Europa (Polski)
Barcode Better

W firmie TEKLYNX wierzymy, że oprogramowanie do obsługi kodów kreskowych nie jest tylko nabywanym produktem. Jest to zintegrowane rozwiązanie technologiczne, które umożliwia działanie Twojej firmie.

Wsparcie

WSPARCIE DLA KLIENTÓW

SKONTAKTUJ SIĘ Z DZIAŁEM WSPARCIA KLIENTÓW

 

Wsparcie dla klientów TEKLYNX zależy od miejsca zakupu produktu. Zobacz stronę lokalizacji globalnych, aby uzyskać informacje o kontaktach w Twoim regionie.

ZOBACZ LOKALIZACJE GLOBALNE

Wsparcie techniczne

W Europie, na Bliskim Wschodzie i w Afryce wsparcie techniczne jest świadczone przez akredytowanych partnerów TEKLYNX, więc najpierw należy skontaktować się ze sprzedawcą. Jeśli potrzebujesz pomocy w znalezieniu sprzedawcy, skontaktuj się z firmą TEKLYNX w swoim regionie.

 

Jeśli Twoje zakupione oprogramowanie obejmuje wsparcie TEKLYNX, masz dostęp do internetowej pomocy technicznej TEKLYNX, dostępnej w języku angielski, holenderskim, francuskim, niemieckim, włoskim i hiszpańskim.

 

Nasze internetowe centrum wsparcia to miejsce, w którym znajdziesz odpowiedzi na często zadawajcie pytania dotyczące instalacji, funkcjonalności produktów, specyfikacjach kodów kreskowych, a także wymagań związanych z drukowaniem.

Chcesz wyszukać często zadawane pytania? Sprawdź nasze Centrum wsparcia online.

SZUKAJ WSPARCIA