Konumuzunu Seçin

En iyi web sitesi deneyimi için lütfen konumunuzu ve dilinizi seçin

Barcode Better

TEKLYNX’de, barkod yazılımının sadece satın aldığınız bir şey olmadığına inanıyoruz. Bu, şirketinizin çalışmasını sağlayan entegre teknoloji çözümüdür.

Destek

TEKLYNX Barkod Yazılımı ile Başarıya Ulaşın

TEKLYNX ile Başarıya Ulaşın

TEKLYNX barkod etiket baskısı çözümlerinin tümü ve etiketleme ortamınızda başarıyı yakalamanıza nasıl yardımcı olacaklarını hakkında bilgi edinmek için bu videoyu izleyin.

 

Başarıya ulaşma yolunu yürümenize yardımcı olacak TEKLYNX barkod etiket tasarımı yazılımı hakkında daha fazla bilgi için bugün bizimle temasa geçin!

 

 
Video belgesi Video belgesi
VİDEO BELGESİ

James ailesi ve arkadaşları için küçük yararlı cihazları yapmakta çok iyiydi bu nedenle garajında kendi işletmesini açarak yeni bir maceraya atılmaya karar verdi. Bir gün başarıya ulaşabileceğine dair kocaman bir hayali vardı. Ve bu gerçekleşmeye başlıyordu. Küçük yararlı cihazlarının popülaritesi kendisinin bile tahmin edebileceğinden bile hızlı yayıldı. Küçük yararlı cihazları için etiketlere ihtiyaç duydu ve etiketlerden hızlıca yararlanması gerekti.

 

İş bu noktada James LABEL MATRIX TEKLYNX ürününü keşfetti. Şimdi küçük yararlı cihazları manuel olarak işaretlemek yerine James yeni barkod etiket yazılımı ile etiketlerini tasarlayabilir ve basabilir, bu durum üretimi ve talebi sürdürmesine izin vermektedir. LABEL MATRIX sayesinde işlem basit bir tıklama ve baskı işiydi. James, başarısını hızlıca yeni düzeylere taşıdı.

 

Kısa sürede işletmesi büyürken James değişen küçük yararlı cihazları üretmeye başladı; barkod etiketleme ihtiyacı daha karmaşık hale geldi. Şimdi son kullanma tarihi ve değişken verileriyle birlikte etiketlerin tasarlanmasından ve basılmasından bir ekip sorumluydu. Neyse ki James tüm etiketlerini kolaylıkla dönüştürebileceğini ve şu yazılıma yükseltme yapabileceğini fark etti: LABELVIEW. Oluşturulan tüm etiketler aynı değildi ve ekibin işleri devam ettirmesi için LABELVIEW esnekliğine ihtiyacı vardır. Yükselişi sırasında daha çok zorlukla karşılaştıkça işlerin yapılması daha ödüllendirici nitelik kazanıyordu. LABELVIEW ile ekip alışveriş katından birçok iş istasyonundan baskı yapmak için veritabanı odaklı şablonları oluşturabilirdi. James’in ekibi etiketlerin tümünü TEKLYNX ile dönüştürebilirdi, bu ise başarıya ulaşılması yolunda bir sonraki seviyeye ulaşılmasını kolaylaştırmaktaydı.

 

Daha büyük bir şirket olarak şimdi James hissedarlara sahipti ve daha büyük bir etiketleme karmaşıklığıyla ilgilenmek zorunda kalarak yalın üretim girişimleri hakkında daha fazla baskıya maruz kalıyordu. Yeniden James’in işletmesinin en üst basamağa tırmanmasına yardımcı olmak amacına yönelik olarak hangi araçları kullanabileceğini bilmesi gerekiyordu. İşletmenin büyümesiyle birlikte, aşağıdakiler dahil olmak üzere ek ihtiyaçlar ortaya çıktı: LABELVIEW şablonlarının kullanımı ile doğrudan baskı motoru entegrasyonu ve RFID CODESOFT dışında baskı yapma yardımcı olabilir. ERP sistemi, CODESOFT ve SENTINEL dışında baskı yapma yardımcı olabilir. İzlenebilirlik yönetmeliklerine uygunluk konusunda, CODESOFT ve LABEL ARCHIVE dışında baskı yapma yardımcı olabilir.

 

Destek birimimiz James’in birden fazla fabrikadan ve 3. taraf tedarikçilerinden baskı yapmayı düşündüğünü duyduğumuzda, CODESOFT yazılımın ötesinde TEKLYNX CENTRAL CODESOFT ürününden yararlanılması başarıya ulaşmasına yönelik geçiş işlemini sorunsuz sunduğundan James için bir çözümdü. TEKLYNX CENTRAL, bağımsız iş istasyonlarının karmaşık yapılandırması olmaksızın işletme etiket yönetimi çözümünün gücünü Widgets Corporation şirketine sağladı; BT departmanı bu durumdan çok memnundu. Widgets Corporation artık birden fazla konumdan bir konuma kadar yüzlerce yazıcıyı TEKLYNX CENTRAL ile yönetebilecekti. Daha da iyisi tedarikçilerinden biri etiket seçimi ve baskı için tarayıcı tabanlı arayüzü kullanabilirdi. Widgets Corporation QA ekibi yalnızca her bir etiketin nasıl basılacağını belirlemekte kalmayıp ayrıca herhangi bir baskı işinin kim tarafından, nerede ve nasıl yapıldığını hızlıca araştırmak için belge geçmişine kolaylıkla geri dönebilecekti. Bu çözüm, en iyi haliyle barkod etiketlemesiydi ve James başarıya ulaştı.

 

Hangi güçlüklerle karşılaştığınızın bir önemi yoktur. TEKLYNX sizinle büyüyebilir ve tüm etiketleme karmaşıklığı ve ihtiyaçlarına yönelik çözümler sunabilir. Şirketinizi TEKLYNX ile global etiketleme standardına yükseltin ve başarıya ulaşmanıza yardımcı olmamıza izin verin. James gibi başarıya ulaşma ne kadar zorlu olursa sonucun o kadar ödüllendirici olduğunu fark edersiniz.

 

TEKLYNX: Etiketleme çözümleri için standardın ayarlanması.

 

Sizden haber almayı ve başarı yolculuğunuzda size nasıl yardımcı olabileceğimizi açıklamayı bekliyoruz.

Temas halinde olalım

İşletmenize uyan en iyi barkod etiketi yazılımı çözümü bulmanıza yardımcı olması için gereksinimlerinizi daha iyi anlamayı isteriz.

Gerekli alan
Gerekli alan Çok uzun. 250 karakter sınırı. Geçerli değil
Gerekli alan Çok uzun. 250 karakter sınırı. Geçerli değil
Gerekli alan
Gerekli alan
Gerekli alan
Gerekli alan Geçerli değil
Gerekli alan Geçerli değil
Gerekli alan Çok uzun. 250 karakter sınırı. Geçerli değil

Gerekli alan Çok uzun. 250 karakter sınırı. Geçerli değil
Gerekli alan
Gerekli alan
Gerekli alan Çok uzun. 250 karakter sınırı. Geçerli değil
Gerekli alan