Evropa (česky)
Barcode better

V TEKLYNX věříme, že software pro značení čárových kódů není pouze něčím, co si koupíte. Jedná se o integrované technologické řešení, díky němuž vaše společnost funguje.

Podpora

Dosáhněte vrcholu úspěchu díky softwaru pro značení čárovými kódy TEKLYNX

Vrchol úspěchu TEKLYNX

V tomto videu se dozvíte o všech řešeních pro tisk štítků s čárovými kódy TEKLYNX a také to, jak vám mohou pomoci dosáhnout úspěchu ve vašem prostředí.

 

Kontaktujte nás ještě dnes a získejte více informací o softwaru pro navrhování štítků s čárovými kódy TEKLYNX, který vám pomůže zahájit vaši cestu na vrchol úspěchu!

 

 
Přepis videa Přepis videa
PŘEPIS VIDEA

James byl ve vytváření věciček pro svoji rodinu a přátele tak dobrý, že se rozhodl vydat na novou cestu a zahájit vlastní podnikání z garáže. Měl velké sny o tom, že jednoho dne se dostane na vrchol hory úspěchu. A skutečně se tak začalo dít. Popularita jeho věciček rostla tak rychle, že s tím byl James sotva schopen držet krok. Potřeboval štítky pro své widgety a potřeboval je rychle.

 

Tehdy James objevil LABEL MATRIX od společnosti TEKLYNX. Nyní mohl namísto manuálního značení svých výrobků navrhovat a tisknout štítky pomocí nového, k tomu určeného softwaru, což mu umožnilo udržet krok s výrobou a poptávkou. Díky LABEL MATRIX to bylo jen kliknutí a tisk. James se rychle vydal na cestu do nových výšin.

 

S tím, jak rostla jeho firma, začal James brzy vyrábět různé produkty a jeho potřeby značení čárovými kódy byly stále komplexnější. Za navrhování a tisk štítků s daty expirace a proměnnými údaji byl zodpovědný tým. Naštěstí James zjistil, že dokáže všechny své štítky snadno převést a přejít na LABELVIEW. Ne všechny štítky byly vytvořeny stejným způsobem a tým potřeboval k tomu, aby se posunul vpřed, flexibilitu LABELVIEW. S tím jak bylo stoupání stále náročnější, poskytoval také výhled větší odměnu. Díky LABELVIEW byl tým schopen pro tisk z mnoha počítačů v dílně vytvořit šablony založené na databázi. S týmem TEKLYNX byl Jamesův tým schopen převést všechny své štítky. Díky tomu bylo snadné vystoupit na další úroveň jejich cesty směrem k vrcholu úspěchu.

 

Jamesova společnost nyní byla větší korporací a jako taková měla investory, kteří na iniciativy související se štíhlou výrobou vyvíjeli větší tlak, zatímco podporovali větší soubor složitostí značení. James znovu potřeboval zjistit, jaké nástroje jsou k dispozici, aby svému podniku pomohl dostat se až na vrchol. Společně s růstem podniku se objevily i další potřeby, včetně: přímé integrace tiskového enginu a RFID s využitím šablon LABELVIEW, s čímž může pomoci CODESOFT . S tiskem ze systému ERP vám CODESOFT a SENTINEL mohou pomoci. S dodržováním předpisů pro sledovatelnost vám CODESOFT a LABEL ARCHIVE mohou pomoci.

 

Jakmile podpora zjistila, že James potřebuje tisknout také z více továren a od dodavatelů třetích stran, bylo jasné, že TEKLYNX CENTRAL bude pro Jamese společně se softwarem CODESOFT řešením, které mu nabídne plynulý přechod na vrchol úspěchu. Software TEKLYNX CENTRAL poskytl společnosti Widgets Corporation sílu podnikového řešení pro správu štítků bez složité konfigurace jednotlivých počítačů. Oddělení IT bylo spokojené. Díky TEKLYNX CENTRAL byla nyní společnost Widgets Corporation schopna spravovat stovky tiskáren v mnoha lokalitách z jednoho místa. A dokonce mohl každý z jejich dodavatelů použít pro výběr štítku a tisk rozhraní v prohlížeči. Nejenže byl tým hodnocení kvality společnosti Widgets Corporation schopen diktovat, jak má být každý ze štítků vytištěn, ale měl také možnost snadno se vrátit do historie dokumentů, kde mohl rychle prozkoumat kdo, kde a co se stalo s kteroukoliv tiskovou úlohou. Byla to ukázka toho, jak by mělo značení štítky s čárovými kódy vypadat, a James dosáhl svého vrcholu.

 

Nezáleží na tom, v jakém horském pásmu pracujete. TEKLYNX s vámi může růst a nabízí řešení pro všechny úrovně složitosti a potřeby značení. Vyzdvihněte pomocí TEKLYNX značení ve vaší společnosti na globální standard a dovolte nám pomoci vám v dosažení úspěchu. Stejně jako James zjistíte, že čím náročnější je stoupání, tím lepší je výhled.

 

TEKLYNX: udává standardy v řešení značení.

 

Těšíme se na diskusi s vámi o tom, jak vám můžeme na vaší cestě pomoci.

Spojme se

Chceme lépe porozumět vašim potřebám, abychom vám pomohli najít nejlepší softwarové řešení pro značení čárovými kódy, které bude vašemu podnikání vyhovovat.

Povinné pole
Povinné pole Příliš dlouhý. Omezení na 250 znaků. Neplatný
Povinné pole Příliš dlouhý. Omezení na 250 znaků. Neplatný
Povinné pole
Povinné pole
Povinné pole
Povinné pole Neplatný
Povinné pole Neplatný
Povinné pole Příliš dlouhý. Omezení na 250 znaků. Neplatný

Povinné pole Příliš dlouhý. Omezení na 250 znaků. Neplatný
Povinné pole
Povinné pole
Povinné pole Příliš dlouhý. Omezení na 250 znaků. Neplatný
Povinné pole