Europa (Polski)
Barcode Better

W firmie TEKLYNX wierzymy, że oprogramowanie do obsługi kodów kreskowych nie jest tylko nabywanym produktem. Jest to zintegrowane rozwiązanie technologiczne, które umożliwia działanie Twojej firmie.

Partnerzy

Poproś o konto

Portal Partnerski TEKLYNX jest przeznaczony dla sprzedawców i dystrybutorów rozwiązań programistycznych TEKLYNX. Poproś o utworzenie nowego konta na portalu partnerskim, przesyłając następujące dane:
Wymagane pole
Wymagane pole
Wymagane pole Nieważne Konto z tym adresem e-mail już istnieje. Zaloguj się przy użyciu hasła do Portalu partnerów TEKLYNX. Kliknij tutaj, jeśli nie pamiętasz hasła.
Wymagane pole Brak dopasowania
Wymagane pole Nieważne
Wymagane pole
Wymagane pole
Wymagane pole
Wymagane pole
Wymagane pole
Wymagane pole
Wymagane pole

Przedstawiciel TEKLYNX zweryfikuje Twoją prośbę. Nie możesz uzyskać dostępu do Portalu partnerów TEKLYNX do momentu zatwierdzenia konta. Gdy Twoja prośba o konto zostanie zatwierdzona lub odrzucona, otrzymasz powiadomienie w wiadomości e-mail.

Powodzenie

Dziękujemy za przesłanie wniosku o konto w Portalu partnerów TEKLYNX. Nasz zespół zweryfikuje podane informacje i skontaktuje się z Tobą wkrótce. Jeśli masz jakieś pytania, skontaktuj się z firmą TEKLYNX w swoim regionie.