Europa (Polski)
Barcode Better

W firmie TEKLYNX wierzymy, że oprogramowanie do obsługi kodów kreskowych nie jest tylko nabywanym produktem. Jest to zintegrowane rozwiązanie technologiczne, które umożliwia działanie Twojej firmie.

Wsparcie

Etykietowanie zgodnie z koncepcją „lean”: Strategie redukcji odpadów

Wyeliminuj odpady z procesu etykietowania poprzez zastosowanie zasad szczupłej produkcji

Zwiększ wyniki finansowe dzięki etykietowaniu zgodnie z koncepcją „lean”

 

Chcesz:

 

  • Wyeliminować odpady?
  • Zaoszczędzić czas?
  • Zredukować koszty?
  • Poprawić jakość? 

 

Celem etykietowania zgodnie z koncepcją „lean” jest redukcja odpadów w środowisku etykietowania. Mniej odpadów oznacza wzrost wydajności pracy oraz wyższą rentowność. 

 

Skorzystaj z tych bezpłatnych zasobów edukacyjnych, które pomogą Ci stworzyć środowisko etykietowania zgodne z koncepcją „lean”.

„Etykietowanie zgodnie z koncepcją „lean” polega na wdrażaniu strategii, które eliminują straty czasu wynikające z błędów w ręcznym procesie etykietowania.”

- Nick Recht, TEKLYNX

Zasoby dotyczące etykietowania zgodnie z koncepcją „lean”

Zobacz, jak poradzić sobie z trzema głównymi przyczynami powstawania odpadów w środowisku etykietowania.

Seminarium internetowe na żądanie: Jak skutecznie wprowadzić koncepcję „lean” w etykietowaniu

 

Obejrzyj to edukacyjne seminarium internetowe prezentowane przez Nicka Rechta, kierownika ds. produktów dla przedsiębiorstw firmy TEKLYNX, aby poznać strategie redukcji odpadów związanych z etykietowaniem oraz zwiększania wydajności. Nick przedstawi trzy różne rodzaje odpadów, ich związek z etykietowaniem oraz rozwiązania pozwalające je ograniczyć, aby wprowadzić koncepcję „lean” w etykietowaniu. 

 

Rozwiązanie problemu odpadów w procesach druku etykiet nie musi być trudne

Blog: Jak wyeliminować odpady w druku etykiet dzięki etykietowaniu zgodnie z koncepcją „lean

 

Jeśli chodzi o oprogramowanie do tworzenia etykiet, wdrożenie koncepcji „lean” oraz nieustannego rozwoju środowiska etykietowania pozwala zredukować odpady z druku etykiet oraz zaoszczędzić pieniądze. W tym wpisie na blogu podano pięć podstawowych kroków, które pozwalają wprowadzić zasady „lean” oraz ciągłego podnoszenia jakości w środowisku etykietowania, aby wyeliminować odpady z druku etykiet.

 

Poznaj strategie redukcji odpadów w środowisku etykietowania przedsiębiorstwa, aby usprawnić swoje procesy etykietowania.

Seria filmów: Usprawnij procesy etykietowania

 

Sześć filmów wideo: sześć wskazówek dotyczących środowiska etykietowania zgodnego z koncepcją „lean” Istnieją narzędzia, które umożliwiają redukcję odpadów w procesie etykietowania – niezależnie od tego, jak wygląda Twoje obecne środowisko etykietowania. Poznaj praktyczne strategie, dzięki którym środowisko etykietowania stanie się zgodne z koncepcją „lean” – od wskazówek dotyczących projektowania etykiet po przegląd scentralizowanego zarządzania etykietami.

Ograniczenie ilości odpadów, poprawa wydajności, zapewnienie większej wartości dla klientów oraz zwiększenie zysków

E-book: Jak skutecznie wprowadzić koncepcję „lean” w etykietowaniu

 

Zobacz, jak etykietowanie zgodnie z koncepcją „lean” pozwala ograniczyć ilość odpadów, poprawić wydajność, zapewnić większą wartość dla klientów oraz zwiększyć zyski. W tym e-booku omówiono następujące kwestie:

 

  • Częste cele etykietowania zgodnie z koncepcją „lean”
  • Jak skutecznie wdrożyć etykietowanie zgodne z koncepcją „lean”
  • 7 pytań do analizy kwestii odpadów z etykietowania
  • Etykietowanie zgodnie z koncepcją „lean” – historia sukcesu klienta końcowego

 

„Naturalnym efektem etykietowania zgodnie z koncepcją „lean” jest mniejsza liczba wad produktów. Z kolei mniejsza liczba wad produktów dzięki stosowaniu koncepcji „lean” pozwala zwiększyć zyski.”

Seminarium internetowe na żądanie: Etykietowanie zgodnie z koncepcją „lean” na rzecz zrównoważonego rozwoju w organizacji

 

Dave Klement, właściciel firmy Efficient Business Integrators (EBI), oraz Nick Recht, kierownik ds. produktów dla przedsiębiorstw firmy TEKLYNX, wspólnie prezentują seminarium internetowe: Etykietowanie zgodnie z koncepcją „lean” na rzecz zrównoważonego rozwoju w organizacji. Obejrzyj nagranie, aby dowiedzieć się, w jaki sposób etykietowanie zgodnie z koncepcją „lean” może zwiększyć wydajność w obrębie całej organizacji.