Avrupa (Türk)
Barcode Better

TEKLYNX’de, barkod yazılımının sadece satın aldığınız bir şey olmadığına inanıyoruz. Bu, şirketinizin çalışmasını sağlayan entegre teknoloji çözümüdür.

Destek

En İyi Uygulamalar ile Etiketleme

KISA YOLDAN BAŞARIYA ULAŞIN. ETİKETLEME SİSTEMİNİZ İÇİN EN İYİ UYGULAMALARDAN YARARLANIN.

E-KİTABI İNDİRİN

En İyi Uygulamalar ile Etiketlemenin Uygulanması

Verimli barkod etiketleme sistemlerinin uygulanmasında 30 yıldan daha fazla deneyimle birlikte TEKLYNX şimdi size yardım etmek için buradadır. Etiketleme ortamınıza en iyi uygulamaları uyarlamak için uzmanlığımızdan yararlanarak kısa yoldan başarıyı yakalayın. 

 

TEKLYNX kullanıcıları arasında beş ortak etiketleme hedefi tanımladık:

 

  • Daha hızlı baskı
  • Hataları azaltın
  • İşlemi aynı yöntemle gerçekleştirin
  • İlerideki gelişim için hazırlanın
  • İşlemi kolaylaştırın

 

TEKLYNX etiketleme uzmanları üreticilerin bu hedeflerine ulaşmasına yardımcı olmak için en iyi ipuçlarını bir araya getirdi. 

“Hiç kimse her şeyi tam olarak bilemez bu nedenle güvendiğiniz iş ortaklarıyla ve satıcılarla çalışılması önemlidir. İş ortaklarınıza ve satıcılarınıza en iyi uygulama ile ilgili olarak size kılavuzluk etmeleri konusunda güvenin.”

- Nick Recht, TEKLYNX Americas

5 Ortak Etiketleme Hedefi:

Baskı işleminizi denetleyerek etiketleri daha hızlı basın.

Daha hızlı baskı yapmak istiyorum

Daha hızlı baskı hızı büyük ve küçük müşterilerimizin sıklıkla talep ettiği bir hedeftir. Baskı hızının arttırılmasına yönelik bazı yöntemler etiketinizi nasıl tasarladığınıza bağlıdır ancak daha az baskı süresi harcamaya yönelik en verimli yöntem işlemlerinizin denetlenmesidir.

 

Baskı hızının arttırılmasıyla ilgili 4 ipucu için kısa videomuzu izleyin veya daha yakından bakmak için web semineri kaydı edinin. 

 

Etiketleme hatalarını görülmelerinden önce önleyin.

Hataları azaltmak istiyorum

Etiketleme hataları oldukça maliyetli olabilir hatta geri çağırmaları tetikleyebilir. Eksik ya da tamamlanmamış etiketten kaynaklansın ya da kaynaklanmasın etiketleme hataları yalnızca güvenlik açısından zararlı olamaz ayrıca büyük miktarda öngörülemeyen maliyete neden olabilir.

 

Hataların azaltılmasıyla ilgili 4 ipucu için kısa videomuzu izleyin veya daha yakından bakmak için web semineri kaydı edinin. 

 

Kullanıcılar işlerini ayın yöntemle yaptığında hatalar daha az görülecektir.

Herkesin işlemi aynı şekilde gerçekleştirmesini istiyorum

Giriş düzeyi bir iş veren veya bir departman yöneticisi olup olmamanıza bakılmaksızın her ekip üyesinin işlerin yürütülmesinde kendi yöntemini kullandığı zaman muhtemelen kendinizi kötü hissedeceksiniz. İletişim kurmak zordur ve kritik bilgiler kaybolabilir ve kolaylıkla hata yapılabilir.

 

Etiketlemenizin standart hale getirilmesiyle ilgili 4 ipucu için kısa videomuzu izleyin veya daha yakından bakmak için web semineri kaydı edinin. 

 

Planlarınız başarısız olursa başarısız olması planlıyorsunuz demektir.

İlerideki gelişime hazır olmak istiyorum

Her işletme gelişim için çaba sarf etmektedir! Yeni ürün hatlarının eklenmesi, üretim hacminin arttırılması ve yeni pazarlara ulaşılması etiketleme sisteminizde yeni zorluklarla karşılaşmanıza neden olur. Başarıyı planlayarak zamanının geldiğinden emin olabilirsiniz - hazır olacaksınız!

 

İlerideki gelişim için hazırlanılmasıyla ilgili 3 ipucu için kısa videomuzu izleyin veya daha yakından bakmak için web semineri kaydı edinin. 

 

Doğru yol kolay olduğunda kullanıcılar işlemleri yanlış yöntemle yapmayacaktır.

İşlemin kolay olmasını istiyorum

Kullanıcılar yönünden uygulanması zor olduğu taktirde dünyadaki tüm en iyi uygulamalar kullanışsızdır. Kullanım kolaylığı tüm işletme yazılımı çözümleri için kritiktir. Yalnızca kullanım kolaylığı sizi rahatlatmaz ayrıca eğitimi kolaylaştırır ve hataların daha az görülmesini sağlar.  

 

Etiketlemenin kolaylaştırılmasıyla ilgili 3 ipucu için kısa videomuzu izleyin veya daha yakından bakmak için web semineri kaydı edinin.