Europa (Polski)
Wybierz lokalizację

Wybierz swoją lokalizację i język, aby korzystać z najlepiej przystosowanej strony internetowej

Barcode Better

W firmie TEKLYNX wierzymy, że oprogramowanie do obsługi kodów kreskowych nie jest tylko nabywanym produktem. Jest to zintegrowane rozwiązanie technologiczne, które umożliwia działanie Twojej firmie.

Aplikacje TEKLYNX nie są podatne na lukę w zabezpieczeniach biblioteki Log4j. Dowiedz się więcej tutaj.
Wsparcie

WSPARCIE DLA KLIENTÓW

SKONTAKTUJ SIĘ Z DZIAŁEM WSPARCIA KLIENTÓW

 

Wsparcie dla klientów TEKLYNX zależy od miejsca zakupu produktu. Zobacz stronę lokalizacji globalnych, aby uzyskać informacje o kontaktach w Twoim regionie.

ZOBACZ LOKALIZACJE GLOBALNE

Wsparcie techniczne

W Europie, na Bliskim Wschodzie i w Afryce wsparcie techniczne jest świadczone przez akredytowanych partnerów TEKLYNX, więc najpierw należy skontaktować się ze sprzedawcą. Jeśli potrzebujesz pomocy w znalezieniu sprzedawcy, skontaktuj się z firmą TEKLYNX w swoim regionie.

 

Jeśli Twoje zakupione oprogramowanie obejmuje wsparcie TEKLYNX, masz dostęp do internetowej pomocy technicznej TEKLYNX, dostępnej w języku angielski, holenderskim, francuskim, niemieckim, włoskim i hiszpańskim.

 

Nasze internetowe centrum wsparcia to miejsce, w którym znajdziesz odpowiedzi na często zadawajcie pytania dotyczące instalacji, funkcjonalności produktów, specyfikacjach kodów kreskowych, a także wymagań związanych z drukowaniem.

Chcesz wyszukać często zadawane pytania? Sprawdź nasze Centrum wsparcia online.

SZUKAJ WSPARCIA