Europa (Polski)
Barcode Better

W firmie TEKLYNX wierzymy, że oprogramowanie do obsługi kodów kreskowych nie jest tylko nabywanym produktem. Jest to zintegrowane rozwiązanie technologiczne, które umożliwia działanie Twojej firmie.

Wsparcie

USŁUGI PROFESJONALNE

Masz projekt związany z etykietowaniem?
Pozwól nam pomóc.

ZACZYNAJMY

Niech nasze doświadczenie pracuje dla Ciebie

Firma TEKLYNX ma ponad 30 lat doświadczenia w pomaganiu firmom na całym świecie w budowaniu wydajnych, efektywnych systemów etykietowania. Chcesz zaprojektować etykietę, stworzyć niestandardowy interfejs lub uzyskać konsultacje związane z najlepszymi praktykami z zakresu etykietowania? Jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc. Pracujmy razem.

„Wsparcie zespołu TEKLYNX w procesie implementacji było zachwycające. Byli cierpliwi i reagowali niezwykle szybko.”

 

- Tom Cantrall, LSI Industries

OFERTY USŁUG

Przykładowe etykiety Przykładowe etykiety
PROJEKTOWANIE NIESTANDARDOWYCH ETYKIET

Chcesz projektować nowe etykiety lub zmienić projekt już istniejących? Musisz spełnić wymagania przepisów branżowych, zrealizować wytyczne firmowe lub dostosować się do wymagań klienta? Eksperci TEKLYNX mogą zaprojektować Twoje etykiety. Niezależnie od złożonych wymagań i niestandardowych rozwiązań w danej firmie lub rozmiarów potrzeb w zakresie projektowania etykiet możemy Ci pomóc.

KONTAKT

Zgodność z przepisami Zgodność z przepisami
Wsparcie walidacji

Szablony pakietu TEKLYNX Validation Accelerator Pack są zgodne ze strategiami weryfikacji i walidacji oraz z łatwością dostosowują się do konkretnych wymagań projektu. Wszystkie niezbędne procedury testowe są opisane, aby ułatwić sporządzenie dokumentacji dotyczącej instalacji, eksploatacji i kwalifikacji eksploatacyjnej, która jest wymagana do uzyskania certyfikatu.

 

Firma TEKLYNX zaleca współpracę z naszym zespołem ds. usług profesjonalnych w celu wdrożenia zarządzania etykietami, aby zaspokoić potrzeby dokumentacyjne pakietów walidacyjnych IQ, OQ i PQ oraz zapewnić zgodność systemu etykietowania z najlepszymi praktykami.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Instalacja ze wsparciem Instalacja ze wsparciem
INSTALACJA ZE WSPARCIEM

Skorzystaj z pomocy firmy TEKLYNX w zakresie instalacji i konfiguracji oprogramowania do etykietowania w Twojej firmie, aby zapewnić sobie maksimum możliwości. Możemy pomóc w szybkim i wydajnym uruchomieniu systemów – poprzez instalacje z asystą za pośrednictwem zdalnego połączenia lub instalację na terenie zakładu.

KONTAKT

Konwersja etykiet Konwersja etykiet
KONWERSJA ETYKIET

Możemy pomóc w oszczędzaniu czasu, konwertując etykiety ze starych wersji oprogramowania TEKLYNX do najnowszych wersji, pomiędzy różnymi programami do projektowania etykiet TEKLYNX lub z konkurencyjnego produktu do produktu TEKLYNX. Jesteśmy tu po to, aby pomóc!

KONTAKT

Konsulting Konsulting
KONSULTING

Rozumiemy, że każda firma jest inna oraz ma inne, unikatowe wyzwania związane z etykietowaniem. Skorzystaj z dekad doświadczenia firmy TEKLYNX w usługach konsultingowych – online lub na miejscu w zakładzie – aby pomóc sobie w osiągnięciu celów i spełnieniu potrzeb z zakresu etykietowania.

 

Firma TEKLYNX może pomóc w usprawnieniu bieżących procesów etykietowania, doradzić przy scalaniu dwóch środowisk etykietowania, pokazać jak osiągnąć więcej celów lean management, opracować strategie centralizacji i świadczyć wsparcie w wielu innych kwestiach.

KONTAKT

Szkolenia niestandardowe Szkolenia niestandardowe
SZKOLENIA NIESTANDARDOWE

Firma TEKLYNX oferuje indywidualne sesje szkoleniowe dostosowane do danego zastosowania, które zostały opracowane tak, aby umożliwić Ci spełnianie potrzeb i wymagań.

KONTAKT

Rozwój niestandardowego oprogramowania Rozwój niestandardowego oprogramowania
ROZWÓJ NIESTANDARDOWEGO OPROGRAMOWANIA

Czy masz problemy ze znalezieniem zasobów wewnętrznych w celu opracowania niestandardowych interfejsów dla oprogramowania TEKLYNX? Chcesz umożliwić drukowanie z urządzenia przenośnego? Firma TEKLYNX może wykonać to zadanie za Ciebie.

 

Inne dostępne usługi obejmują tworzenie niestandardowych aplikacji frontonu, rozwój niestandardowych interfejsów drukowania, skryptowanie VBScript (Visual Basic Scripting), integrowanie baz danych i wiele więcej.

KONTAKT

Przeczytaj, jak firmy optymalizują proces etykietowania z TEKLYNX

WYŚWIETL ANALIZY PRZYPADKÓW

Możemy zaczynać?

Powiedz nam co chcesz osiągnąć w środowisku etykietowania i skorzystaj z naszego doświadczenia w pracy.

Wymagane pole
Wymagane pole Zbyt długo. Limit: 250 znaków. Nieważne
Wymagane pole Zbyt długo. Limit: 250 znaków. Nieważne
Wymagane pole
Wymagane pole
Wymagane pole
Wymagane pole Nieważne
Wymagane pole Nieważne