Evropa (česky)
Barcode better

V TEKLYNX věříme, že software pro značení čárových kódů není pouze něčím, co si koupíte. Jedná se o integrované technologické řešení, díky němuž vaše společnost funguje.

Podpora

MATERIÁLY KE STAŽENÍ

Instalační soubory

Potřebujete instalační soubory k aktuální verzi softwaru TEKLYNX nebo soubory k opětovné instalaci pro starší verze? Přístup k instalačním souborům získáte prostřednictvím odkazu níže.

Instalační soubory

Ovladače tiskáren

Využijte přes 3 000 nativních ovladačů tiskáren štítků TEKLYNX a ušetřete svůj podnik přetisků, chyb a výpadkům ve výrobě. Naše týmy zabývající se vývojem po celém světě úzce spolupracují s výrobci tiskáren na vývoji vysoce kvalitních ovladačů, které výkon tiskáren optimalizují. Nekompromisní kvalita – nainstalujte do nás svou důvěru.

Ovladače tiskáren štítků

Vzorové štítky

K dispozici jsou vzorové štítky, které splňují předpisy a které vám pomohou začít s vlastními návrhy. Ujistěte se, že vaše štítky splňují průmyslové standardy tím, že budete pracovat s těmito šablonami.

Vzorky štítků

Dokumenty

Prohlédněte si veškerou dokumentaci související s vaším produktem, včetně brožur, návodů a příruček, poznámek k vydání, bílých knih, případových studií a dalších.

Dokumenty

Přejete si prohledat nejčastější dotazy? Prohlédněte si naše online Centrum podpory.

PODPORA VYHLEDÁVÁNÍ