Evropa (česky)
Barcode better

V TEKLYNX věříme, že software pro značení čárových kódů není pouze něčím, co si koupíte. Jedná se o integrované technologické řešení, díky němuž vaše společnost funguje.

Podpora

Infografika: Jak dosáhnout efektivity značení pomocí lepšího propojení

Prohlédněte si naši bezplatnou infografiku o způsobech, jak zvýšit efektivitu procesu značení pomocí lepšího propojení se softwarem TEKLYNX. 

 

Stáhnout v PDF zde.

Bezplatná infografika Jak dosáhnout efektivity značení pomocí lepšího propojení

Přepis videa Přepis videa
PŘEPIS

Jak být efektivnější pomocí lepšího propojení

 

Pomocí těchto tipů se dozvíte, jak dosáhnout větší efektivity vašeho procesu značení.

 

1. Propojte svoji databázi se softwarem pro značení

 

Díky připojení databáze jednoduše v době tisku vyberete příslušný záznam z databáze a pak už sledujete, jak se štítek automaticky vyplní, aniž byste museli data zadávat ručně. To nejen šetří čas, ale také to snižuje riziko vzniku chyb ve značení, které mohou způsobit drahé prostoje nebo odmítnutí zásilek.

Jak vytvořit databázové připojení

 

2. Krok za krokem navrhujte štítky pomocí intuitivních průvodců

 

Pokud potřebujete navrhnout nové štítky nebo vygenerovat nové čárové kódy, použijte užitečné průvodce, kteří vám celý proces urychlí a usnadní. Integrovaní průvodci vás provedou každým krokem přidávání textu, čárových kódů nebo obrázků a díky nim vytisknete správný štítek hned napoprvé.

Prohléděte si průvodce čárovými kódy GS1

 

3. Vytvořte si vlastní formulář pro tisk štítků

 

Přizpůsobené formuláře pro tisk štítků mění ruční zadávání dat z obtížného a časově náročného úkolu na rychlý a nenáročný způsob, jakým lze na štítek získat přesná data v době tisku. Vlastní formuláře pro tisk štítků nabízejí širokou škálu polí: text, zvyšující se čísla, posuvníky, výběr data a další.

Jak vytvořit vlastní tiskový formulář

 

Jste připraveni zvýšit efektivitu vašeho prostředí značení? Stáhněte si 30denní zkušební verzi CODESOFT, softwaru pro navrhování štítků s čárovými kódy, a zažijte lepší propojení na vlastní kůži. Lepší propojení pro lepší využití čárových kódů.

 

Stáhnout zkušební verzi