Evropa (česky)
Barcode better

V TEKLYNX věříme, že software pro značení čárových kódů není pouze něčím, co si koupíte. Jedná se o integrované technologické řešení, díky němuž vaše společnost funguje.

Partneři

TECHNOLOGIČTÍ PARTNEŘI

Partnerství pro řešení

 

Technologičtí partneři TEKLYNX jsou nezávislí výrobci hardwaru a prodejci softwaru nebo jiní poskytovatelé technologií, jejichž produkty doplňují řadu řešení TEKLYNX pro identifikaci a sledování nebo jejichž vlastní řešení mohou být integrací našich produktů vylepšena. Technologickými partnery mohou být velcí poskytovatelé řešení, ale také ISV (nezávislý prodejce softwaru), kteří se specializují na technologické aplikace.

 

Společně s našimi technologickými partnery jsme schopni dodávat řešení, která našim zákazníkům přinesou větší hodnotu.

 

Chcete-li získat více informací nebo se stát technologickým partnerem TEKLYNX, kontaktujte prosím TEKLYNX ve vaší oblasti.

„Vývoj nativních ovladačů tiskáren společnosti TEKLYNX nám umožňuje nabízet bezproblémová řešení pro barevné značení na vyžádání.“

– Andrew Moore, produktový manažer společnosti Epson America

Technologičtí partneři společnosti TEKLYNX

Zebra Technologies

Zebra Technologies je globálním lídrem v oblasti řešení pro tisk čárových kódů a štítků, a to včetně tiskáren, RFID, materiálů, softwaru a řešení pro lokalizaci v reálném čase (RTLS). Zebra nabízí technologie, které poskytují aktivům, lidem a transakcím organizací virtuální hlas a umožňují jim tak odemknout větší obchodní hodnotu. Rozsáhlé portfolio technologií pro značení a tisk, včetně RFID a RTLS, zpřístupňuje kritické informace, které zákazníkům pomáhají podnikat chytřejší kroky.

 

Zjistěte více o softwaru TEKLYNX pro tiskárny Zebra

Partner GS1 US Solution

GS1 je globální neziskovou organizací, která se věnuje vytváření a implementaci globálních norem pro čárové kódy. Jednou z nejpoužívanějších norem na světě je GS1 čárový kód. Software pro navrhování štítků TEKLYNX usnadňuje pomocí integrovaných průvodců vytváření přesných čárových kódů, které vyhovují normám GS1. S každým vydáním nové verze je software pro navrhování štítků TEKLYNX aktualizován v souladu s aktualizacemi požadavků GS1. Tím je zajištěno, že uživatelé mohou i nadále vytvářet a tisknout čárové kódy splňující požadavky GS1. TEKLYNX je GS1 US Silver Solution Partner. Více informací o společnosti GS1.

 

Zjistěte, jak průvodce GS1 čárovými kódy v softwaru TEKLYNX usnadňuje jejich vytváření.

Microsoft Gold Partner

Společnost TEKLYNX získala v oblasti vývoje aplikací status Gold Certified v partnerském programu Microsoft. Tato certifikace uznává odborné znalosti společnosti TEKLYNX a celkový dopad na technologický trh. Jako partner Gold Certified prokázala společnost TEKLYNX odborné znalosti v oblasti technologií Microsoft a také schopnosti vyhovět potřebám svých zákazníků. Partneři Microsoft Gold Certified získávají řadu výhod, včetně přístupu, školení a podpory, což jim na trhu poskytuje konkurenční výhodu. Více informací o společnosti Microsoft.

Všichni technologičtí partneři společnosti TEKLYNX

AIM: Advancing Identification Matters

AIM je spolehlivé, celosvětové sdružení pro odvětví automatické identifikace. Téměř půl století poskytuje AIM poskytovatelům a uživatelům těchto technologií nezaujaté informace, vzdělávací materiály a normy. TEKLYNX je členem AIM od roku 1999. Více informací.

Axelor

Axelor je editor hybridní opensourcové platformy věnované podnikovým aplikacím, který kombinuje low-code/no-code BPM s více než třiceti podnikovými aplikacemi: ERP, CRM, řízení prodeje, HR, inventář, výroba, řízení projektů, účetnictví a další. Platforma se používá v několika odvětvích činnosti: průmysl, ministerstva, servisní společnosti, poradenské firmy, vzdělávací organizace atd.

 

Integrované BPM a low-code platforma umí modelovat jakýkoliv typ obchodního procesu a vytvářet funkční aplikaci, která se integruje se stávající knihovnou obchodních nástrojů.

 

ZJISTĚTE VÍCE O TISKU ŠTÍTKŮ S ČÁROVÝMI KÓDY AXELOR

Bixolon

BIXOLON je globálním výrobcem tiskáren a průkopníkem na poli POS, mobilních technologií, technologií automatické identifikace a tisku štítků. Tiskárny BIXOLON poskytují odolná a pokročilá tisková řešení pro širokou škálu prostředí. Více se dozvíte na bixolon.com.

 

ZJISTĚTE VÍCE O SOFTWARU TEKLYNX PRO TISKÁRNY BIXOLON

Brother

Společnost Brother nabízí řešení pro mobilní, stolní a průmyslový tisk a značení příští generace, která zlepšují pracovní postupy uvnitř i za zdmi podniku. Od běžných tiskáren, přes kompaktní, ale odolné mobilní tiskárny účtenek, vstupenek a štítků až po ultrarychlé a vysoce výkonné průmyslové tiskárny čárových kódů, společnost Brother nabízí řešení, která pomáhají širokému spektru odvětví, včetně maloobchodu, dopravy a logistiky, výroby, správy tras, zdravotní péče, veřejné bezpečnosti a dalších.

 

Brother přináší více než 100 let spolehlivosti, individuální přístup ke každému projektu a vysoce kvalifikovaný tým, který pomáhá zajistit hladkou integraci a ničím nerušený výkon produktu. Brother je se svými špičkovými zárukami a renomovanou zákaznickou podporou na vaší straně po celou dobu životnosti vašich produktů. Zjistěte více o Brother.

 

ZJISTĚTE VÍCE O SOFTWARU TEKLYNX PRO TISKÁRNY BROTHER

CognitiveTPG

CognitiveTPG je integrovaným dodavatelem tiskáren čárových kódů a transakcích tiskáren, které vyhovují potřebám v oblasti prodejních míst a automatické identifikace. Naše tiskárny jsou známé svou odolností, malým otiskem a snadnou obsluhou. Máme více než 35 let zkušeností z milionů instalací v celé řadě průmyslových odvětví, včetně maloobchodu, automobilového průmyslu, výroby, logistiky, zdravotnictví a bankovnictví. CognitiveTPG také nabízí standardní služby a služby na míru v oblasti značení. CognitiveTPG nabízí prosperující řešení pro vaše zákazníky. Více informací o společnosti CognitiveTPG.

Datamax-o'Neil od Honeywell

Datamax-O’ Neil je globálním poskytovatelem, který vášnivě naslouchá, rozumí a poté svým zákazníkům dodává tisková řešení založená na hodnotě, která minimalizují rizika a maximalizují efektivitu, bezpečnost a kvalitu. Naše řešení zlepšují podnikání našich partnerů díky našim hlubokým znalostem trhu a přístupu v duchu konzultací. Společnost Datamax-O'Neil navrhuje, vyrábí a uvádí na trh jednu z nejkompletnějších řad stacionárních a přenosných produktů pro tisk štítků a účtenek. Produkty společnosti mají širokou škálu využití, včetně odvětví, jako je průmysl, zdravotnictví, maloobchod a automobilový průmysl. Společnost Datamax-O'Neil má centrálu v Orlandu na Floridě. Jejich klíčové provozy se nachází v Kalifornii, Illinois a Francii a prodejní a technická podpora funguje po celém světě. Více informací o společnosti Datamax-O’ Neil.

Epson

Epson America, Inc. je americkou pobočkou japonské společnosti Seiko Epson Corporation, což je globální technologická společnost stojící v popředí technologických revolucí v oblasti zobrazování, robotiky, přesných strojů a elektroniky. Společnost Epson nabízí širokou škálu oceněných produktů pro snímání a obrazový výstup zaměřené na běžné spotřebitele, fotografy a oblast obchodu a grafiky. Společnost Epson posilňuje svou globální vedoucí pozici v oblasti technologií a využívá svoje patentované tiskové hlavy MicroPiezo® a technologie ultra pigmentových inkoustů DURABrite® pro výrobu řady robustních, plně barevných, průmyslových tiskáren štítků. Tyto tiskárny uživatelům umožňují dynamicky přidávat obrázky, barevné kódování a loga k jinak monochromatickým štítkům, a to s neuvěřitelnou trvanlivostí a výrazně zlepšenými provozními náklady.

 

Pro více informací navštivte: https://epson.com/For-Work/Printers/Label/c/w130

 

Více se o softwaru TEKLYNX pro tiskárny Epson

Global Shop Solutions

Zjednodušíme vaši výrobu.™ Software ERP od Global Shop Solutions poskytuje aplikace potřebné k včasnému dodání kvalitního dílu od cenové nabídky až po hotovost a vše mezi tím, včetně řízení obchodu, plánování, inventáře, účetnictví, kontroly kvality, CRM a dalších 25 položek. Naši zákazníci ve výrobě těží z výhod přesnosti inventáře v reálném čase, který je dispozici v cloudu nebo na místě, včasných dodávek, nižších nákladů na administrativu, zvýšení prodeje a lepšího zákaznického servisu. Naše kancelář ve Velké Británii lokálně poskytuje poradenství, implementaci i servis. Zjistit více.

 

ZJISTĚTE VÍCE TISKU ŠTÍTKŮ GLOBAL SHOP SOLUTIONS

Godex International

Společnost Godex International byla založena v roce 1993, má sídlo v Tchaj-peji na Tchaj-wanu a jedná se o strojírenskou společnost, která se specializuje na navrhování a výrobu produktů pro tisk čárových kódů, které mají z hlediska ceny a výkonu vedoucí postavení. Godex má pobočky v USA, Evropě a Číně a jejich produkty jsou distribuovány po celém světě. Godex svého úspěchu dosáhl a získal věrnou základnu tisíců zákazníků díky tomu, že poskytuje cenově velmi dostupné produkty, které jsou mimořádně dobře zkonstruovány, a nabízí k nim vlastní podporu i podporu ze strany prodejní partnerské sítě, která se 100% věnuje dlouhodobé spokojenosti svých zákazníků. Více informací o společnosti Godex.

Partner GS1 US Solution

GS1 je globální neziskovou organizací, která se věnuje vytváření a implementaci globálních norem pro čárové kódy. Jednou z nejpoužívanějších norem na světě je GS1 čárový kód. Software pro navrhování štítků TEKLYNX usnadňuje pomocí integrovaných průvodců vytváření přesných čárových kódů, které vyhovují normám GS1. S každým vydáním nové verze je software pro navrhování štítků TEKLYNX aktualizován v souladu s aktualizacemi požadavků GS1. Tím je zajištěno, že uživatelé mohou i nadále vytvářet a tisknout čárové kódy splňující požadavky GS1. TEKLYNX je GS1 US Silver Solution Partner. Více informací o společnosti GS1.

 

Zjistěte, jak průvodce GS1 čárovými kódy v softwaru TEKLYNX usnadňuje jejich vytváření.

Intermec od Honeywell

Intermec, Inc. (NYSE:IN) vyvíjí, vyrábí a integruje technologie, které identifikují, sledují a spravují aktiva v dodavatelském řetězci. Mezi hlavní technologie patří RFID, mobilní výpočetní systémy a systémy pro sběr dat, tiskárny čárových kódů a média štítků. Technologie Intermec pomáhají společnostem ze seznamu Fortune 1000 po celém světě zlepšovat efektivitu dodavatelského řetězce již více než 40 let. Proto 70 % z nich dalo vložilo svou důvěru v Intermec. Nejenže Intermec poskytuje nejlepší řešení pro sběr dat a mobilní výpočetní techniku ​​ve své třídě, ale nabízí také odborné znalosti a připojení k implementaci nových systémů a dlouho poté poskytuje také kvalitní podporu. Právě díky širokému záběru a závazku naplnit širší spektrum obchodních potřeb se Intermec od ostatních odlišuje.

Kallik

Kallik, společnost zabývající se podnikovým značením, poskytuje regulovaným průmyslovým odvětvím komplexní platformu pro správu grafiky a štítků, které mohou důvěřovat. Kallik dodává v společnostem vyrábějícím lékařské přístroje, farmaceutickým, chemických, výrobním a kosmetickým společnostem jistotu v jejich značení, integritu jejich procesům a důvěru v jejich značku. Veraciti™, cloudová platforma pro značení od společnosti Kallik, umožňuje dodavatelskému řetězci dodržování předpisů a zajišťuje efektivitu, co se týče grafiky a obsahu, které tvoří balení produktů, jejich značení a návody k použití (IFU). Kallik sídlí v Birminghamu ve Velké Británii. Více se dozvíte na kallik.com.

 

ZJISTĚTE VÍCE O SPOLEČNOSTI KALLIK & TEKLYNX

Microsoft Gold Partner

Společnost TEKLYNX získala v oblasti vývoje aplikací status Gold Certified v partnerském programu Microsoft. Tato certifikace uznává odborné znalosti společnosti TEKLYNX a celkový dopad na technologický trh. Jako partner Gold Certified prokázala společnost TEKLYNX odborné znalosti v oblasti technologií Microsoft a také schopnosti vyhovět potřebám svých zákazníků. Partneři Microsoft Gold Certified získávají řadu výhod, včetně přístupu, školení a podpory, což jim na trhu poskytuje konkurenční výhodu. Více informací o společnosti Microsoft.

OPAL

OPAL, založený v roce 1996 ve Švýcarsku, je nyní přední společností v oblasti automatické identifikace a SAP. Jako poskytovatel služeb a integrátor systémů vás OPAL pomocí inovativních řešení podpoří v celém dodavatelském řetězci. Od projektového poradenství a podpory přes vývoj softwaru pro různé potřeby až po distribuci spotřebního materiálu – OPAL vám nabízí vše, co díky jediného zdroje vaši logistiku ještě více posílí. Efektivní, transparentní a inteligentní řešení automatické identifikace, která optimalizují logistický proces značení čárovými kódy a technologie RFID, zjednodušují výrobní procesy a usnadňují řízení kvality. Chcete-li se dozvědět více, navštivte opal-holding.com.

 

Zjistěte více o společnostech OPAL & TEKLYNX

Opticon

Opticon je celosvětová skupina společností skládající se z OPTOELECTRONICS Co., Ltd. (Japonsko), Opticon Inc. (Severní Amerika) a Opticon Sensors Europe BV. Společnost Opticon byla založena v roce 1976 a byla jedním z prvních průkopníků a výrobců technologií automatické identifikace, včetně CCD, laserových a 2D čteček čárových kódů a mobilních terminálů pro sběr dat. V roce 1984 zahájila společnost Opticon Inc. Svůj provoz v Severní Americe, kde obsluhuje širokou škálu klientů ve Spojených státech, Kanadě a Mexiku. Se svými 17 pobočkami po celém světě je společnost Opticon připravena agresivně vyhovět technologickým potřebám našich zákazníků a partnerů po celém světě. Pro více informací navštivte prosím www.OpticonUSA.com.


Partnerská síť Oracle – Gold Level Partner

TEKLYNX je členem sítě Oracle Partner Network zlaté úrovně (OPN). Tím je zajištěno, že je TEKLYNX vybaven nejnovější technologií, která převyšuje potřeby zákazníků a podniků, a přitom zůstává na vrcholu v oblasti inovací. Jakožto partner Oracle spolupracuje TEKLYNX se společností Oracle s cílem uspokojovat potřeby zákazníků pomocí špičkových řešení, která jsou poháněna technologiemi Oracle nebo jsou s aplikacemi Oracle úzce propojena. Více informací o společnosti Oracle.

 

Zjistěte více o integraci tisku štítků Oracle.

Printronix Auto ID

Printronix Auto ID je světovým lídrem v oblasti řešení termálního tisku a ověřování čárových kódů pro společnosti na podnikové úrovni.

 

Jejich tiskárny využívají exkluzivní Printronix System Architecture (PSA) a jsou známé snadným použitím, flexibilitou a životností, pokročilými funkcemi, jako je ověřování čárových kódů ODV, RFID, a nástroji pro vzdálenou správu tiskáren. Produkty Printronix Auto ID naleznete v žebříčku Fortune 500 a v globálních podnicích po celém světě.

 

Printronix Auto ID je součástí technologické rodiny TSC Auto ID. Jejich portfolio tiskáren doplňuje rychle rostoucí řadu tiskáren TSC a společně se řadí mezi pět nejlepších výrobců termotiskáren na světě. Mají přes 40 let zkušeností s navrhováním, vývojem a výrobou termotiskáren štítků. Výrobky Printronix Auto ID jsou navrženy v USA a vyráběny ve vlastních výrobních závodech na Tchaj-wanu a v Číně. Zjistěte více o Printronix Auto ID.

 

Zjistěte více o řešení TEKLYNX a Printronix Auto ID pro ověření čárového kódu.

 

Zjistěte více o softwaru TEKLYNX pro tiskárny Printronix Auto ID

SAP

Společnost SAP má sídlo ve Walldorfu v Německu a má pobočky ve více než 130 zemích světa. Jedná se o lídra na trhu podnikových softwarových aplikací a pomáhá společnostem všech velikostí a průmyslových odvětví lépe fungovat.

 

TEKLYNX je oficiálním členem otevřeného ekosystému SAP® PartnerEdge®. Jednoduše nakonfigurujte databázi SAP tak, aby odesílala správná data do softwaru pro automatizaci tisku štítků SENTINEL, a SENTINEL celý proces tisku automatizuje. Zvyšte efektivitu a snižte počet chyb pomocí integrace SAP a SENTINEL. Více informací.

 

Více informací o společnosti Integrace tisku štítků SAP.

Sato

O společnosti SATO (EU)

 

Společnost SATO, přední světový poskytovatel inteligentních řešení pro tisk štítků, spojuje lidi, zboží a informace, integruje technologie automatické identifikace s funkcemi IoT napříč různými odvětvími a umožňuje tak novou efektivitu provozu. Společnost SATO s klienty úzce spolupracuje, aby zajistila úplnou sledovatelnost, včetně hardwarových a softwarových řešení pro značení RFID štítky, která byla navržena pro efektivní sledování a ověřování a současně zvyšovala produktivitu ve složitých logistických provozech.

 

Hardwarová řešení pro sběr dat a tisk štítků společnosti SATO zahrnují doplňkový software, jako je SATO Online Services (SOS), Application Enabled Printing (AEP) a SATO App Storage.

 

Více informací o společnosti SATO naleznete na adrese www.satoeurope.com

 

O společnosti SATO (Global)

 

SATO (TOKIO:6287) je globální poskytovatel auto-ID řešení pro přední výrobní, logistické, maloobchodní, potravinářské a nápojové a zdravotnické společnosti. Společnost SATO rozumí aplikacím, které se používají v provozu. Značkuje položky pomocí identifikátorů, které zlepšují budoucí toky v dodavatelském řetězci tím, že řeší aktuální manažerské a provozní výzvy. Společnost SATO, průkopník tohoto odvětví s 80 lety odborných znalostí a více než 5400 pracovníky ve 27 zemích, navrhuje řešení pro zefektivnění provozu, zvýšení přesnosti, podporu iniciativ v oblasti udržitelnosti, zajištění jistoty a emocionální propojení, a tím zvyšuje hodnotu až ke spotřebiteli.

Tetra Tech

Tetra Tech je předním poskytovatelem konzultačních a technických služeb a služeb v oblasti správy programů a stavební správy. Společnost podporuje komerční a vládní klienty zaměřené na vodu, životní prostředí, infrastrukturu, správu zdrojů a energii. Společnost Tetra Tech se svými 16 000 zaměstnanci po celém světě poskytuje jasná řešení složitých problémů. Pro více informací o společnosti Tetra Tech prosím navštivte www.tetratech.com.

Toshiba

Toshiba America Business Solutions, Inc. je dceřinou společností společnosti Toshiba TEC Corporation, která je globálním lídrem v oblasti řešení pro kanceláře, tisk a maloobchod. Toshiba Business Solutions má pobočky v USA a Latinské Americe, které našim zákazníkům poskytují prvotřídní podporu. Toshiba také provozuje divizi v Mitchellu v Jižní Dakotě, která dodává tonery na americký i globální trh.

 

Ve společnosti Toshiba se zaměřujeme na pomoc našim zákazníkům. Poskytujeme jim lepší kontrolu nad produktivitou a ziskovostí tím, že dodáváme kriticky významná řešení pro tisk štítků a účtenek, která jsou důležitá pro chod firmy. Naše tiskárny se staly přední volbou pro profesionální a interní značení po celém světě, od účtenek po visačky, přepravní štítky s čárovými kódy až po specializované štítky na míru. Chápeme, že samotné dodávání skvělých produktů nestačí, a proto využíváme lidské inovace, s jejíž pomocí řešíme obchodní problémy našich zákazníků.

Unitech

Společnost Unitech byla založena v roce 1979 v Tchaj-peji na Tchaj-wanu, aby místnímu trhu poskytovala přizpůsobené mikroprocesorové automatizační systémy. Unitech se již více než dvacet let zaměřuje na produkty a služby automatického sběru dat, které zvašují produktivitu a efektivitu. Společnost Unitech v roce 1985 úspěšně uvedla na trh své produktové řady AIDC, které od té doby jen rostou. Dnes Unitech vyrábí celou řadu produktů AIDC, včetně čteček čárových kódů, čteček magnetických karet, přenosných i pevných terminálů a řadu klávesnic. Více informací o společnosti Unitech.

Videojet

Videojet je přední světovou značkou působící v oblasti kódování a značení. Poskytuje špičkové technologie a systémy, díky kterým zůstávají výrobní linky v pohybu. Díky široké škále technologií, specializovaným inkoustům a kapalinám, pokročilému softwaru a specializovanému globálnímu servisnímu týmu vám Videojet pomůže tisknout prakticky na každý typ balení a podklad. Pro řešení různých potřeb sledování a sledovatelnosti nabízí Videojet řadu kvalitních zařízení pro kódovací krabice, kartonové krabice a přepravní kontejnery. To, kromě automatického tisku a použití systémů značení, zahrnuje inkoustové tiskárny s vysokým a nízkým rozlišením a systémy kódování krabic. Zjistěte více o Videojet.

VIPColor Technologies

VIPColor Technologies, divize Venture Corporation, poskytuje inovativní řešení pro digitální tisk barevných štítků od roku 1998. Vyvíjíme, vyrábíme a prodáváme tiskárny, které vyrábějí barevné štítky používané mnoha různými způsoby.

 

V průběhu let naše průmyslové tiskárny využívá celosvětově 500 společností FORTUNE. Naše tiskárny pomohly zefektivnit pracovní postupy a zvýšit produktivitu a kvalitu produktů a současně zlepšit kvalitu produktů. Díky schopnosti tisknout rychle, na vyžádání a nákladově efektivně se snažíme našim klientům z řad malých a středních podniků zajistit pohodlí a flexibilitu.

 

Pro podniky, které disponují různorodou směsí produktů a nabídek a které odbavují menší úlohy, jsou naše digitální řešení přitažlivá a přináší přidanou hodnotu. Systém VIPColor přináší novou úroveň hodnoty značení v oblasti obalů a identifikačních činností tím, že poskytuje servis zákazníkům ve více než 35 zemích.

 

ZJISTĚTE VÍCE O SOFTWARU TEKLYNX PRO TISKÁRNY VIPCOLOR

Zebra Technologies

Zebra Technologies je globálním lídrem v oblasti řešení pro tisk čárových kódů a štítků, a to včetně tiskáren, RFID, materiálů, softwaru a řešení pro lokalizaci v reálném čase (RTLS). Zebra nabízí technologie, které poskytují aktivům, lidem a transakcím organizací virtuální hlas a umožňují jim tak odemknout větší obchodní hodnotu. Rozsáhlé portfolio technologií pro značení a tisk, včetně RFID a RTLS, zpřístupňuje kritické informace, které zákazníkům pomáhají podnikat chytřejší kroky.

 

Zjistěte více o softwaru TEKLYNX pro tiskárny Zebra