Evropa (česky)
Barcode better

V TEKLYNX věříme, že software pro značení čárových kódů není pouze něčím, co si koupíte. Jedná se o integrované technologické řešení, díky němuž vaše společnost funguje.

Podpora

Bezplatná infografika Jak dosáhnout kvality značení pomocí lepšího propojení

Prohlédněte si naši bezplatnou infografiku o způsobech, jak zlepšit kvalitu procesu značení pomocí lepšího propojení se softwarem TEKLYNX. 

 

Stáhněte v PDF zde.

Bezplatná infografika Jak dosáhnout kvality značení pomocí lepšího propojení

Přepis videa Přepis videa
Přepis

Jak dosáhnout kvality značení pomocí lepšího propojení

 

Pomocí těchto tipů se dozvíte, jak dosáhnout lepší kvality štítků.

 

1. Nastavte proces schvalování štítků

 

Vytvořte a zajistěte dodržování procesu schvalování štítků od návrhu až po schválení a tisk. Do výroby vstupují pouze schválené štítky. Díky tomu je zajištěno, že lze tisknout pouze štítky s přesnými informacemi.

Proč a jak procesu schvalování štítků

 

2. Využívejte řešení pro ověřování čárových kódů

 

Používejte tiskárny a nástroj pro ověřování čárových kódů a skenujte, ověřujte a hodnoťte každý vytištěný čárový kód. Výsledky jsou hlášeny zpět do vašeho softwaru pro sledovatelnost štítků, takže si nikdy nemusíte dělat hlavu se špatnou kvalitou čárových kódů.

Zjistěte více o našem řešení pro ověřování čárových kódů

 

3. Využijte nativních integrovaných ovladačů tiskáren

 

Integrované ovladače tiskáren zajišťují jasnou komunikaci, protože software mluví rodným jazykem tiskárny. Díky tisku štítků „What You See Is What You Get“ nemusíte zpomalovat kvůli tomu, že potřebujete štítky přepracovat a přetisknout.

Prohlédněte si dostupné ovladače tiskáren

 

Jste připraveni zlepšit kvalitu vašeho značení? Vyžádejte si demoverzi softwaru pro zabezpečení a sledovatelnost LABEL ARCHIVE a zažijte zajištění kvality na vlastní kůži. Lepší propojení pro lepší využití čárových kódů.

 

Vyžádat si ukázku