Evropa (česky)
Barcode better

V TEKLYNX věříme, že software pro značení čárových kódů není pouze něčím, co si koupíte. Jedná se o integrované technologické řešení, díky němuž vaše společnost funguje.

Podpora

Bezplatná infografika Jak dosáhnout škálovatelnosti značení pomocí lepšího propojení

Prohlédněte si naši bezplatnou infografiku o způsobech, jak zvýšit škálovatelnost procesu značení pomocí lepšího propojení se softwarem TEKLYNX. 

 

Stáhněte v PDF zde.

Bezplatná infografika Jak dosáhnout škálovatelnosti značení pomocí lepšího propojení

Přepis videa Přepis videa
Přepis

Jak zlepšit škálovatelnost značení pomocí lepšího propojení

 

Pomocí těchto tipů se dozvíte, jak dosáhnout větší škálovatelnosti vašeho procesu značení.

 

1. Vyberte si software pro značení, který roste s vámi

 

Vyberte škálovatelné řešení pro značení, které se přizpůsobí vašemu rostoucímu podniku, ať už jde o přidávání dalších licencí, automatizaci tisku, nebo migraci k podnikové správě štítků.

Podívejte se, jak TEKLYNX roste s vámi

 

2. Implementujte síťové licence

 

Síťová licence umožňuje spravovat uživatele softwaru na více místech z jedné centrální IT kanceláře. To nahrazuje potřebu spravovat software pro každého jednoho uživatele lokálně na počítači.

Zjistěte více o možnostech licencování TEKLYNX

 

3. Začněte využívat tisk štítků hostovaný na cloudu

 

Díky tomu, že je váš software pro značení hostován prostřednictvím cloudové technologie, umožňuje každému uživateli přístup k jednoduchému rozhraní pro tisk štítků a zároveň odstraňuje zátěž spojenou s IT údržbou, jako je správa serveru, aktualizace softwaru a místní instalace.

Zjistěte více o cloudovém tisku štítků

 

Jste připraveni dosáhnout větší škálovatelnosti? Vyžádejte si demoverzi softwaru pro centralizovanou správu štítků, TEKLYNX CENTRAL, a zažijte lepší škálovatelnost. Lepší propojení pro lepší využití čárových kódů.

 

Vyžádat si ukázku