Avrupa (Türk)
Barcode Better

TEKLYNX’de, barkod yazılımının sadece satın aldığınız bir şey olmadığına inanıyoruz. Bu, şirketinizin çalışmasını sağlayan entegre teknoloji çözümüdür.

Destek

PROFESYONEL HİZMETLER

Bir etiketleme projeniz mi var?
Size yardımcı olmamıza izin verin.

HAYDİ BAŞLAYALIM

Deneyimimizi sizinle paylaşmamıza izin verin

TEKLYNX dünya çapındaki şirketlere verimli ve etkili etiketleme sistemleri oluşturmalarına yardımcı olma konusunda 30 yıldan fazla deneyime sahiptir. Etiketlerin tasarlanmasına, özel bir arayüzün oluşturulmasına, en iyi uygulamalar ile etiketleme hakkında eğitim veya danışmanlığa ihtiyacınız olduğunda sizin için buradayız. Birlikte çalışalım.

“Uygulama işlemi sırasında TEKLYNX ekibinin desteği inanılmazdı. Her ikisi de sabırlı ve çalışmaktan keyif alacağınız insanlardı.”

 

- Tom Cantrall, LSI Industries

SERVİS TEKLİFLERİ

Etiket numuneleri Etiket numuneleri
ÖZEL ETİKET TASARIMI

Yeni etiketleri tasarlamanız veya mevcut etiketleri yeniden tasarlamanız mı gerekiyor? Bir endüstri yönetmeliğini, bir şirket yöneticisi veya müşteri gereksinimini karşılamanız gereksin ya da gerekmesin TEKLYNX uzmanlarının sizin için etiketlerinizi tasarlamasına izin verin. İşletmenizi gerektirdiği karmaşıklığa ve özelleştirmeye veya etiket tasarımı ihtiyaçlarınızın boyutuna bakılmaksızın, yardımcı olmak için buradayız.

TEMASA GEÇİN

Mevzuata uygunluk Mevzuata uygunluk
Onaylama Desteği

TEKLYNX Validation Accelerator Pack şablonları onaylama ve doğrulama stratejileriyle ilişkilidir ve özel proje gereksinimlerine kolaylıkla adapte edilebilirler. Gereken tüm test prosedürleri sertifikasyon için gereken kurulum, kullanım ve performans yeterlilik belgelerinin tamamlanmasını kolaylaştırmak için ana hatlarıyla belirlenmiştir.

 

TEKLYNX etiket yönetimini yayma konusunda profesyonel hizmetler ekibimizle çalışarak IQ, OQ ve PQ doğrulama paketlerinin belgelendirme ihtiyaçlarını karşılamanıza ve en iyi uygulamalarla etiketleme sisteminizin uyuştuğundan emin olmanıza yardımcı olunmasını tavsiye eder.

DAHA FAZLA BİLGİ

Yardımlı kurulum Yardımlı kurulum
YARDIMLI KURULUM

Kabiliyetlerinizi en üst düzeye çıkardığınızdan emin olmak için etiketleme yazılımınızın kurulumu ve yapılandırılmasıyla işletmenize yardımcı olması için TEKLYNX’den yararlanın. Yardımlı kurulumların uzaktan bağlantı veya tesiste kurulumla yapılıp yapılmamasına bakılmaksızın, sizi hazır hale getirip hızlı ve verimli şekilde çalıştırabiliriz.

TEMASA GEÇİN

Etiket dönüşümü Etiket dönüşümü
ETİKET DÖNÜŞÜMÜ

Etiketlerinizi eski TEKLYNX etiket tasarımı sürümlerinden mevcut sürüme, tek TEKLYNX etiket tasarlayıcısından diğerine veya rekabetçi bir üründen TEKLYNX ürününe dönüştürerek zamandan tasarruf etmenize yardımcı olabiliriz. Yardım etmek için buradayız!

TEMASA GEÇİN

Danışma Danışma
DANIŞMA

Her işletmenin farklı olduğunun ve kendi benzersiz etiketleme zorluklarına sahip olduğunun farkındayız. Etiketleme hedefleri ve ihtiyaçlarınız karşılamanızda sizinle birlikte çalışmak için TEKLYNX web tabanlı veya tesiste danışmanlık hizmetleriyle onlarca yıllık deneyimden yararlanın.

 

TEKLYNX’in mevcut etiketleme işleminiz geliştirme açısından değerlendirmesine, iki etiketleme ortamını nasıl birleştirebileceğinize dair tavsiye bulunmasına, daha yalın hale nasıl gelebileceğinizi göstermesine ve merkezi hale getirilmiş stratejiler geliştirmesine ve daha fazlasına izin verin.

TEMASA GEÇİN

Özel eğitim Özel eğitim
ÖZEL EĞİTİM

TEKLYNX özel olarak ihtiyaçlarınızı veya gereksinimlerinizi karşılamak için tasarlanmış, uygulamanıza dayanan bağımsız hale getirilmiş eğitim oturumları sunmaktadır.

TEMASA GEÇİN

Özel geliştirme Özel geliştirme
ÖZEL GELİŞTİRME

TEKLYNX yazılımınız için özel arayüzler geliştirmek için dahili kaynaklar bulmakta zorlanıyor musunuz? Mobil bir cihazdan baskı yapılmasını etkinleştirmek istiyor musunuz? TEKLYNX bu işi sizin için yapabilir.

 

Mevcut diğer hizmetleri özel ön uç uygulamaları, özel baskı arayüzü geliştirmesi, VBScript (Visual Basic Scripting), veritabanı entegrasyonu ve daha fazlasını içermektedir.

TEMASA GEÇİN

Şirketlerin TEKLYNX ile etiketleme işlemlerini nasıl optimize ettiği hakkında bilgi alın

ÖRNEK ÇALIŞMALARI GÖRÜNTÜLEYİN

Başlamaya hazır mısınız?

Etiketleme ortamınızda neyi başarmayı istediğinizi bize anlatın ve deneyimimizden yararlanın.

Gerekli alan
Gerekli alan Çok uzun. 250 karakter sınırı. Geçerli değil
Gerekli alan Çok uzun. 250 karakter sınırı. Geçerli değil
Gerekli alan
Gerekli alan
Gerekli alan
Gerekli alan Geçerli değil
Gerekli alan Geçerli değil