Evropa (česky)
Barcode better

V TEKLYNX věříme, že software pro značení čárových kódů není pouze něčím, co si koupíte. Jedná se o integrované technologické řešení, díky němuž vaše společnost funguje.

Podpora

Bezplatná infografika Jak dosáhnout flexibility značení pomocí lepšího propojení

Prohlédněte si naši bezplatnou infografiku o způsobech, jak zvýšit flexibilitu procesu značení pomocí lepšího propojení se softwarem TEKLYNX. 

 

Stáhněte v PDF zde.

Bezplatná infografika Jak dosáhnout flexibility značení pomocí lepšího propojení

Přepis videa Přepis videa
Přepis

Jak být flexibilnější pomocí lepšího propojení

 

Pomocí těchto tipů se dozvíte, jak dosáhnout větší flexibility vašeho procesu značení.

 

1. Používejte inteligentní šablony štítků

 

Pomocí inteligentních šablon štítků omezíte ruční zadávání dat a získáte data z více zdrojů, jako je soubor aplikace Excel, systém ERP, váha, data uložená v cloudu a další.

Začněte vytvářet inteligentní šablony štítků

 

2. Využijte připojení ke cloudu

 

Připojte štítky ke zdrojům dat uloženým v cloudových úložištích, jako jsou Tabulky Google, Microsoft Excel Online nebo OData, aby uživatelé mohli štítky tisknout bezpečně a odkudkoliv.

Jak tisknout štítky s cloudovými daty

 

3. Tiskněte své štítky interně a na vyžádání

 

Tisk štítků na vyžádání znamená tisk pouze takových štítků, které opravdu potřebujete a když je potřebujete, což výrazně snižuje riziko plýtvání. Pokud dojde k náhlému nárůstu ve výrobě, vytvoříte si štítky okamžitě namísto čekání na prodejce.

Zjistěte více o výhodách interního tisku štítků

 

Jste připraveni zvýšit flexibilitu vašeho prostředí značení? Stáhněte si 30denní zkušební verzi CODESOFT, softwaru pro navrhování štítků s čárovými kódy, a zažijte lepší propojení na vlastní kůži. Lepší propojení pro lepší využití čárových kódů.

 

Stáhnout zkušební verzi