Europa (Polski)
Barcode Better

W firmie TEKLYNX wierzymy, że oprogramowanie do obsługi kodów kreskowych nie jest tylko nabywanym produktem. Jest to zintegrowane rozwiązanie technologiczne, które umożliwia działanie Twojej firmie.

Wsparcie

Bezpłatna infografika na temat zwiększania elastyczności etykietowania dzięki lepszym połączeniom

Zapoznaj się z naszą bezpłatną infografiką na temat sposobów zwiększenia elastyczności procesu etykietowania dzięki lepszym połączeniom z oprogramowaniem TEKLYNX. 

 

Pobierz w formacie PDF tutaj.

Bezpłatna infografika na temat zwiększania elastyczności etykietowania dzięki lepszym połączeniom

Transkrypcja filmu Transkrypcja filmu
Transkrypcja

Jak zwiększyć elastyczność dzięki lepszym połączeniom

 

Dzięki tym wskazówkom dowiesz się, jak zwiększyć elastyczność procesu etykietowania.

 

1. Użyj inteligentnych szablonów etykiet

 

Użyj inteligentnych szablonów etykiet, aby ograniczyć do minimum ręczne wprowadzanie danych, pobierając dane z wielu źródeł takich jak pliki programu Excel, system ERP, waga, dane przechowywane w chmurze i inne.

Zacznij tworzyć inteligentne szablony etykiet

 

2. Wykorzystaj połączenia oparte na chmurze

 

Połącz swoje etykiety ze źródłami danych przechowywanymi w chmurze takimi jak Arkusze Google, Microsoft Excel Online lub OData, aby Twoi użytkownicy mogli bezpiecznie drukować etykiety z dowolnego miejsca.

Jak drukować etykiety w oparciu o dane w chmurze

 

3. Drukuj etykiety we własnym zakładzie na żądanie

 

Drukowanie etykiet na żądanie oznacza drukowanie etykiet tylko wtedy, gdy są one potrzebne, co znacznie zmniejsza ryzyko marnotrawstwa. Możesz natychmiast uzyskać gotowe etykiety w przypadku nagłego wzrostu produkcji zamiast czekać na dostawcę.

Poznaj korzyści płynące z drukowania etykiet w swojej firmie

 

Chcesz zwiększyć elastyczność swojego środowiska etykietowania? Pobierz bezpłatną 30-dniową wersję próbną programu CODESOFT do projektowania etykiet z kodami kreskowymi, aby samodzielnie wypróbować lepsze połączenia. Lepsze połączenia dla lepszych kodów kreskowych.

 

POBIERZ WERSJĘ PRÓBNĄ