Evropa (česky)
Vyberte svou polohu

Pro co nejlepší zkušenost s těmito webovými stránkami prosím zvolte polohu a jazyk

Barcode better

V TEKLYNX věříme, že software pro značení čárových kódů není pouze něčím, co si koupíte. Jedná se o integrované technologické řešení, díky němuž vaše společnost funguje.

Podpora

Lepší propojení pomocí značení čárovými kódy

Lepší propojení z vašeho podnikání dělají úspěšnou součást dodavatelského řetězce

Lepší propojení pro lepší využití čárových kódů

 

Co znamená mít lepší propojení v celém dodavatelském řetězci? Všechno. 

 

Čárové kódy jsou sice malé, ale jsou jedním z mnoha spojujících článků mezi vaším podnikem, dodavateli, zákazníky a celým dodavatelským řetězcem. Zjistěte, proč jsou lepší propojení klíčem k dosažení:

 

  • Efektivity
  • Flexibility
  • Zabezpečení
  • Kvality
  • Škálovatelnosti

 

KONTAKTUJTE NÁS

„Řešení TEKLYNX výrobcům umožňují vytvářet lepší propojení mezi lidmi, systémy a organizacemi.“

- Travis Wayne, TEKLYNX

Čeho lze dosáhnout lepším propojením?

Škálovatelnost prostřednictvím lepšího propojení

Škálovatelnost

 

Připravte prostředí značení vaší společnosti na budoucí růst pomocí centralizovaného značení. Zjistěte, jak propojení značení v celé organizaci podporuje škálovatelnost a zároveň šetří náklady na IT.

Kvalita prostřednictvím lepšího propojení

Kvalita

 

Zlepšete přesnost každého vytištěného štítku vytvořením organizovaného a propojeného procesu značení. Zjistěte, jak může automatický a vícefázový proces schvalování štítků ve vašem prostředí zefektivnit zajištění kvality. Do výroby se tak dostanou pouze schválené štítky.

Zabezpečení prostřednictvím lepšího propojení

Zabezpečení

 

Dosáhněte lepšího zabezpečení procesu značení a minimalizujte tak riziko kritických chyb. Zjistěte, jak vám mohou lepší propojení pomoci zajistit, aby úpravy štítků prováděli pouze autorizovaní uživatelé a vy a vaši dodavatelé jste tiskli pouze schválené štítky s nejaktuálnějšími daty.

Flexibilita prostřednictvím lepšího propojení

Flexibility

 

Vytvořte proces značení, který se snadno přizpůsobí měnícím se podmínkám na trhu a měnícím se potřebám vaší společnosti. Zjistěte, jak být flexibilnější skrze lepší propojení, díky kterému bude váš proces značení pružnější. 

Efektivita prostřednictvím lepšího propojení

Efektivita

 

Dosáhněte díky lepšímu propojení v procesu značení vyšší produktivity s využitím méně zdrojů. Zjistěte, jak může lepší propojení v procesu značení snížit množství odpadu a zvýšit vaše zisky.

Řešení TEKLYNX 2021 jsou vytvořena tak, aby umožňovala lepší propojení

Produkty TEKLYNX 2021

 

Řešení TEKLYNX 2021 jsou vybavena širokou škálou vylepšení pro koncové uživatele a jsou vytvořena pro lepší propojení v celém dodavatelském řetězci. To pomáhá výrobcům všech velikostí zlepšit efektivitu, přesnost a automatizaci značení. Zjistěte co je nového v LABEL MATRIX, LABELVIEW, CODESOFT, SENTINEL a LABEL ARCHIVE 2021.

TEKLYNX CENTRAL 6.0 nabízí nové, zajímavé funkce, které výrobcům pomáhají vytvářet lepší propojení

TEKLYNX CENTRAL 6

 

TEKLYNX CENTRAL 6.0, vytvořený pro lepší propojení, umožňuje výrobcům zpracování návrhy štítků, řízení, schválení, reportování a automatizaci tisku v rámci celého podniku z jediného místa. Zjistěte co je nového v TEKLYNX CENTRAL 6.0.