Evropa (česky)
Barcode better

V TEKLYNX věříme, že software pro značení čárových kódů není pouze něčím, co si koupíte. Jedná se o integrované technologické řešení, díky němuž vaše společnost funguje.

Podpora

Osvědčené postupy značení

ZKRAŤTE SI CESTU K ÚSPĚCHU. VYUŽIJTE OSVĚDČENÝCH POSTUPŮ PRO VÁŠ SYSTÉM ZNAČENÍ.

STÁHNOUT EKNIHU

Zaveďte osvědčené postupy značení

S více než 30 lety zkušeností s implementací efektivních systémů značení čárovými kódy je TEKLYNX zde proto, aby vám pomohl s těmi vašimi. Zkraťte si cestu k úspěchu a využijte našich odborných znalostí při implementaci osvědčených postupů ve vašem prostředí značení. 

 

Mezi uživateli TEKLYNX jsme identifikovali pět společných cílů značení:

 

  • Tisknout rychleji
  • Omezit počet chyb
  • Dělat to stejně
  • Připravit se na budoucí růst
  • Ulehčit si to

 

Odborníci na značení v TEKLYNX sestavili nejlepší tipy, které výrobcům pomohou těchto cílů dosáhnout. 

„Nikdo nemůže být odborníkem na všechno. Proto je důležité spolupracovat s partnery a prodejci, kterým důvěřujete. Spolehněte se na ně a dovolte jim pomoci vám osvědčenými postupy.“

- Nick Recht, TEKLYNX Americas

5 běžných cílů značení:

Zefektivněte proces tisku a tiskněte štítky rychleji.

Chci tisknout rychleji

Rychlejší tisk je cíl, který od velkých i malých klientů slýcháme často. Některé způsoby, jak zvýšit rychlost tisku, zahrnují způsob, jakým štítky navrhujete, Nejefektivnějším způsobem, jak tiskem strávit méně času, však je zefektivnění vašich procesů.

 

Zhlédněte naše krátké video, v němž naleznete 4 tipy na zvýšení rychlosti tisku, nebo si pro hlubší pochopení stáhněte záznam webináře. 

 

Předcházejte chybám ve značení dříve, než k nim dojde.

Chci omezit množství chyb

Chyby ve značení mohou být velmi nákladné a dokonce mohou způsobit nutnost stahovat produkty z prodeje. Chyby ve značení, ať už z důvodu chybějícího či neúplného štítku, mohou nejen poškodit bezpečnost, ale mohou také přinést vysoké a nepředvídané náklady.

 

Zhlédněte naše krátké video, v němž naleznete 4 tipy pro snížení počtu chyb, nebo si pro hlubší pochopení stáhněte záznam webináře. 

 

Když uživatelé dělají věci stejným způsobem, je méně pravděpodobné, že k chybám bude docházet.

Chci, aby to všichni dělali stejným způsobem

Ať už jste zaměstnanec na vstupní úrovni,nebo ředitel oddělení, pravděpodobně jste již pocítili, jak nepříjemné je, když má každý člen týmu svůj vlastní způsob, jakými pracuje. Je těžké komunikovat, důležité informace se mohou ztratit a k chybám pak dochází snadno.

 

Zhlédněte naše krátké video, v němž naleznete 4 tipy pro standardizaci značení, nebo si pro hlubší pochopení stáhněte záznam webináře. 

 

Pokud neplánujete, v podstatě plánujete selhání.

Chci být připraven na budoucí růst

Každý podnik usiluje o růst! Přidání nových produktových řad, zvýšení objemu výroby a expanze na nové trhy přináší v rámci vašeho systému značení nové výzvy. Díky plánování si můžete být jisti, že až přijde čas, budete připraveni!

 

Zhlédněte naše krátké video, v němž naleznete 3 tipy pro budoucí růst., nebo si pro hlubší pochopení stáhněte záznam webináře. 

 

Když je ten správný způsob také snadný, uživatelé to budou dělat správně.

Chci, aby to bylo snadné

Všechny osvědčené postupy na světě jsou zbytečné, pokud je pro uživatele obtížné je dodržovat. Snadné použití je pro jakékoli obchodní softwarové řešení zásadní. Snadné použití zpříjemní váš život, ale také usnadní zaškolování a méně pravděpodobněji bude také docházet k chybám.  

 

Zhlédněte naše krátké video, v němž naleznete 3 tipy pro usnadnění značení, nebo si pro hlubší pochopení stáhněte záznam webináře.