Avrupa (Türk)
Barcode Better

TEKLYNX’de, barkod yazılımının sadece satın aldığınız bir şey olmadığına inanıyoruz. Bu, şirketinizin çalışmasını sağlayan entegre teknoloji çözümüdür.

Hakkında

Ekibimiz

Ürünlerin arkasında insan emeği vardır

TEKLYNX şirketindeki en değerli varlığımız ekibimizdir. Müşterilerimizin daha iyi çalışmasına yardım etmek için her gün mücadele eden çalışanlarımız barkod etiket tasarımı yazılımında dünya lideri olmamızın nedenidir. TEKLYNX’de, normları yakaladığımız işbirlikçi, eğlenceli, müşteri odaklı ve yüksek enerjili bir ortam bulacaksınız. Başarıya odaklanmış, öğrenmeye ve gelişmeye açık ve müşterilerimizi yardım etmeye kararlı ekip üyeleri Barcode Better.

Uluslararası bir ekip

Bize kılavuzluk eden değerler

Kim olduğumuzu tanımlayan TEKLYNX bünyesindeki kültürdür. Birbirleriyle rekabet eden bir ekibiz, müşteri memnuniyetine önem veriyoruz ve daha iyisi için çabalıyoruz.

 

  1. Ekip çalışması - Daha büyük görevlerin üstesinden birlikte gelmek için kendimize ve ekipteki diğer kişilere sorumluluk veriyoruz.
  2. Müşteri Odaklı - Müşterilerimiz yaptığımız her şeyin merkezindedir. Üstün müşteri desteği beklentisi içindeyiz ve bunu gerçekleştirmeye istekliyiz.
  3. Hırs - Daima daha iyisi için mücadele ediyoruz ve asla dinlemekten, öğrenmekten ve uygulamaktan sıkılmıyoruz.
  4. Yenilik - Mevcut durumun üstesinden amaçlı ve dikkatli bir şekilde geliyoruz.
  5. Dürüstlük - Bütünlüğümüzü hiçbir zaman elden bırakmıyoruz. Yaptıklarımızdan bahsediyoruz ve söylediklerimizi yapıyoruz.

EKİBİMİZ

TEKLYNX - Best Places to Work AwardTEKLYNX - Çalışmak için mükemmel bir yer

Gelişimimizi desteklemek için, daima endüstrideki en yaratıcı ve yetenekli insanları aramaktayız. Ekibimiz bilgi teknolojisi, gazetecilik, pazarlama, mühendislik ve ticaret gibi alanlarda deneyime ve eğitime sahip değişken öz geçmişli kişilerden oluşmaktadır. Global bir şirket olarak, akıcı yabancı dili olan adaylar daha çok ilgi görür.

 

En başarılı çalışanlarımız ekip ortamında gelişir, yönlendirme prensiplerimizi sürekli ortaya koyar ve müşterilerimiz ile iş ortaklarımıza hizmet verme konusunda aşırı derecede isteklidir. Beklentilerimizin yüksek olması nedeniyle, TEKLYNX çalışanları bizim rekabetçi bir avantajımızdır ve bu özellik bizi herkesin üstünde tutar.