Evropa (česky)
Vyberte svou polohu

Pro co nejlepší zkušenost s těmito webovými stránkami prosím zvolte polohu a jazyk.

Barcode better

V TEKLYNX věříme, že software pro značení čárových kódů není pouze něčím, co si koupíte. Jedná se o integrované technologické řešení, díky němuž vaše společnost funguje.

Partneři

TECHNOLOGIČTÍ PARTNEŘI

Partnerství pro řešení

 

Technologičtí partneři TEKLYNX jsou nezávislí výrobci hardwaru a prodejci softwaru nebo jiní poskytovatelé technologií, jejichž produkty doplňují řadu řešení TEKLYNX pro identifikaci a sledování nebo jejichž vlastní řešení mohou být integrací našich produktů vylepšena. Technologickými partnery mohou být velcí poskytovatelé řešení, ale také ISV (nezávislý prodejce softwaru), kteří se specializují na technologické aplikace.

 

Společně s našimi technologickými partnery jsme schopni dodávat řešení, která našim zákazníkům přinesou větší hodnotu.

 

Chcete-li získat více informací nebo se stát technologickým partnerem TEKLYNX, kontaktujte prosím TEKLYNX ve vaší oblasti.

„Vývoj nativních ovladačů tiskáren společnosti TEKLYNX nám umožňuje nabízet bezproblémová řešení pro barevné značení na vyžádání.“

– Andrew Moore, produktový manažer společnosti Epson America

Nejlepší technologičtí partneři TEKLYNX

Zebra Technologies

Zebra Technologies je globálním lídrem v oblasti řešení pro tisk čárových kódů a štítků, a to včetně tiskáren, RFID, materiálů, softwaru a řešení pro lokalizaci v reálném čase (RTLS). Zebra nabízí technologie, které poskytují aktivům, lidem a transakcím organizací virtuální hlas a umožňují jim tak odemknout větší obchodní hodnotu. Rozsáhlé portfolio technologií pro značení a tisk, včetně RFID a RTLS, zpřístupňuje kritické informace, které zákazníkům pomáhají podnikat chytřejší kroky.

 

Zjistěte více o softwaru TEKLYNX pro tiskárny Zebra

Partner GS1 US Solution

GS1 je globální neziskovou organizací, která se věnuje vytváření a implementaci globálních norem pro čárové kódy. Jednou z nejpoužívanějších norem na světě je GS1 čárový kód. Software pro navrhování štítků TEKLYNX usnadňuje pomocí integrovaných průvodců vytváření přesných čárových kódů, které vyhovují normám GS1. S každým vydáním nové verze je software pro navrhování štítků TEKLYNX aktualizován v souladu s aktualizacemi požadavků GS1. Tím je zajištěno, že uživatelé mohou i nadále vytvářet a tisknout čárové kódy splňující požadavky GS1. TEKLYNX je GS1 US Silver Solution Partner. Více informací o společnosti GS1.

 

Zjistěte, jak průvodce GS1 čárovými kódy v softwaru TEKLYNX usnadňuje jejich vytváření.

AIM: Advancing Identification Matters

AIM je spolehlivé, celosvětové sdružení pro odvětví automatické identifikace. Téměř půl století poskytuje AIM poskytovatelům a uživatelům těchto technologií nezaujaté informace, vzdělávací materiály a normy. TEKLYNX je členem AIM od roku 1999. Více informací.

Microsoft Gold Partner

Společnost TEKLYNX získala v oblasti vývoje aplikací status Gold Certified v partnerském programu Microsoft. Tato certifikace uznává odborné znalosti společnosti TEKLYNX a celkový dopad na technologický trh. Jako partner Gold Certified prokázala společnost TEKLYNX odborné znalosti v oblasti technologií Microsoft a také schopnosti vyhovět potřebám svých zákazníků. Partneři Microsoft Gold Certified získávají řadu výhod, včetně přístupu, školení a podpory, což jim na trhu poskytuje konkurenční výhodu. Více informací o společnosti Microsoft.

Partnerská síť Oracle – Gold Level Partner

TEKLYNX je členem sítě Oracle Partner Network zlaté úrovně (OPN). Tím je zajištěno, že je TEKLYNX vybaven nejnovější technologií, která převyšuje potřeby zákazníků a podniků, a přitom zůstává na vrcholu v oblasti inovací. Jakožto partner Oracle spolupracuje TEKLYNX se společností Oracle s cílem uspokojovat potřeby zákazníků pomocí špičkových řešení, která jsou poháněna technologiemi Oracle nebo jsou s aplikacemi Oracle úzce propojena. Více informací o společnosti Oracle.

 

Zjistěte více o integraci tisku štítků Oracle.

SAP

Společnost SAP má sídlo ve Walldorfu v Německu a má pobočky ve více než 130 zemích světa. Jedná se o lídra na trhu podnikových softwarových aplikací a pomáhá společnostem všech velikostí a průmyslových odvětví lépe fungovat.

 

TEKLYNX je oficiálním členem otevřeného ekosystému SAP® PartnerEdge®. Jednoduše nakonfigurujte databázi SAP tak, aby odesílala správná data do softwaru pro automatizaci tisku štítků SENTINEL, a SENTINEL celý proces tisku automatizuje. Zvyšte efektivitu a snižte počet chyb pomocí integrace SAP a SENTINEL. Více informací.

 

Více informací o společnosti Integrace tisku štítků SAP.

Datamax-O’ Neil

Datamax-O’ Neil je globálním poskytovatelem, který vášnivě naslouchá, rozumí a poté svým zákazníkům dodává tisková řešení založená na hodnotě, která minimalizují rizika a maximalizují efektivitu, bezpečnost a kvalitu. Naše řešení zlepšují podnikání našich partnerů díky našim hlubokým znalostem trhu a přístupu v duchu konzultací. Společnost Datamax-O'Neil navrhuje, vyrábí a uvádí na trh jednu z nejkompletnějších řad stacionárních a přenosných produktů pro tisk štítků a účtenek. Produkty společnosti mají širokou škálu využití, včetně odvětví, jako je průmysl, zdravotnictví, maloobchod a automobilový průmysl. Společnost Datamax-O'Neil má centrálu v Orlandu na Floridě. Jejich klíčové provozy se nachází v Kalifornii, Illinois a Francii a prodejní a technická podpora funguje po celém světě. Více informací o společnosti Datamax-O’ Neil.

Sato

O společnosti SATO (EU)

 

Společnost SATO, přední světový poskytovatel inteligentních řešení pro tisk štítků, spojuje lidi, zboží a informace, integruje technologie automatické identifikace s funkcemi IoT napříč různými odvětvími a umožňuje tak novou efektivitu provozu. Společnost SATO s klienty úzce spolupracuje, aby zajistila úplnou sledovatelnost, včetně hardwarových a softwarových řešení pro značení RFID štítky, která byla navržena pro efektivní sledování a ověřování a současně zvyšovala produktivitu ve složitých logistických provozech.

 

Hardwarová řešení pro sběr dat a tisk štítků společnosti SATO zahrnují doplňkový software, jako je SATO Online Services (SOS), Application Enabled Printing (AEP) a SATO App Storage.

 

Více informací o společnosti SATO naleznete na adrese www.satoeurope.com.

 

O společnosti SATO (Global)

 

SATO (TOKIO:6287) je globální poskytovatel auto-ID řešení pro přední výrobní, logistické, maloobchodní, potravinářské a nápojové a zdravotnické společnosti. Společnost SATO rozumí aplikacím, které se používají v provozu. Značkuje položky pomocí identifikátorů, které zlepšují budoucí toky v dodavatelském řetězci tím, že řeší aktuální manažerské a provozní výzvy. Společnost SATO, průkopník tohoto odvětví s 80 lety odborných znalostí a více než 5400 pracovníky ve 27 zemích, navrhuje řešení pro zefektivnění provozu, zvýšení přesnosti, podporu iniciativ v oblasti udržitelnosti, zajištění jistoty a emocionální propojení, a tím zvyšuje hodnotu až ke spotřebiteli.

Epson

Epson America, Inc. je americkou pobočkou japonské společnosti Seiko Epson Corporation, což je globální technologická společnost stojící v popředí technologických revolucí v oblasti zobrazování, robotiky, přesných strojů a elektroniky. Společnost Epson nabízí širokou škálu oceněných produktů pro snímání a obrazový výstup zaměřené na běžné spotřebitele, fotografy a oblast obchodu a grafiky. Společnost Epson posilňuje svou globální vedoucí pozici v oblasti technologií a využívá svoje patentované tiskové hlavy MicroPiezo® a technologie ultra pigmentových inkoustů DURABrite® pro výrobu řady robustních, plně barevných, průmyslových tiskáren štítků. Tyto tiskárny uživatelům umožňují dynamicky přidávat obrázky, barevné kódování a loga k jinak monochromatickým štítkům, a to s neuvěřitelnou trvanlivostí a výrazně zlepšenými provozními náklady.

 

Pro více informací navštivte: https://epson.com/For-Work/Printers/Label/c/w130.

 

Více se o softwaru TEKLYNX pro tiskárny Epson

Toshiba

Společnost Toshiba America Business Solutions (TABS), která byla založena v roce 1999 a sídlí v kalifornském městě Irvine, je domovem Managed Print Experts a je nezávislou společností, která je součástí Toshiba Corporation. Naše inovativní technologie a kreativní řešení vám pomohou v dnešním velmi konkurenčním prostředí fungovat efektivněji.

 

Ve společnosti Toshiba se zaměřujeme na to, abychom podnikům pomohli lépe řídit jejich produktivitu a ziskovost tím, že dodáváme inovativní řešení zobrazování a služby v oblasti maloobchodu. Chápeme, že dodávání skvělých produktů samo o sobě nestačí, proto využíváme lidské inovace, abychom našim zákazníkům pomohli vyřešit obchodní výzvy. Více informací o společnosti Toshiba.

Intermec, Inc.

Intermec, Inc. (NYSE:IN) vyvíjí, vyrábí a integruje technologie, které identifikují, sledují a spravují aktiva v dodavatelském řetězci. Mezi hlavní technologie patří RFID, mobilní výpočetní systémy a systémy pro sběr dat, tiskárny čárových kódů a média štítků. Technologie Intermec pomáhají společnostem ze seznamu Fortune 1000 po celém světě zlepšovat efektivitu dodavatelského řetězce již více než 40 let. Proto 70 % z nich dalo vložilo svou důvěru v Intermec. Nejenže Intermec poskytuje nejlepší řešení pro sběr dat a mobilní výpočetní techniku ​​ve své třídě, ale nabízí také odborné znalosti a připojení k implementaci nových systémů a dlouho poté poskytuje také kvalitní podporu. Právě díky širokému záběru a závazku naplnit širší spektrum obchodních potřeb se Intermec od ostatních odlišuje.

CognitiveTPG

CognitiveTPG je integrovaným dodavatelem tiskáren čárových kódů a transakcích tiskáren, které vyhovují potřebám v oblasti prodejních míst a automatické identifikace. Naše tiskárny jsou známé svou odolností, malým otiskem a snadnou obsluhou. Máme více než 35 let zkušeností z milionů instalací v celé řadě průmyslových odvětví, včetně maloobchodu, automobilového průmyslu, výroby, logistiky, zdravotnictví a bankovnictví. CognitiveTPG také nabízí standardní služby a služby na míru v oblasti značení. CognitiveTPG nabízí prosperující řešení pro vaše zákazníky. Více informací o společnosti CognitiveTPG.

Godex International

Společnost Godex International byla založena v roce 1993, má sídlo v Tchaj-peji na Tchaj-wanu a jedná se o strojírenskou společnost, která se specializuje na navrhování a výrobu produktů pro tisk čárových kódů, které mají z hlediska ceny a výkonu vedoucí postavení. Godex má pobočky v USA, Evropě a Číně a jejich produkty jsou distribuovány po celém světě. Godex svého úspěchu dosáhl a získal věrnou základnu tisíců zákazníků díky tomu, že poskytuje cenově velmi dostupné produkty, které jsou mimořádně dobře zkonstruovány, a nabízí k nim vlastní podporu i podporu ze strany prodejní partnerské sítě, která se 100% věnuje dlouhodobé spokojenosti svých zákazníků. Více informací o společnosti Godex.

Opticon

Opticon je celosvětová skupina společností skládající se z OPTOELECTRONICS Co., Ltd. (Japonsko), Opticon Inc. (Severní Amerika) a Opticon Sensors Europe BV. Společnost Opticon byla založena v roce 1976 a byla jedním z prvních průkopníků a výrobců technologií automatické identifikace, včetně CCD, laserových a 2D čteček čárových kódů a mobilních terminálů pro sběr dat. V roce 1984 zahájila společnost Opticon Inc. Svůj provoz v Severní Americe, kde obsluhuje širokou škálu klientů ve Spojených státech, Kanadě a Mexiku. Se svými 17 pobočkami po celém světě je společnost Opticon připravena agresivně vyhovět technologickým potřebám našich zákazníků a partnerů po celém světě. Pro více informací navštivte prosím www.OpticonUSA.com.


Printronix Auto ID

Printronix Auto ID je světovým lídrem v oblasti řešení termálního tisku a ověřování čárových kódů pro společnosti na podnikové úrovni.

 

Jejich tiskárny využívají exkluzivní Printronix System Architecture (PSA) a jsou známé snadným použitím, flexibilitou a životností, pokročilými funkcemi, jako je ověřování čárových kódů ODV, RFID, a nástroji pro vzdálenou správu tiskáren. Produkty Printronix Auto ID naleznete v žebříčku Fortune 500 a v globálních podnicích po celém světě.

 

Printronix Auto ID je součástí technologické rodiny TSC Auto ID. Jejich portfolio tiskáren doplňuje rychle rostoucí řadu tiskáren TSC a společně se řadí mezi pět nejlepších výrobců termotiskáren na světě. Mají přes 40 let zkušeností s navrhováním, vývojem a výrobou termotiskáren štítků. Výrobky Printronix Auto ID jsou navrženy v USA a vyráběny ve vlastních výrobních závodech na Tchaj-wanu a v Číně. Zjistěte více o Printronix Auto ID.

 

Zjistěte více o řešení TEKLYNX a Printronix Auto ID pro ověření čárového kódu.

 

Zjistěte více o softwaru TEKLYNX pro tiskárny Printronix Auto ID

Unitech

Společnost Unitech byla založena v roce 1979 v Tchaj-peji na Tchaj-wanu, aby místnímu trhu poskytovala přizpůsobené mikroprocesorové automatizační systémy. Unitech se již více než dvacet let zaměřuje na produkty a služby automatického sběru dat, které zvašují produktivitu a efektivitu. Společnost Unitech v roce 1985 úspěšně uvedla na trh své produktové řady AIDC, které od té doby jen rostou. Dnes Unitech vyrábí celou řadu produktů AIDC, včetně čteček čárových kódů, čteček magnetických karet, přenosných i pevných terminálů a řadu klávesnic. Více informací o společnosti Unitech.

SiteHawk

SiteHawk je světovým lídrem v oblasti řešení pro informace o chemikáliích a řešení pro dodržování předpisů. Náš software a služby SaaS poskytují kompletní přístup ke správě chemikálií a bezpečnostních listů, poskytování dat, zpravodajství a reporting pro podporu bezpečnosti, dodržování předpisů a řízení rizik. Prakticky ve všech průmyslových odvětvích po celém světě využívají organizace řešení společnosti SiteHawk k řízení programů pro sdělování nebezpečí, splnění iniciativ v oblasti dodržování předpisů EHS a ke správě produktů, inventáře chemikálií a dat, k publikování bezpečnostních listů a zvyšování bezpečnosti na pracovišti. Pro více informací o řešeních pro informace o chemikáliích a dodržování předpisů od společnosti SiteHawk navštivte SiteHawk.com nebo zavolejte na číslo 877-483-4295.

Tetra Tech

Tetra Tech je předním poskytovatelem konzultačních a technických služeb a služeb v oblasti správy programů a stavební správy. Společnost podporuje komerční a vládní klienty zaměřené na vodu, životní prostředí, infrastrukturu, správu zdrojů a energii. Společnost Tetra Tech se svými 16 000 zaměstnanci po celém světě poskytuje jasná řešení složitých problémů. Pro více informací o společnosti Tetra Tech prosím navštivte www.tetratech.com..