıyla müşteri gereksinimlerini karşılamak için Oracle ile çok yakın çalışmaktadır. Aşağıdakiler hakkında bilgi edinin: Oracle.

 

Daha fazla bilgi edinin: Oracle etiket baskısı entegrasyonu.

Printronix Auto ID

Printronix Auto ID girişimci seviyesi şirketler için termal baskı ve barkod doğrulama çözümlerinde global bir liderdir.

 

Özel Printronix System Architecture (PSA)’dan yararlanan yazıcıları kullanım kolaylığı, esneklik ve sağlamlık ve ODV barkod doğrulama, RFID ve uzaktan yazıcı yönetimi araçlar gibi gelişmiş özellikleri açısından bilinmektedir. Printronix Auto ID ürünleri Fortune 500’de ve dünya çapındaki global işletmelerde bulunabilir.

 

Printronix Auto ID, TSC Auto ID Technology ailesinin bir parçasıdır. Yazıcı portföyleri hızla gelişen TSC hattı yazıcılarını tamamlamaktadır ve ikisi birlikte dünyadaki en iyi beş termal yazıcı üreticisinden biri olarak görülmektedirler. Termal etiket yazıcılarının tasarımında, geliştirilmesinde ve üretiminde 40 yıldan fazla deneyime sahiptirler. Printronix Auto ID ürünleri ABD’de tasarlanmıştır ve Tayvan ile Çin’deki şirkete ait üretim tesislerinde üretilmiştir. Şu ürün hakkında daha fazla bilgi için: Printronix Auto ID.

 

TEKLYNX ve Printronix Auto ID'nin eksiksiz barkod doğrulama çözümü hakkında bilgi edinin.

 

Printronix Auto ID yazıcıları için TEKLYNX yazılımı hakkında daha fazla bilgi edinin

SAP

130’dan fazla ülkede yeri ve ana merkezi Walldorf, Almanya’da bulunan, SAP her hacimdeki ve endüstrideki şirketlere daha iyi çalışmalarında yardımcı olan işletme uygulama yazılımında pazar lideridir.

 

TEKLYNX, SAP® PartnerEdge® açık eko sisteminin resmi bir üyesidir. SENTINEL etiket baskı otomasyonu yazılımına doğru verileri göndermek için SAP veri tabanınızı basitçe yapılandırın ve SENTINEL tüm etiket baskı işlemini otomatik hale getirecektir. SAP entegreli SENTINEL ile verimliliği arttırıp hataları düzeltin. Daha fazla bilgi edinin.

 

Daha fazla bilgi için SAP etiket baskısı entegrasyonu.

Sato

SATO (EU) Hakkında

 

Akıllı etiket baskı çözümlerinin önde gelen global lideri SATO yeni operasyonel verimliliği ortaya çıkarmak için çeşitli endüstrilerde insanları, malları ve bilgileri birbirine bağlar ve otomatik ID teknolojisini IoT işlevselliğiyle entegre eder. SATO, karmaşık lojistik operasyonlardaki üretkenliği arttırırken verimli izleme ve doğrulama için tasarlanmış RFID etiketi donanım ve yazılım çözümleri de dahil olmak üzere eksiksiz uçtan uça izlenebilirlik sunmak amacıyla müşteriyle yakından çalışmaktadır.

 

SATO veri toplama ve etiket baskısı donanım çözümleri SATO Online Services (SOS), Application Enabled Printing (AEP) ve SATO App Storage gibi tamamlayıcı yazılımlar içermektedir.

 

SATO hakkında daha fazla bilgi şu adreste bulunabilir: www.satoeurope.com

 

SATO (Global) hakkında

 

SATO (TOKYO:6287) önde gelen üretim, lojistik, perakende, yiyecek ve içecek, sağlık hizmeti şirketleri için global otomatik ID çözümleri sağlayıcısıdır. Yerinde kullanım uygulamalarının aşağıdan yukarıya ele alınmasıyla, SATO bugünlerde görülen yönetimsel ve operasyonel zorlukların üstesinden gelerek yarının tedarik zinciri akışlarını geliştirmek için tanımlayıcılarla birlikte öğeleri işaretlemektedir. 80 yıllık uzmanlıkla endüstri lideri ve 27 ülkede +5400 yetkin global çalışanıyla SATO operasyonları denetlemeye, doğruluğu arttırmaya, sürdürülebilirlik girişimlerini desteklemeye, güven ve duygusal bağlantılar kurmaya, değerleri tamamen müşteriye aktarmaya yönelik çözümler üzerinde çalışmaktadır.

Tetra Tech

Tetra Tech, danışmanlık, mühendislik, program yönetimi ve inşaat yönetimi servislerinde önde gelen bir tedarikçidir. Şirket, su, çevre, alt yapı, kaynak yönetimi ve enerji üzerine yoğunlaşan ticari ve kamu müşterileri desteklemektedir. Dünya çapındaki 16.000 çalışanıyla Tetra Tech karmaşık sorunlara açık çözümler getirmektedir. Tetra Tech hakkında daha fazla bilgi için, lütfen şu adresi ziyaret edin: www.tetratech.com.

Toshiba

Toshiba America Business Solutions Inc., ofis, baskı ve perakende çözümlerinde global lider olan Toshiba TEC Corporation şirketinin alt kuruluşudur. Toshiba Business Solutions, müşterilerinizi birinci sınıf hizmetle desteklemek için ABD ve Latin Amerika’da ofislere sahiptir. Ayrıca Toshiba, ABD ve global pazarlara toner tedarik eden Mitchell, SD şirketinde idari bölüme sahiptir.

 

Toshiba’da müşterilerimizin işletmeye özel etiket ve makbuz baskısı çözümleri sunarak üretkenliklerini ve kârlılıklarını daha iyi kontrol etmelerine yardımcı olmanıza odaklanırız. Alındı bilgisinden etiketlere, barkod sevkiyat etiketlerinden özel müşteri etiketlerine, yazıcılarımız profesyonel, kurum içi etiketleme ihtiyaçları için dünya çapında tercih edilen bir marka haline geldi. Mükemmel ürünlerin tek başına sunulmasının yeterli olmadığının farkındayız, bu nedenle müşterimizin işletme zorluklarının çözmelerine yardımcı olmak için insan odaklı yeniliklerden yararlanırız.

Unitech

Unitech 1979 yılında Taipei, Tayvan’da kurulmuştur ve özelleştirilmiş mikro işlemci tabanlı otomasyon sistemleriyle birlikte yerel pazarlara giriş yapmıştır. Yirmi yıldan fazla süredir, Unitech üretkenliği ve verimliliği arttırmak için otomatik veri toplama ürünlerine ve hizmetlerine odaklanmaktadır. 1985 yılında, Unitech gelişmekte olan AIDC ürün hatlarını başarı şekilde kullanmaya başladı. Bugünlerde, Unitech barkod tarayıcıları, manyetik kart okuyucuları, taşınabilir ve sabit terminaller ve çeşitli klavye ürünleri dahil olmak üzere AIDC ürünlerini içeren geniş bir yelpazede üretim yapmaktadır. Aşağıdakiler hakkında bilgi edinin: Unitech.

Videojet

Videojet, üretim hatlarının işler durumda kalmasını sağlayan ileri teknolojileri ve sistemleri sunan dünyanın önde gelen kodlama ve işaretleme markasıdır. Çok çeşitli kodlama teknolojileri, özelleştirilmiş mürekkepleri ve sıvıları, gelişmiş yazılımı ve özel global hizmet ekibi sayesinde, Videojet her paket türü ve substrat üzerine sanal ortamda baskı yapmanıza yardımcı olabilir. Çeşitli izleme ve izlenebilirlik ihtiyaçlarını karşılamak için Videojet kutuların, kartonların ve sevkiyat konteynerlerinin kodlanması için çeşitli kalite kontrol donanımı sunar. Bu donanımlar otomatik baskıya ve uygulamalı etiketleme sistemlerine ek olarak yüksek ve düşük çözünürlüklü mürekkep tabanlı kutu yazıcıları ve kutu kodlama sistemlerini içerir. Daha fazla bilgi edinin: Videojet.

VIPColor Technologies

Venture Corporation şirketinin bir departmanı olan VIPColor Technologies 1998 yılından beri yenilikçi dijital renkli etiket baskısı çözümleri sunmaktadır. Çok çeşitli uygulamalarda kullanılan renkli etiketleri üreten yazıcılar tasarlarız, üretiriz ve satarız.

 

Yıllar içerisinde endüstriyel yazıcılarımız dünya çapında FORTUNE 500 şirketleri tarafından kullanıldı. Yazıcılarımız iş akışlarının denetlenmesini yardımcı oldu ve zayıf yanları geliştirirken üretkenliği ve ürün kalitesini arttırdı. Hızlı, talep üzerine ve daha az maliyetli baskı kabiliyeti sayesinde küçük, orta ve büyük işletme sınıfındaki müşterilerimize güvenilirlik ve esneklik sunmayı amaçlıyoruz.

 

Çok çeşitli ürünler ve tekliflerde, düşük hacimli yığın işlerde sorun yaşayan işletmeler, dijital çözümümüzü çok ilginç ve işlemlerine değer katan bir şey gibi gördüler. VIPColor, 35’ten fazla ülkede müşterilerine hizmet vererek paketleme ve tanımlama işlemleriyle ilgili olarak etiketleme değerini yeni bir seviyeye çıkarmaya kendini adadı.

 

VIPCOLOR YAZICILARINA YÖNELİK TEKLYNX ETİKET YAZILIMI HAKKINDA DAHA FAZLA BİLGİ EDİNİN

Zebra Technologies

Zebra Technologies yazıcılar, RFID, sarf malzemeleri, yazılım ve gerçek zamanlı konum çözümleri (RTLS) de dahil olmak üzere barkod ve etiket baskısı çözümlerinde global liderdir. Zebra, şirketlerin daha yüksek işletme değerine ulaşmasını sağlayarak organizasyonun değerlerine, çalışanlarına ve işlemlerine sanal bir kapı açan teknolojiler sunmaktadır. RFID ve RTLS dahil şirketin pazarlama ve baskı teknolojilerine ait geniş portföyü daha akıllı iş eylemlerinin müşterilere sunulmasına yardım edilmesi için en kritik bilgiyi açığa çıkartır.

 

Zebra yazıcıları için TEKLYNX etiket yazılımı hakkında daha fazla bilgi edinin