Europa (Polski)
Barcode Better

W firmie TEKLYNX wierzymy, że oprogramowanie do obsługi kodów kreskowych nie jest tylko nabywanym produktem. Jest to zintegrowane rozwiązanie technologiczne, które umożliwia działanie Twojej firmie.

Wsparcie

Bezpłatna infografika na temat zyskania skalowalności etykietowania dzięki lepszym połączeniom

Zapoznaj się z naszą bezpłatną infografiką na temat sposobów zapewnienia skalowalności procesu etykietowania dzięki lepszym połączeniom z oprogramowaniem TEKLYNX. 

 

Pobierz w formacie PDF tutaj.

Bezpłatna infografika na temat zyskania skalowalności etykietowania dzięki lepszym połączeniom

Transkrypcja filmu Transkrypcja filmu
Transkrypcja

Jak zwiększyć skalowalność etykietowania dzięki lepszym połączeniom

 

Dzięki tym wskazówkom dowiesz się, jak zyskać większą skalowalność procesu etykietowania.

 

1. Wybierz oprogramowanie do etykietowania, które rozwija się wraz z Twoją firmą

 

Wybierz skalowalne rozwiązanie do etykietowania, które dostosowuje się do rozwijającej się działalności – niezależnie od tego, czy chodzi o dodanie większej liczby licencji, automatyzację druku, czy też migrację do systemu zarządzania etykietami dla przedsiębiorstw.

Zobacz, jak rozwiązania TEKLYNX rozwijają się wraz z Tobą

 

2. Wdrożenie licencji sieciowych

 

Licencja sieciowa pozwala na zarządzanie użytkownikami oprogramowania do tworzenia etykiet w wielu lokalizacjach z jednego centralnego działu IT. Zastępuje to konieczność lokalnego zarządzania oprogramowaniem do etykietowania pojedynczych użytkowników na każdym komputerze.

Dowiedz się więcej o opcjach licencjonowania TEKLYNX

 

3. Zastosuj druk etykiet hostowany w chmurze

 

Oprogramowanie do tworzenia etykiet hostowane w chmurze umożliwia każdemu użytkownikowi dostęp do prostego interfejsu druku etykiet, a jednocześnie usuwa nakład pracy związanej z obsługą techniczną takiej jak zarządzanie serwerem, aktualizacje oprogramowania i lokalne instalacje.

Dowiedz się więcej o drukowaniu etykiet w chmurze

 

Chcesz zwiększyć skalowalność? Poproś o wersję demonstracyjną scentralizowanego oprogramowania do zarządzania etykietami TEKLYNX CENTRAL, aby przekonać się o lepszej skalowalności etykiet. Lepsze połączenia dla lepszych kodów kreskowych.

 

Poproś o wersję demonstracyjną