Europa (Polski)
Barcode Better

W firmie TEKLYNX wierzymy, że oprogramowanie do obsługi kodów kreskowych nie jest tylko nabywanym produktem. Jest to zintegrowane rozwiązanie technologiczne, które umożliwia działanie Twojej firmie.

Partnerzy

Programy partnerskie

Współpracuj z najlepszymi

Firma TEKLYNX współpracuje z globalną siecią partnerów, aby oferować rozwiązania, dzięki którym organizacje mogą pracować lepiej. Poprzez dostęp do wiodącego w branży oprogramowania do projektowania etykiet z kodami kreskowymi partnerzy firmy TEKLYNX mają możliwość przyciągania nowych firm we wschodzących branżach i tworzenia trwałych relacji ze swoimi klientami.

 

Jako partner firmy TEKLYNX Twoja firma ma następujące możliwości:

 

Jeśli chcesz uzyskać więcej informacji o programach partnerskich TEKLYNX, skontaktuj się z firmą TEKLYNX w swoim regionie.

Typy programów partnerskich

„Sprzedaż oprogramowania TEKLYNX otworzyła przed naszymi zespołami dodatkowe drzwi i umożliwiła rozwinięcie relacji z klientem.”

– Kirk Steinhoff, właściciel, ValuTrack

TEKLYNX Reseller

Sprzedawca TEKLYNX Reseller ma najwyższy poziom wiedzy technicznej oraz umiejętności niezbędnych do pomyślnego sprzedawania produktów TEKLYNX do projektowania etykiet.

 

Jako sprzedawca TEKLYNX Reseller możesz sprzedawać produkty LABEL MATRIX, LABELVIEW, CODESOFT i PRINT MODULE w obniżonych cenach, a także zapewniać pierwszą linię wsparcia dla klientów.

 

Aby uzyskać więcej informacji, skontaktuj się z firmą TEKLYNX w swoim regionie.

„Rozwiązania TEKLYNX zapewniają wartość dodaną w naszym portfolio produktów, a współpraca z ich przedstawicielami to ziszczone marzenie.”

- Doug Jennings, menedżer ds. produktów, Synnex

TEKLYNX Distributor

Certyfikowani dystrybutorzy TEKLYNX Certified Distributor to najlepsi dystrybutorzy z możliwością reklamowania, sprzedawania i zapewniania wsparcia dla produktów TEKLYNX do sprzedawców drugiego poziomu na rynku krajowym i międzynarodowym.

 

Certyfikowani dystrybutorzy posiadają ekspercką wiedzę w obszarach związanych z technologiami automatycznego zbierania danych oraz w branży IT.

 

Aby uzyskać więcej informacji lub zostać certyfikowanym dystrybutorem TEKLYNX Certified Distributor, skontaktuj się z firmą TEKLYNX w swoim regionie.

„Rozwój natywnych sterowników drukarek firmy TEKLYNX umożliwił nam oferowanie najbardziej bezproblemowych rozwiązań w zakresie kolorowego etykietowania na żądanie.”

- Andrew Moore, menedżer ds. produktów, Epson America

TEKLYNX Technology Partner

Partnerzy technologiczni TEKLYNX są niezależnymi dostawcami sprzętu i oprogramowania lub innymi dostawcami technologii, których produkty uzupełniają ofertę rozwiązań TEKLYNX w zakresie identyfikacji i śledzenia, lub których własne rozwiązania mogą zostać ulepszone poprzez integrację naszych produktów. Partnerami technologicznymi mogą być zarówno duzi dostawcy rozwiązań, jak i niezależni dostawcy oprogramowania (ISV), którzy specjalizują się w zastosowaniach technologii.

 

Aby uzyskać więcej informacji lub zostać partnerem TEKLYNX Technology Partner, skontaktuj się z firmą TEKLYNX w swoim regionie.

WYŚWIETL PARTNERÓW TECHNOLOGICZNYCH

„Poziom wsparcia, komunikacji i współpracy ze strony TEKLYNX po prostu powalił nas na kolana.”

– Adam Grabowski, dyrektor ds. marketingu, Global Shop Solutions

TEKLYNX Certified Integrator (TCI)

Jako integrator TEKLYNX Certified Integrator (TCI) masz szansę wyróżnić swoją firmę. W kontekście coraz szybszego wzrostu w zakresie oprogramowania bardzo ważne dla osiągnięcia sukcesu jest posiadanie stabilnej strategii biznesowej i planu integracji sprzedaży oprogramowania w planie biznesowym.

 

Jako TCI możesz sprzedawać i zapewniać wsparcie dla wszystkich rozwiązań TEKLYNX z zakresu projektowania etykiet i przemysłowego zarządzania etykietami w obniżonych cenach.

 

Wyróżnij swoją firmę, stając się integratorem TEKLYNX Certified Integrator. Aby uzyskać więcej informacji, skontaktuj się z firmą TEKLYNX w swoim regionie.

 

Wyświetlenie listy wszystkich certyfikowanych integratorów TEKLYNX Certified Integrator

„Współpraca partnerska z integratorami Solutions Integrator pomaga nam w zapewnianiu kompleksowych rozwiązań spełniających konkretne wymagania użytkowników końcowych.”

- Doug Niemeyer, dyrektor generalny, TEKLYNX

TEKLYNX Solutions Integrator

Integratorzy rozwiązań Solutions Integrator mają możliwość integracji oprogramowania TEKLYNX do projektowania etykiet lub przemysłowego zarządzania etykietami z własnym rozwiązaniem, a także oferowania oprogramowania TEKLYNX jako pakietu dodatkowego do własnego produktu lub rozwiązania. Przykładowo można zintegrować oprogramowanie do obsługi etykiet z kodami kreskowymi TEKLYNX z automatycznym urządzeniem do etykietowania, maszyną do pakowania lub rozwiązaniem zapewniającym zgodność z przepisami. Dowiedz się więcej o pakiecie TEKLYNX SDK.

 

Aby uzyskać więcej informacji lub zostać integratorem TEKLYNX Solutions Integrator, skontaktuj się z firmą TEKLYNX w swoim regionie.

„Nasi partnerzy OEM używają oprogramowania TEKLYNX, aby obsługiwać potrzeby na konkretnych rynkach.”

- Jenna Wagner, dyrektor ds. globalnego marketingu i sprzedaży, TEKLYNX

TEKLYNX Private Brand (OEM)

Program Private Brand firmy TEKLYNX umożliwia partnerom sprzedawanie oprogramowania TEKLYNX pod własną marką. Dzięki temu nasi partnerzy mogą oferować swoim klientom własne, firmowe rozwiązania w ramach pakietu.

 

Partnerzy programu Private Brand mogą być dystrybutorzy oferujący wartość dodaną, integratorzy systemów lub producenci. Oferowanie przez nich produkty mogą zawierać rozwiązania sprzętowe i oprogramowanie obejmujące szeroki zakres zastosowań i/lub zastosowania niszowe w ramach rynku automatycznej identyfikacji i przechwytywania danych (AIDC).

 

Aby uzyskać więcej informacji o programie TEKLYNX Private Brand, skontaktuj się z TEKLYNX w swoim regionie.

Razem możemy osiągnąć wspaniałe rezultaty

Rozwiń swoją firmę i stwórz długotrwałe relacje z klientami, korzystając z programu dla partnerów TEKLYNX

Wymagane pole Zbyt długo. Limit: 250 znaków. Nieważne
Wymagane pole Zbyt długo. Limit: 250 znaków. Nieważne
Wymagane pole Nieważne
Wymagane pole Nieważne
Wymagane pole Zbyt długo. Limit: 250 znaków. Nieważne
Wymagane pole Zbyt długo. Limit: 250 znaków. Nieważne
Wymagane pole
Wymagane pole
Wymagane pole
Wymagane pole
Wymagane pole Zbyt długo. Limit: 250 znaków. Nieważne
Wymagane pole
Wymagane pole