Evropa (česky)
Barcode better

V TEKLYNX věříme, že software pro značení čárových kódů není pouze něčím, co si koupíte. Jedná se o integrované technologické řešení, díky němuž vaše společnost funguje.

LABEL ARCHIVE A Printronix Auto ID ODV-2D

Komplexní řešení pro ověřování čárových kódů

 

Řada odvětví je regulována tak, aby prosazovala procesy značení a zajistila, že při vygenerování každého štítku bude dodržen stejný postup. LABEL ARCHIVE poskytuje kompletní sledovatelnost návrhů štítků, úložiště a tisku, čímž podpoříte dodržování předpisů a požadavků na vnitřní procesy platné pro dané odvětví.

 

Výkonná tiskárna a nástroj pro ověřování čárových kódů Printronix Auto ID ODV-2D je integrována s LABEL ARCHIVE a nabízí tak sledovatelnost stupňů ověření čárových kódů. U každého vytištěného štítku s čárovým kódem je čárový kód naskenován, ověřen, klasifikován a zaznamenán do databáze LABEL ARCHIVE. Můžete mít klid na duši, protože 100 % štítků s čárovými kódy je bez chyby.

 

    • Dodržování předpisů
    • Vícefázové schvalování návrhů štítků kontrolory
    • Vytvořte oprávnění pro řízení přístupu
    • Uchovávejte záznamy o změnách, komentářích, revizích a historii tisku pro každý štítek

VYŽÁDAT SI KONZULTACI

Video ukázka LABEL ARCHIVE a Printronix Auto ID ODV-2D

Přehled LABEL ARCHIVE a Printronix Auto ID

Bezpečnost a kontrola Bezpečnost a kontrola
SPRAVUJTE SVÉ PROCESY ZNAČENÍ

Organizujte a spravujte své proces značení zaznamenáním toho, kdo, co, kde a kdy se děje s vašimi štítky. LABEL ARCHIVE se perfektně hodí do vašeho IT prostředí tím, že přenáší správu souborů z počítače do serverové místnosti, čímž minimalizuje riziko chyb.

 

Integrace mezi LABEL ARCHIVE a tiskárnou a nástrojem pro ověřování čárových kódů Printronix Auto ID ODV-2D umožňuje zaznamenávat a zapisovat jakost čárových kódů zpět do databáze LABEL ARCHIVE, čímž se maximalizuje sledovatelnost celého procesu.

Tiskněte pouze schválené štítky Tiskněte pouze schválené štítky
TISKNĚTE POUZE SCHVÁLENÉ ŠTÍTKY

Eliminujte pomocí LABEL ARCHIVE manuální kroky a regulujte schvalovací proces od návrhu po produkci. Nastavte automatické e-maily pro schvalování štítků a automaticky přidávejte vodoznak k dotiskům a zkušebním štítkům, čímž zabráníte tomu, aby se neschválené štítky dostaly do výroby.

Dodržování předpisů Dodržování předpisů
DODRŽUJTE NORMY DANÉHO ODVĚTVÍ

Dodržování předpisů vyžaduje zabezpečení, sledovatelnost, kontrolu verzí a ověřování čárových kódů. Zajistěte, aby vaše štítky a proces tisku byly v souladu s FDA a dalšími průmyslovými standardy. Funkčnost LABEL ARCHIVE zaručuje, že budou vytisknuty pouze schválené formáty štítků, a integrace Printronix Auto ID ODV-2D umožňuje zaznamenávat jakost u každého jednotlivého čárového kódu, který byl vytisknut.

Bezpečnostní skupiny Bezpečnostní skupiny
ZAJISTĚTE BEZPEČNOST

LABEL ARCHIVE umožňuje správcům snadno vytvářet a spravovat skupiny uživatelů a vytvářet oprávnění, která regulují jejich přístup. Uživatelská oprávnění mohou být omezena stejně jako uživatelé využívající pouze tisk. Ochrana heslem Windows Active Directory nabízí spolehlivou ochranu.

Sledovatelnost Sledovatelnost
ZABEZPEČTE MAXIMÁLNÍ SLEDOVATELNOST

LABEL ARCHIVE zachycuje a podává zprávy o změnách, komentářích, revizích a historii tisku pro každý štítek ve vašem systému. Automatizovaná kontrola verzí umožňuje přístup ke starším verzím vašich štítků. Každý koncept je uchováván, takže se můžete vrátit v čase a získat přístup k předchozím verzím.

 

Díky integraci Printronix Auto ID ODV-2D také LABEL ARCHIVE zaznamenává a vykazuje stupně ověření pro každý jeden čárový kód, který byl vytištěn během každé jedné tiskové úlohy.

Integrujte s obchodními systémy Integrujte s obchodními systémy
INTEGRUJTE

Tiskněte přímo do tiskárny a nástroje pro ověřování čárových kódů Printronix Auto ID ODV-2D. ODV-2D má integrovaný nástroj pro ověřování čárových kódů, který načte každý jednotlivý čárový kód a odešle stupeň ověření zpět do databáze LABEL ARCHIVE. 

„Schopnost tiskárny Printronix Auto ID ODV-2D ověřovat a klasifikovat štítky v kombinaci s plnou sledovatelností procesu navrhování štítků pomocí LABEL ARCHIVE posouvají efektivitu značení na další úroveň.“

- Andy Edwards, ředitel produktového managementu, Printronix Auto ID

Úspora času IT

Spojte se s námi a zjistěte, jakým způsobem poskytují LABEL ARCHIVE a Printronix Auto ID ODV-2D kompletní řešení pro ověřování čárových kódů.

SPOJTE SE S NÁMI

PODPORA LABEL ARCHIVE

Profesionální služby
SPECIFIKACE LABEL ARCHIVE

 

Zobrazit specifikace softwaru LABEL ARCHIVE

SPECIFIKACE
Dokumenty
DOKUMENTACE LABEL ARCHIVE

 

Zobrazit a stáhnout dokumentaci LABEL ARCHIVE

DOKUMENTACE

„Integrace TEKLYNX a Printronix Auto ID podporuje efektivitu ověřování během procesu a uchovávání dat.“

- Travis Wayne, produktový manažer, TEKLYNX

Pracujeme tvrději, abyste mohli pracovat lépe

Software pro zabezpečení štítků a sledovatelnost

PROHLÉDNOUT INFOGRAFIKU

Další informace o LABEL ARCHIVE

Řekněte nám o vaší společnosti něco více a my se s vámi spojíme a společně probereme vaše potřeby schvalování a zabezpečení.

Povinné pole Příliš dlouhý. Omezení na 250 znaků. Neplatný
Povinné pole Příliš dlouhý. Omezení na 250 znaků. Neplatný
Povinné pole
Povinné pole
Povinné pole
Povinné pole Neplatný
Povinné pole Neplatný
Povinné pole Příliš dlouhý. Omezení na 250 znaků. Neplatný

Povinné pole Příliš dlouhý. Omezení na 250 znaků. Neplatný
Povinné pole
Povinné pole
Povinné pole Příliš dlouhý. Omezení na 250 znaků. Neplatný
Povinné pole