Avrupa (Türk)
Barcode Better

TEKLYNX’de, barkod yazılımının sadece satın aldığınız bir şey olmadığına inanıyoruz. Bu, şirketinizin çalışmasını sağlayan entegre teknoloji çözümüdür.

Destek

İNDİRMELER

Kurulum Dosyaları

Mevcut TEKLYNX yazılımı sürümüz için deneme kurulum dosyalarına veya eski yazılım sürümleriniz için yeniden kurulum dosyalarına mı ihtiyacınız var? Kurulum dosyalarına erişmek için aşağıdaki bağlantıya tıklayın.

Kurulum dosyaları

Yazıcı Sürücüleri

Şirketin yeniden baskıları, hataları ve üretim kaybını azaltması için TEKLYNX’in 3.000’den fazla etiket yazıcı sürücüsünden yararlanın. Dünya çapındaki geliştirme ekibimiz yazıcı performansını optimize eden yüksek kalitede sürücüleri geliştirmek için yazıcı üreticileriyle yakın çalışmaktadır. Kaliteyi riske atmayın - Bize güvenin.

Etiket yazıcı sürücüleri

Etiket Numuneleri

Uyumlu etiket numuneleri kendi etiket tasarımlarınız ile çalışmaya başlamanıza yardım etmek için hazırda bulunur. Bu şablonlar üzerinde çalışırken etiketlerinizin endüstri standartlarını karşıladığından emin olun.

Etiket numuneleri

Belgeler

Broşürler, rehberler ve kılavuzlar, sürüm notları, tanıtım belgeleri, örnek çalışmalar ve daha fazla dahil olmak üzere ürününüz ile ilişkili tüm dokümantasyonu görüntüleyin.

Belgeler

Sıkça sorulan soruları araştırmak ister misiniz? Çevrimiçi Destek Merkezimize göz atın.

DESTEK ARAYIN