Evropa (česky)
Vyberte svou polohu

Pro co nejlepší zkušenost s těmito webovými stránkami prosím zvolte polohu a jazyk

Barcode better

V TEKLYNX věříme, že software pro značení čárových kódů není pouze něčím, co si koupíte. Jedná se o integrované technologické řešení, díky němuž vaše společnost funguje.

Podpora

PROFESIONÁLNÍ SLUŽBY

Máte projekt v oblasti značení?
Dovolte nám podat vám pomocnou ruku.

ZAČNĚME

Nechte naše zkušenosti pracovat pro vás

TEKLYNX má více než 30 let zkušeností a pomáhá společnostem po celém světě budovat efektivní a účinné systémy značení. Ať už potřebujete navrhovat štítky, postavit vlastní rozhraní, proškolit nebo konzultovat na téma osvědčených postupů značení, jsme zde pro vás. Pojďme na tom pracovat společně.

„Podpora týmu TEKLYNX během procesu implementace byla naprosto výjimečná. Oba byli trpěliví a pohotoví.“

 

- Tom Cantrall, LSI Industries

NABÍDKA SLUŽEB

Vzorky štítků Vzorky štítků
NÁVRH VLASTNÍHO ŠTÍTKU

Potřebujete navrhovat nové nebo přepracovat již vytvořené štítky? Ať už potřebujete vyhovět předpisům vašeho odvětví, podnikovým směrnicím nebo požadavkům zákazníků, dovolte odborníkům TEKLYNX navrhnout vaše štítky za vás. Bez ohledu na složitost a úpravy, které vaše firma potřebuje, nebo na míru vašich potřeb navrhování štítků, jsme zde proto, abychom vám pomohli.

SPOJTE SE S NÁMI

Dodržování předpisů Dodržování předpisů
Podpora validace

Šablony TEKLYNX Validation Accelerator Pack jsou v souladu s ověřovacími a validačními strategiemi a snadno se přizpůsobují konkrétním požadavkům projektu. Všechny potřebné testovací postupy jsou popsány pro snadné vytvoření dokumentace pro instalaci, provoz a kvalifikaci výkonu, která je pro certifikaci nezbytná.

 

TEKLYNX doporučuje spolupráci s naším týmem profesionálních služeb, který vám pomůže s aktivací správy štítků pro uspokojení potřeb dokumentace v rámci validačních balíčků IQ, OQ a PQ a zajistí, aby byl váš systém v souladu s osvědčenými postupy.

ZJISTIT VÍCE

Asistovaná instalace Asistovaná instalace
ASISTOVANÁ INSTALACE

Využijte společnosti TEKLYNX, aby vašemu podniku pomohla s instalací a konfigurací softwaru pro značení a bylo tak zajištěno, že jeho možností využíváte na maximum. Ať už se jedná o asistovanou instalaci prováděnou pomocí vzdáleného připojení, nebo instalaci na místě, můžeme vás uvést do provozu rychle a efektivně.

SPOJTE SE S NÁMI

Konverze štítků Konverze štítků
KONVERZE ŠTÍTKŮ

Pomůžeme vám ušetřit čas tím, že vaše štítky převedeme ze starých verzí TEKLYNX na aktuální verzi, z jednoho nástroje pro navrhování štítků TEKLYNX do jiného nebo z konkurenčního produktu do produktu TEKLYNX. Jsme zde, abychom vám pomohli!

SPOJTE SE S NÁMI

Konzultace Konzultace
PORADENSTVÍ

Chápeme, že každý podnik je jiný a má své vlastní, jedinečné problémy se značením. Využijte desetiletí zkušeností s webovými nebo místními poradenskými službami TEKLYNX a spolupracujte s námi na dosažení vašich cílů a potřeb v oblasti značení.

 

Dovolte společnosti TEKLYNX za účelem vylepšení posoudit vaše současné procesy značení, poradit vám, jak sloučit dvě prostředí, ukázat vám, jak být štíhlejší, vyvinout centralizační strategie a mnohem více.

SPOJTE SE S NÁMI

Školení na zakázku Školení na zakázku
ŠKOLENÍ NA MÍRU

TEKLYNX nabízí na základě vaší aplikace školení uzpůsobená na míru a jsou navržená speciálně tak, aby splnila vaše potřeby nebo požadavky.

SPOJTE SE S NÁMI

Vývoj na zakázku Vývoj na zakázku
VÝVOJ NA ZAKÁZKU

Máte potíže najít interní zdroje pro vývoj vlastních rozhraní vašeho softwaru TEKLYNX? Chcete využívat tisk z mobilních zařízení? TEKLYNX může práci udělat za vás.

 

Mezi další dostupné služby patří vlastní frontendové aplikace, vývoj tiskového rozhraní na míru, VBScript (Visual Basic Scripting), integrace databáze a další.

SPOJTE SE S NÁMI

Přečtěte si, jak společnosti optimalizují své značení pomocí produktů TEKLYNX

ZOBRAZIT PŘÍPADOVÉ STUDIE

Jste připraveni začít?

Řekněte nám, čeho byste chtěli v prostředí značení dosáhnout, a uveďte naše zkušenosti do praxe.

Povinné pole
Povinné pole Příliš dlouhý. Omezení na 250 znaků. Neplatný
Povinné pole Příliš dlouhý. Omezení na 250 znaků. Neplatný
Povinné pole
Povinné pole
Povinné pole
Povinné pole Neplatný
Povinné pole Neplatný