Konumuzunu Seçin

En iyi web sitesi deneyimi için lütfen konumunuzu ve dilinizi seçin

Barcode Better

TEKLYNX’de, barkod yazılımının sadece satın aldığınız bir şey olmadığına inanıyoruz. Bu, şirketinizin çalışmasını sağlayan entegre teknoloji çözümüdür.

Destek

Video: The Real Good Life Örnek Çalışması

The Real Good Life Örnek Çalışması Videosu

The Real Good Life Örnek Çalışması

The Real Good Life firmasının manuel etiketleme işlemlerini nasıl tamamen ortadan kaldırdığını, etiketleme hatalarını azalttığını, verimliliği arttırdığı ve daha fazlasını öğrenmek için örnek çalışmamıza göz atın, tüm bunlar TEKLYNX güçlü barkod etiketi oluşturma ve entegrasyon çözümü ile gerçekleştirilir: LABELVIEW.

 

 
Video belgesi Video belgesi
VİDEO TRANSKRİPTİ

Yerel bir girişimcinin ilk etiketleme çözümünü uygulaması gerektiğinde, TEKLYNX yardımcı olmak için elinden geleni yaptı. The Real Good Life yalnızca yemeklerin hazırlanması için uygun maliyetli ve tutarlı bir seçenek olarak lezzetli besleyici yiyecekleri sunmayı hedefleyerek 2016 yılında kuruldu.

 

Maggie - The Real Good Life sahibi: Bir çok aile her akşam aynı sorunla karşılaşmaktadır, "Akşam yemeğinde ne var?" Bu nedenle The Real Good Life bu soruya yanıt vermek için çalışmaya başladı. Aile için uygun ve yemeğe hazır olan yiyecekleri Metro Milwaukee bölgesindeki 85 aileye haftada bir kere teslim ettik. 

 

İşimiz gelişirken, Maggie şirketin kullanımı kolay, hızlı ve doğru etiketleme çözümüne ihtiyacı olduğunu fark etti. 

 

Maggie: Etiketleme yazılımını kullanmaya başlamadan önce işlemimiz tamamıyla elle yapılıyordu. Logomuzun ve talimatlar sayfasına bir bağlantının bulunduğu çok hoş görünen etiketlere sahiptik böylece müşterilerimiz yiyeceklerini nasıl ısıtabileceklerinin bilgisini almak için bu etiketi kullanıyorlardı ancak bunun yanında her bir ürün etiketine el yazısıyla müşteri adını ve tarihi yazmam gerekiyordu. Bu büyüklükte bir işletmede böyle bir işlem için saatlerce uğraşmam gerekiyordu daha sonra işler dört kat arttığında bu işin ne kadar zaman alacağını düşünemedim bile.

 

Maggie: Etiketleme yazılımını ilk aramaya başladığımızda sosyal medya ağımdaki insanlara haber verdim ve yardım talebime yanıt aldım. Bu vasıtayla tüm ihtiyaçlarımızı karşılayan bu LABELVIEW yazılımını bana tanıtabilecek TEKLYNX firmasından Nick ile iletişime geçebildim. 

 

Nick - TEKLYNX İşletme Ürün Yöneticisi: Maggie etiketleme zorlukları hakkında Milwaukee’deki kendi sosyal ağı vasıtasıyla ve kulaktan kulağa haber etme yöntemiyle bana ulaştı ve bu durumun bizim uzmanlık alanımız olduğunu hemen fark ettim ve hızlıca Maggie’ye telefon ile ulaştım. 

 

Bir girişimci olarak Maggie BT yöneticilerini yerine aşçılar ve teslimat personelleri çalıştırmakla ilgileniyordu. İhtiyaçlarını karşılayan ve kurulumu ile kullanımı kolay uçtan uca bir etiketleme çözümüne ihtiyacı vardı. 

 

Maggie: The Real Good Life firmasında, etiketleri iki farklı yolla kullanıyoruz: en önemlisi yiyecek paketleme sırasından kullandığımız yöntemdir. Bu yöntemde ürünün adı ve teslimat için gönderildiği tarih bulunması gerekiyor. Ek olarak etiketleri teslim torbalarımızda kullanıyoruz elbette etiketlerimizde teslimat sürücülerimize nereye gittiklerini bildiren bazı temel bilgilerde vardır; adres, adlar, bu türde bilgiler. 

 

Nick: The Real Good Life gibi yenilikçi girişimler hızlı ve basit bir uygulamaya ve gerçekten kullanımı kolay bir arayüze odaklanmıştır. LABELVIEW bu ihtiyaçları karşılamaktadır. 

 

Travis - TEKLYNX Etiket Tasarımı Ürün Yöneticisi: LABELVIEW, TEKLYNX’deki orta seviye etiketleme yazılımımızdır. The Real Good Life gibi müşterilerimiz için etiketler bir miktar karışıklığa neden olmaktadır ancak işletme açısından etiketleme işlemlerini desteklemek için BT kaynaklarını kiralamak bir anlam ifade etmemektedir. LABELVIEW etiket tasarımı ve baskısı yönünden firmaların ihtiyaçlarını karşılar ve TEKLYNX olabildiğince çabuk bir şekilde değer sağlamak için etiket çözümünün elde edilmesine yönelik hizmet ve destek sağlamaktadır. 

 

Maggie: TEKLYNX çalışanları bize yardımcı olmak için görev sınırlarının ötesine geçtiler. Çok farklı yazılımların kendi sorunlarıyla birlikte sunulduğu bir ortamda TEKLYNX ile herhangi bir sorun yaşamadık, her konu ile ilgili her zamanlar çözümleri vardı. 

 

Travis: LABELVIEW’in ötesinde, TEKLYNX etiket baskısını otomatik hale getirmek, etiketleme izlenebilirliği sağlamak ve dünya çapında etiket baskısına imkan tanımak için işletme sistemleriyle entegre olan etiketleme yazılımı çözümleri sunmaktadır. Bugün The Real Good Life firmasının küçük bir işletme olduğunu ancak çözümlerimizin ilerideki ihtiyaçlarını karşılacağından emin olarak büyüdüklerini biliyoruz.

 

Maggie: The Real Good Life firmasının geleceğine yönelik düşüncelerim her gün değişiyor ancak değişmeyen tek şey ulusal çapta bu işletme tarzını geliştirmeyi istememiz ve ülke çapında bu tarzda çalışan mutfak topluluklarının olmasıdır.

 

The Real Good Life gibi yenilikçi girişimler, bir BT çalışanı olmadan yönetilebilecek kadar kolay olan profesyonel etiketleme çözümlerine ihtiyaç duyarlar. TEKLYNX, The Real Good Life firmasına ilk etiketleme sisteminin uygulanmasına yardımcı olmaktan etkilenmişti ve işletmeleri büyürken etiketleme ihtiyaçlarını desteklemeye devam etmekten heyecan duymuştu. Etiketleme ihtiyaçlarınızın ne olduğuna bakılmaksızın TEKLYNX size yardımcı olabilecek bir çözüme sahiptir. Web sitemiz üzerinden bizimle iletişime geçin veya bize telefon edin.

Başlamaya hazır mısınız?

İşletmenize uyan en iyi barkod etiketi yazılımı bulmanıza yardımcı olması için gereksinimlerinizi anlamayı isteriz

Gerekli alan Çok uzun. 250 karakter sınırı. Geçerli değil
Gerekli alan Çok uzun. 250 karakter sınırı. Geçerli değil
Gerekli alan
Gerekli alan
Gerekli alan
Gerekli alan Geçerli değil
Gerekli alan Geçerli değil
Gerekli alan Çok uzun. 250 karakter sınırı. Geçerli değil

Gerekli alan Çok uzun. 250 karakter sınırı. Geçerli değil
Gerekli alan
Gerekli alan
Gerekli alan Çok uzun. 250 karakter sınırı. Geçerli değil
Gerekli alan