Europa (Polski)
Barcode Better

W firmie TEKLYNX wierzymy, że oprogramowanie do obsługi kodów kreskowych nie jest tylko nabywanym produktem. Jest to zintegrowane rozwiązanie technologiczne, które umożliwia działanie Twojej firmie.

Wsparcie

Osiągnij szczyt sukcesu z oprogramowaniem TEKLYNX do obsługi kodów kreskowych

Szczyt sukcesu TEKLYNX

Zobacz ten film wideo, aby dowiedzieć się więcej o wszystkich rozwiązaniach TEKLYNX do drukowania etykiet z kodami kreskowymi, a także zobaczyć, jak te rozwiązania mogą pomóc w osiągnięciu sukcesu w środowisku etykietowania.

 

Skontaktuj się z nami już dzisiaj, aby uzyskać więcej informacji o oprogramowaniu firmy TEKLYNX do projektowania etykiet z kodami kreskowymi, które pomoże Ci rozpocząć podróż na szczyt sukcesu!

 

 
Transkrypcja filmu Transkrypcja filmu
TRANSKRYPCJA FILMU

James był zapalonym majsterkowiczem tworzącym gadżety dla swojej rodziny i znajomych. Był w tym tak dobry, że zdecydował się założyć własną firmę w garażu. Mierzył wysoko i marzył, że któregoś dnia uda mu się wspiąć na górę i zdobyć szczyt sukcesu. Jego marzenie zaczęło nabierać realnych kształtów. Popularność jego gadżetów rosła tak szybko, że James ledwo za tym nadążał. Potrzebował etykiet dla swoich gadżetów i potrzebował ich szybko.

 

Wtedy James odkrył program LABEL MATRIX firmy TEKLYNX. Nie musiał już ręcznie oznaczać gadżetów. Teraz James mógł projektować i drukować etykiety w nowym oprogramowaniu, aby nadążyć za produkcją i zapotrzebowaniem. Z programem LABEL MATRIX proces był prosty – klikał i drukował. James zaczął wzbijać się na nowe wyżyny.

 

Wkrótce zaczął wytwarzać różne gadżety, a jego firma odnotowała znaczny wzrost; jego potrzeby z zakresu etykietowania stały się bardziej złożone. Teraz cały zespół ludzi odpowiadał za projektowanie i drukowanie etykiet z datami przydatności produktu i zmiennymi danymi. Na szczęście James odkrył, że może łatwo skonwertować wszystkie etykiety i przejść do rozwiązania LABELVIEW. Nie wszystkie etykiety były takie same i zespół potrzebował elastyczności programu LABELVIEW, aby iść naprzód. Jego wspinaczka stawała się bardziej wymagająca, ale widoki były coraz piękniejsze. Z programem LABELVIEW zespół mógł tworzyć szablony oparte na bazie danych, aby drukować etykiety z wielu stacji roboczych w warsztacie. Dzięki firmie TEKLYNX zespół Jamesa mógł skonwertować wszystkie etykiety i ułatwić przejście na następny poziom w podróży na szczyt sukcesu.

 

Firma urosła i jako większa korporacja miała teraz akcjonariuszy. James odczuwał coraz większe naciski związane z ideą lean manufacturing, a jednocześnie musiał sprostać dużo większej złożoności etykiet. Ponownie James musiał zorientować się, jakie narzędzia pomogą jego firmie wspiąć się na szczyt. Wraz ze wzrostem firmy powstawały nowe potrzeby: Bezpośrednia integracja mechanizmów drukujących i technologii RFID z wykorzystaniem szablonów LABELVIEW – CODESOFT może pomóc. Drukowanie z systemu ERP – CODESOFT i SENTINEL mogą pomóc. Spełnianie wymogów w zakresie monitorowania, CODESOFT i LABEL ARCHIVE mogą pomóc.

 

Kiedy dział wsparcia technicznego usłyszał, że James chce drukować etykiety z wielu fabryk oraz u dostawców zewnętrznych, oczywiste stało się użycie rozwiązania TEKLYNX CENTRAL ponad programem CODESOFT – było to rozwiązanie oferujące Jamesowi bezproblemowe przejście na szczyt sukcesu. Rozwiązanie TEKLYNX CENTRAL zapewniło firmie Widgets Corporation zaawansowane możliwości przemysłowego zarządzania etykietami bez złożonej konfiguracji poszczególnych stacji roboczych; dział IT był zachwycony. Z rozwiązaniem TEKLYNX CENTRAL firma Widgets Corporation mogła teraz zarządzać setkami drukarek w wielu lokalizacjach z jednego miejsca. Co więcej, każdy z dostawców firmy mógł użyć interfejsu opartego na przeglądarce internetowej, aby wybierać i drukować etykiety. Zespół ds. jakości w Widgets Corporation mógł przekazywać instrukcje dotyczące druku każdej etykiety, a także z łatwością prześledzić historię dokumentu, aby szybko sprawdzić kto zajmował się zadaniem drukowania, gdzie i co się stało z tym zadaniem. Było to najlepsze rozwiązanie do etykietowania z kodami kreskowym – James doszedł na szczyt.

 

Nieważne w jakim paśmie górskim pracujesz. Firma TEKLYNX może rosnąć razem z Tobą, zapewniając rozwiązania dla wszystkich złożonych potrzeb z zakresu etykietowania. Przenieś firmę na poziom globalnych standardów etykietowania z TEKLYNX i pozwól nam pomóc sobie w drodze na szczyt sukcesu. Tak jak James zdasz sobie sprawę, że im więcej wyzwań podczas wspinaczki, tym piękniejsze widoki na szczycie.

 

TEKLYNX: ustanawianie standardów dla rozwiązań do etykietowania.

 

Czekamy na kontakt. Chętnie porozmawiamy o tym, jak możemy pomóc w Twojej podróży.

Skontaktuj się z nami

Chcemy lepiej zrozumieć Twoje potrzeby i pomóc Ci w znalezieniu najlepszego oprogramowania do etykietowania, które będzie dopasowane do potrzeb firmy.

Wymagane pole
Wymagane pole Zbyt długo. Limit: 250 znaków. Nieważne
Wymagane pole Zbyt długo. Limit: 250 znaków. Nieważne
Wymagane pole
Wymagane pole
Wymagane pole
Wymagane pole Nieważne
Wymagane pole Nieważne
Wymagane pole Zbyt długo. Limit: 250 znaków. Nieważne

Wymagane pole Zbyt długo. Limit: 250 znaków. Nieważne
Wymagane pole
Wymagane pole
Wymagane pole Zbyt długo. Limit: 250 znaków. Nieważne
Wymagane pole