Europa (Polski)
Barcode Better

W firmie TEKLYNX wierzymy, że oprogramowanie do obsługi kodów kreskowych nie jest tylko nabywanym produktem. Jest to zintegrowane rozwiązanie technologiczne, które umożliwia działanie Twojej firmie.

Wsparcie

Infografika: Jak zwiększyć wydajność etykietowania dzięki lepszym połączeniom

Zapoznaj się z naszą bezpłatną infografiką na temat sposobów zwiększenia wydajności procesu etykietowania dzięki lepszym połączeniom z oprogramowaniem TEKLYNX. 

 

Pobierz w formacie PDF tutaj.

Bezpłatna infografika na temat zwiększania wydajności etykietowania dzięki lepszym połączeniom

Transkrypcja filmu Transkrypcja filmu
TRANSKRYPCJA

Jak zwiększyć wydajność dzięki lepszym połączeniom

 

Dzięki tym wskazówkom dowiesz się, jak zwiększyć wydajność procesu etykietowania.

 

1. Połączenie oprogramowania do etykietowania z bazą danych

 

Po połączeniu z bazą danych wystarczy wybrać odpowiedni rekord bazy danych w momencie drukowania, aby etykieta automatycznie wypełniła się danymi bez konieczności ręcznego wprowadzania danych. Pozwala to nie tylko zaoszczędzić czas, ale również zmniejszyć ryzyko wystąpienia błędów na etykietach, które mogą spowodować kosztowne opóźnienia lub odrzucenie przesyłek.

Jak utworzyć połączenia z bazą danych

 

2. Projektowanie etykiet za pomocą intuicyjnych kreatorów krok po kroku

 

Skorzystaj z pomocnych kreatorów, aby przyspieszyć i ułatwić ten proces, gdy trzeba zaprojektować nowe etykiety lub wygenerować kody kreskowe. Wbudowane kreatory prowadzą użytkownika przez każdy etap dodawania tekstu, kodów kreskowych lub obrazów, pomagając uzyskać prawidłowy wynik już za pierwszym razem.

Wypróbuj kreator kodów kreskowych GS1

 

3. Utwórz niestandardowy formularz druku etykiety

 

Niestandardowe formularze druku etykiet zmieniają ręczne wprowadzanie danych z trudnego, czasochłonnego zadania w szybką i łatwą metodę uzyskania dokładnych danych na etykiecie w momencie wydruku. Niestandardowe formularze druku etykiet oferują szeroką gamę opcji pól: tekst, liczby o rosnących wartościach, suwaki, selektory dat i nie tylko.

Jak utworzyć niestandardowy formularz druku

 

Chcesz zwiększyć wydajność swojego środowiska etykietowania? Pobierz bezpłatną 30-dniową wersję próbną programu CODESOFT do projektowania etykiet z kodami kreskowymi, aby samodzielnie wypróbować lepsze połączenia. Lepsze połączenia dla lepszych kodów kreskowych.

 

POBIERZ WERSJĘ PRÓBNĄ