Europa (Polski)
Barcode Better

W firmie TEKLYNX wierzymy, że oprogramowanie do obsługi kodów kreskowych nie jest tylko nabywanym produktem. Jest to zintegrowane rozwiązanie technologiczne, które umożliwia działanie Twojej firmie.

Wsparcie

Bezpłatna infografika na temat poprawy jakości etykietowania dzięki lepszym połączeniom

Zapoznaj się z naszą bezpłatną infografiką na temat sposobów zwiększenia poziomu jakości procesu etykietowania dzięki lepszym połączeniom z oprogramowaniem TEKLYNX. 

 

Pobierz w formacie PDF tutaj.

Bezpłatna infografika na temat poprawy jakości etykietowania dzięki lepszym połączeniom

Transkrypcja filmu Transkrypcja filmu
Transkrypcja

Jak zwiększyć jakość etykietowania dzięki lepszym połączeniom

 

Dzięki tym wskazówkom dowiesz się, jak tworzyć etykiety lepszej jakości.

 

1. Skonfiguruj proces zatwierdzania etykiet

 

Tworzenie i wymuszanie procesu zatwierdzania etykiet od projektowania przez zatwierdzenie po druk. Do produkcji trafiają tylko zatwierdzone etykiety, co gwarantuje, że drukowane są wyłącznie etykiety zawierające dokładne informacje.

Dlaczego i jak należy stosować proces zatwierdzania etykiet bez użycia papieru

 

2. Wykorzystaj rozwiązanie do weryfikacji kodów kreskowych

 

Użyj drukarki kodów kreskowych i weryfikatora, aby zeskanować, zweryfikować oraz ocenić każdy wydrukowany kod kreskowy. Raporty dotyczące wyników są przesyłane do oprogramowania do śledzenia etykiet, dzięki czemu nigdy nie musisz się martwić o niską jakość kodów kreskowych.

Dowiedz się więcej o naszym rozwiązaniu do weryfikacji kodów kreskowych

 

3. Wykorzystaj natywne wbudowane sterowniki do drukarek

 

Wbudowane sterowniki do drukarek zapewniają przejrzystą komunikację, ponieważ oprogramowanie posługuje się natywnym ojczystym drukarki. Dzięki drukowi etykiet WYSIWYG nie musisz zwalniać tempa z powodu przeprojektowania i przedruku.

Zobacz, jakie są dostępne sterowniki do drukarek

 

Chcesz poprawić jakość etykietowania? Poproś o wersję demonstracyjną oprogramowania LABEL ARCHIVE do zabezpieczania i śledzenia etykiet, aby zobaczyć poprawę jakości na własne oczy. Lepsze połączenia dla lepszych kodów kreskowych.

 

Poproś o wersję demonstracyjną