Europa (Polski)
Barcode Better

W firmie TEKLYNX wierzymy, że oprogramowanie do obsługi kodów kreskowych nie jest tylko nabywanym produktem. Jest to zintegrowane rozwiązanie technologiczne, które umożliwia działanie Twojej firmie.

Wsparcie

POBIERANIE

Pliki instalacyjne

Potrzebujesz plików instalacyjnych wersji próbnej dla bieżącej wersji oprogramowania TEKLYNX lub plików do ponownej instalacji starszych wersji oprogramowania? Kliknij poniższy link, aby uzyskać dostęp do plików instalacyjnych.

Pliki instalacyjne

Sterowniki drukarek

Wykorzystaj ponad 3000 natywnych sterowników drukarek TEKLYNX, aby oszczędzić firmie problemów z ponownym drukowaniem, błędami i stratami w produkcji. Nasze zespoły deweloperskie na całym świecie ściśle współpracują z producentami drukarek, aby opracowywać sterowniki o wysokiej jakości umożliwiające optymalizację wydajności drukarki. Nie idź na kompromisy w zakresie jakości – zaufaj nam.

Sterowniki drukarek do etykiet

Przykładowe etykiety

Przykładowe etykiety zapewniające zgodność pomagają w rozpoczęciu projektowania własnych etykiet. Upewnij się, że Twoje etykiety będą spełniać standardy branżowe, pracując z tymi szablonami.

Przykładowe etykiety

Dokumenty

Wyświetl całą dokumentację związaną z produktem, w tym broszury, instrukcje i przewodniki, informacje o wersji, białe księgi, analizy przypadków i inne.

Dokumenty

Chcesz wyszukać często zadawane pytania? Sprawdź nasze Centrum wsparcia online.

SZUKAJ WSPARCIA