Evropa (česky)
Barcode better

V TEKLYNX věříme, že software pro značení čárových kódů není pouze něčím, co si koupíte. Jedná se o integrované technologické řešení, díky němuž vaše společnost funguje.

Více informací

Náš tým

Jsou to lidé za našimi produkty

Naším největším bohatstvím v TEKLYNX je náš tým. Lidé, kteří každý den usilují o to, aby našim zákazníkům pomáhali fungovat lépe, jsou důvodem, proč jsme světovým lídrem na poli softwaru pro navrhování štítků s čárovými kódy. Ve společnosti TEKLYNX byste našli energické prostředí založené na spolupráci, zábavu a zákazníka, v němž překonáváme normy. Hledáme členy do našeho týmu, kteří mají chuť uspět, touhu učit se a růst a odhodlání pomáhat našim zákazníkům lépe využívat čárových kódů.

Mezinárodní tým

Hodnoty, kterými se řídíme

To, kým jsme, určuje kultura v TEKLYNX. Jsme tým, ve kterém se navzájem vyzýváme, máme nadšení pro spokojenost zákazníků a vždy se snažíme být lepší.

 

  1. Týmová práce – Zodpovídáme sami za sebe a za sebe navzájem s cílem společného dosažení většího cíle.
  2. Zaměření na zákazníka – Naši zákazníci jsou v centru všeho, co děláme. Očekáváme a podporujeme vynikající zákaznickou podporu.
  3. Ctižádost – Vždy usilujeme o to být lepší a nikdy nepřestáváme naslouchat, učit se a aplikovat nové znalosti.
  4. Inovace – Záměrně a promyšleně zpochybňujeme status quo.
  5. Poctivost – Naše integrita není nikdy ohrožena. Říkáme to, co děláme, a děláme to, co říkáme.

O NAŠEM TÝMU

TEKLYNX - Best Places to Work AwardTEKLYNX – skvělé místo pro práci

Abychom podpořili náš růst, vždy hledáme ty nejkreativnější a nejtalentovanější osoby z našeho oboru. Náš tým se skládá z osob s různým zázemím, zkušenostmi a vzděláním v oblastech, jako jsou informační technologie, žurnalistika, marketing, strojírenství a obchod. Protože jsme globální organizace, jsou u nás velmi žádaní kandidáti, kteří ovládají cizí jazyk.

 

Našim nejúspěšnějším zaměstnancům se daří v týmovém prostředí, soustavně prokazují naše hodnoty a mají obrovské nadšení sloužit našim zákazníkům a partnerům. Protože jsou naše očekávání vysoká, jsou zaměstnanci TEKLYNX naší konkurenční výhodou a to nás odlišuje od ostatních.