Evropa (česky)
Barcode better

V TEKLYNX věříme, že software pro značení čárových kódů není pouze něčím, co si koupíte. Jedná se o integrované technologické řešení, díky němuž vaše společnost funguje.

Podpora

Video: Případová studie společnosti The Real Good Life

Video s případovou studií společnosti The Real Good Life Video

Případová studie společnosti The Real Good Life

Podívejte se na video s případovou studií a zjistíte, jak společnost The Real Good Life díky robustnímu řešení TEKLYNX pro vytváření a integraci štítků s čárovými kódy zcela eliminovala manuální procesy značení, snížila počet chyb, zvýšila efektivitu a ještě mnohem více, LABELVIEW.

 

 
Přepis videa Přepis videa
PŘEPIS VIDEA

Když místní podnikatel potřeboval zavést první řešení pro značení, TEKLYNX se k tomu postavil čelem a pomohl. Společnost The Real Good Life zahájila v roce 2016 provoz s jedním vytyčeným cílem – podávat chutné, výživné a nákladově efektivní způsob stravování.

 

Maggie – majitelka společnosti The Real Good Life: Řada rodin se každý večer vypořádává se stejným problémem: „Co bude k večeři?“ Abychom na tuto otázku odpověděli, rozhodli jsme otevřít The Real Good Life. Dodáváme jídlo vhodné pro rodiny, které je jednou týdně připravováno do 85 rodin zde v oblasti Metro Milwaukee. 

 

Jak podnik rostl, Maggie si uvědomila, že potřebují snadno použitelné, rychlé a přesné řešení pro značení. 

 

Maggie: Než jsme pro značení začali používat software, probíhal náš proces značení ručně. Měli jsme velmi pěkné etikety s naším logem a odkazem na stránku s pokyny, kterou mohli naši zákazníci navštívit a zjistit tam, jak si mají jídlo ohřát. Kromě toho jsme ale museli na každém jednotlivém produktu ručně psát název a datum. Při tehdejší velikosti podniku jsme ztratili hodiny času. Neumím si představit, kolik času by to trvalo dnes, když se podnik čtyřnásobně zvětšil.

 

Maggie: Když jsme poprvé hledali software pro značení, požádal jsem prostřednictvím sociálních sítí o pomoc, a dostal jsem na tuto žádost odpověď. Byl jsem propojen s Nickem v TEKLYNX. Ten mi představil software LABELVIEW, který byl odpovědí na všechny naše problémy. 

 

Nick – produktový manažer TEKLYNX Enterprise: Maggie se obrátila na své kontakty v Milwaukee s žádostí o pomoc se značením a dostala se až k nám. Okamžitě jsem si uvědomil, že to je přesně náš obor, a hned jsem jí zavolal. 

 

Jako podnikatelka se Maggie zaměřovala na zaměstnávání kuchařů a řidičů, nikoli na IT manažerů. Potřebovala komplexní řešení pro značení, které by naplnilo její potřeby a které by bylo snadné nainstalovat a používat. 

 

Maggie: Zde v The Real Good Life používáme štítky dvěma různými způsoby: ty nejdůležitější jdou přímo na obaly našich produktů. Musí obsahovat název produktu a datum expirace. Kromě toho používáme štítky také na přepravních taškách. Na nich jsou samozřejmě uvedeny základní informace, které našim řidičům pomáhají zorientovat se v tom, kam jedou – adresy, jména, veškeré tyto věci. 

 

Nick: U začínajících podniků, jako je The Real Good Life, se klade důraz na rychlou a jednoduchou implementaci a opravdu snadno použitelné rozhraní. LABELVIEW tyto požadavky splnil. 

 

Travis – produktový manažer navrhování štítků TEKLYNX: LABELVIEW je u nás v TEKLYNX softwarem pro značení střední úrovně. Zákazníci, jako je The Real Good Life, ve skutečnosti mají dost komplikované etikety. Nemá však pro ně smysl pro podporu procesu značení najímat IT zdroje. LABELVIEW splnil jejich potřeby v oblasti navrhování a tisku etiket a společnost TEKLYNX poskytla služby a podporu s cílém zavést toto řešení tak, aby poskytlo hodnotu co nejdříve. 

 

Maggie: Zaměstnanci společnosti TEKLYNX neustále pracují nad rámec, aby nám pomohli. Ve světě, v němž každý software má své vlastní problémy, jsme s TEKLYNX toto vůbec nezažili. Měli pro nás pouze řešení. 

 

Travis: Kromě LABELVIEW nabízí společnost TEKLYNX softwarová řešení, která se integrují s podnikovými systémy a automatizují tak tisk štítků, zajišťují jejich sledovatelnost a umožňují tisk po celém světě. Víme, že dnes je společnost The Real Good Life malým podnikem, ale s tím, jak porostou, budou naše řešení jejich potřebám sloužit i do budoucna.

 

Maggie: Mé nápady týkající se budoucnosti The Real Good Life se mění každý den, ale jedna věc, která se nemění, je to, že chceme růst na vnitrostátní úrovni a mít komunitní kuchyně po celé zemi.

 

Začínající podniky jako The Real Good Life vyžadují profesionální řešení značení, která lze dostatečně snadno spravovat i bez IT zaměstnanců. Ve společnosti TEKLYNX byli nadšeni, že mohli společnosti The Real Good Life pomoci implementovat jejich první systém značení, a nemohou se dočkat, až budou pokračovat při naplňování jejich potřeb v souvislosti s růstem podniku. Ať už jsou vaše potřeby ve značení jakékoliv, TEKLYNX má řešení, které vám pomůže. Spojte se s námi prostřednictvím našich webových stránek nebo nám zavolejte.

Jste připraveni začít?

Chceme porozumět vašim potřebám, abychom vám pomohli najít nejlepší řešení pro značení čárovými kódy, které bude vašemu podnikání vyhovovat

Povinné pole Příliš dlouhý. Omezení na 250 znaků. Neplatný
Povinné pole Příliš dlouhý. Omezení na 250 znaků. Neplatný
Povinné pole
Povinné pole
Povinné pole
Povinné pole Neplatný
Povinné pole Neplatný
Povinné pole Příliš dlouhý. Omezení na 250 znaků. Neplatný

Povinné pole Příliš dlouhý. Omezení na 250 znaků. Neplatný
Povinné pole
Povinné pole
Povinné pole Příliš dlouhý. Omezení na 250 znaků. Neplatný
Povinné pole