Avrupa (Türk)
Barcode Better

TEKLYNX’de, barkod yazılımının sadece satın aldığınız bir şey olmadığına inanıyoruz. Bu, şirketinizin çalışmasını sağlayan entegre teknoloji çözümüdür.

Destek

Yalın Etiketleme: Atığı Azaltma Stratejileri

Yalın üretim prensiplerini uygulayarak etiketleme işlemlerindeki atığı ortadan kaldırın

Yalın etiketleme ile zayıf yönünüzü geliştirin

 

Şu konularda başarıya ulaşmak istiyor musunuz:

 

  • Atığın ortadan kaldırılması?
  • Zamandan tasarruf?
  • Maliyetlerin azaltılması?
  • Kalitenin geliştirilmesi? 

 

Yalın etiketlemenin amacı etiketleme ortamınızdaki atığı en alt seviyeye indirmektir. Daha az atık daha yüksek üretkenlik ve en sonunda daha yüksek kar getiren işletme anlamına gelmektedir. 

 

Daha yalın etiketleme ortamı oluşturmanıza yardımcı olması için bu eğitim amaçlı kaynaklardan yararlanın.

“Yalın etiketleme, manuel etiketleme işlemi sırasındaki hatalardan kaynaklanan boşa geçen zamanı ortadan kaldırmaya yönelik stratejilerin uygulanmasıyla ilgilidir.”

- Nick Recht, TEKLYNX

Yalın etiketleme kaynakları

Etiketleme ortamındaki üç ana atık kaynağının tespit edilmesiyle ilgili bilgi edinin.

Talep Üzerine Web Semineri: Yalın Etiketlemenin Başarıya Ulaştırılması

 

TEKLYNX’de İşletme Ürün Yöneticisi Nick Recht tarafından sunulan bu talep üzerine eğitim amaçlı web semineriyle etiketleme atığının azaltılmasına ve verimliliğin arttırılmasına yönelik stratejiler hakkında bilgi edinin. Nick üç farklı tipte atığa, bunların etiketleme ile olan ilişkisine ve etiketleme işleminizi daha yalın hale getirmek için bu atıkları en aza indirmeye yönelik çözümlere değinecektir. 

 

Etiket baskısı atığının ana nedeninin çözüme ulaştırılması zor olmamalıdır

Web Günlüğü: Yalın Etiketleme Prensipleriyle Etiket Baskısı Sırasında Atığın Ortadan Kaldırılması

 

Barkod etiketleme yazılımı çözümünüz konusuna gelindiğinde, yalın etiketlemenin ve etiketleme ortamınızdaki sürekli geliştirme prensiplerinin uygulanması etiket baskısındaki atığı azaltır ve maliyetten tasarruf sağlar. Bu web günlüğü yazısında etiket baskısı atığını ortadan kaldırmanız için etiketleme ortamınızda yalın etiketlemeyi ve sürekli geliştirme prensiplerini uygulamaya yönelik beş ana adımı göstereceğiz.

 

Etiketleme ortamınızdaki atığı azaltmaya yönelik stratejileri hakkında bilgi edinerek etiketlemenizi daha da geliştirin.

Video Serileri: Etiketlemenizi Daha da Geliştirin

 

Altı video: daha yalın etiketleme ortamı için altı ipucu. Mevcut etiketleme ortamınızın nasıl olduğuna bakılmaksızın, etiketleme işleminizdeki atığın azaltılması için uygulayabileceğiniz araçlar bulunmaktadır. Etiket tasarımı ipuçlarından merkezleştirilmiş etiket tasarımının genel bakışına kadar, etiketleme ortamınızı daha yalın hale getirmeye yardımcı olabilecek stratejiler hakkında bilgi edinin.

Müşterilerinize daha yüksek değer sunmak ve zayıf yönlerinizi geliştirmek için atığı azaltma ve verimliliği arttırma

E-kitap: Yalın Etiketlemenin Başarıya Ulaştırılması

 

Yalın etiketlemenin müşterilerinize daha yüksek değer sunmak ve zayıf yönlerinizi geliştirmek için atığı azaltmanıza ve verimliliği arttırmanıza nasıl yardımcı olabileceğiyle ilgili bilgi edinin. Bu e-kitapta şu konular tartışılmaktadır:

 

  • Genel yalın etiketleme hedefleri
  • Yalın etiketlemenin başarılı biçimde uygulanması
  • Etiketleme atığının analiz edilmesiyle ilgili 7 soru
  • Son kullanıcı yalın etiketleme başarı hikayesi

 

“Yalın etiketlemenin doğal bir etkisi daha az ürün kusurudur. Yalın ortamdan kaynaklanan daha az ürün kusuru sayesinde, daha yüksek kazanç sağlayacaksınız.”

Talep Üzerine Web Semineri: Sürdürülebilir Organizasyon için Yalın Etiketleme

 

Efficient Business Integrators (EBI) Sahibi Dave Klement, şu web semineri sunmak için TEKLYNX İşletme Ürün Yöneticisi Nick Recht’e katılır: Sürdürülebilir Organizasyon için Yalın Etiketleme. Yalın etiketlemenin organizasyonunuzdaki verimliliği arttırmasıyla ilgili bilgi edinmek için kaydı görüntüleyin.