Europa (Polski)
Barcode Better

W firmie TEKLYNX wierzymy, że oprogramowanie do obsługi kodów kreskowych nie jest tylko nabywanym produktem. Jest to zintegrowane rozwiązanie technologiczne, które umożliwia działanie Twojej firmie.

Wsparcie

Film wideo: Analiza przypadku MicroVention

[Pełna analiza przypadku] Film wideo z analizą przypadku MicroVention

Firma MicroVention, globalny producent urządzeń medycznych, doświadczyła szybkiego wzrostu i musiała ponownie ocenić swój system etykietowania. Zobacz ten film wideo, aby dowiedzieć się, jak firma MicroVention poprawiła wydajność produkcyjną o 50% poprzez wdrożenie scentralizowanego systemu do zarządzania etykietami.

 

 
Transkrypcja filmu Transkrypcja filmu
TRANSKRYPCJA FILMU

Firma MicroVention to globalny producent urządzeń medycznych z Aliso Viejo w Kalifornii, który ma zakłady produkcyjne na całym świecie. Firma doświadczyła nagłego wzrostu i musiała ponownie przeanalizować swój proces etykietowania.

 

Frank Carranza: Cześć, nazywam się Frank Carranza. Odpowiadam za wszystkie etykiety dołączane do wszystkich urządzeń medycznych w naszej siedzibie MicroVention, a także w Kostaryce i w Chinach. Wcześniej korzystaliśmy ze starszej wersji oprogramowania LABELVIEW od firmy TEKLYNX. Takie rozwiązanie było odpowiednie dla niewielkiej firmy. Jednak w miarę rozwoju musieliśmy zacząć patrzeć na sprawy w dużej skali.

 

Bob Lenski: Użytkownicy podchodzili do stacji roboczej, otwierali aplikację do projektowania etykiet, zapisywali etykietę na danej maszynie, a następnie musieli udać się do kolejnej stacji roboczej i powtórzyć cały proces.

 

Frank: Wcześniej po prostu braliśmy poszczególne elementy i kojarzyliśmy je z szablonem. Jak sobie pewnie wyobrażacie, mamy tysiące takich zadań do wykonania. Robienie tego ręcznie... To po prostu niemożliwe. Zajęłoby to zbyt dużo czasu.

 

Bob: Myślę, że można znaleźć wiele organizacji, w których użytkownicy pokonują coś, co zwiemy „stałą” lub „statyczną” ścieżką. Oznacza to np. projektowanie jednej etykiety w interfejsie oraz wprowadzanie wartości 1-2-3 w polu. To zawsze będzie 1-2-3, nie jest to wartość dynamiczna, nigdy się nie zmienia. Problem w takich firmach, np. MicroVention, i innych dużych organizacjach na całym świecie jest taki, że w ciągu dnia nie drukuje się etykiety dla jednego produktu. Jeśli więc mamy jedną etykietę na produkt i należy wydać 15 000 produktów, trzeba opracować 15 000 etykiet w narzędziu do projektowania. Kiedy etykieta jest już utworzona, trzeba pomyśleć o tym, jak będziemy nią zarządzać, kto może stwierdzić, że jest to dobra etykieta, kto będzie ją drukować. Ponadto potrzebny będzie administrator zaplecza, który będzie zarządzać tymi działaniami każdego dnia.

 

Frank zdał sobie sprawę, że firma MicroVention rozwija się na tyle szybko, że obecne rozwiązanie nie jest wystarczające i od razu wiedział, że odpowiednim rozwiązaniem będzie TEKLYNX CENTRAL CFR. TEKLYNX CENTRAL CFR to system scentralizowanego zarządzania etykietami, zainstalowany i zarządzany w siedzibie MicroVention w Aliso Viejo.

 

Bob: W scentralizowanym zarządzaniu etykietami chodzi o to, aby mieć jedną lokalizację, w której można zrobić wszystko, co jest potrzebne. Jeśli chcesz otworzyć i zaktualizować etykietę, zatwierdzić ją albo wydrukować – korzystasz z jednej aplikacji zainstalowanej na serwerze w danym środowisku, który staje się centralnym punktem dla użytkownika. Tak więc rozwiązania TEKLYNX CENTRAL upraszczają projektowanie etykiet oraz ich zatwierdzanie, upewnianie się, że są prawidłowe, a jednocześnie zapewniają łatwy w obsłudze interfejs, który nie stwarza problemów dla administratorów.

 

Frank: Powiedzmy, że istnieje potrzeba wprowadzenia zmiany. Wystarczy otworzyć szablon, zapisać go jako wersję roboczą, wprowadzić zmiany, a następnie przekazać go z powrotem jako wersję ostateczną. Zmiany zostały wprowadzone. Znacznie zredukowaliśmy ilość czasu i zasobów, które są potrzebne do obsługi wszystkich zmian w szablonach i bazie danych.

 

Bob: Jedną z największych korzyści dla MicroVention była nasza funkcja drukowania internetowego. Interfejs druku w przeglądarce internetowej sprawia, że rozwiązanie jest dostępne z dowolnego miejsca. W tej firmie mają pomieszczenie czyste, w którym nie mogą używać stacji roboczych, ale w którym mogą korzystać z monitorów z dostępem do przeglądarki internetowej.

 

Frank: Nasz interfejs internetowy został dostosowany do potrzeb firmy MicroVention. Został znacznie uproszczony, aby ułatwić jego użytkowanie przez osoby w pomieszczeniu czystym. Opracowaliśmy przepływ pracy z minimalną liczbą elementów w interfejsie internetowym, których operatorzy w pomieszczeniu czystym muszą użyć w celu wydrukowania etykiety. W opracowanym procesie wystarczy zeskanowanie kodu i numeru partii oraz naciśnięcie klawisza Enter. Potem otrzymujemy gotową etykietę. Uprościliśmy cały proces, aby zapewnić możliwie najprostszy sposób obsługi dla operatorów w pomieszczeniu czystym. Tak więc przy minimalnym szkoleniu mogą korzystać z szybkiego i wydajnego etykietowania.

 

Frank i jego współpracownicy w MicroVention odkryli, że zaangażowanie TEKLYNX w działania klientów znacznie wykracza poza sprzedaż i wdrożenie oprogramowania TEKLYNX CENTRAL CFR.

 

Chris Ramby: Naprawdę doceniamy możliwość wejścia w strategiczną relację partnerską z dostawcą. Myślę, że sytuacje, w których trzeba korzystać z obsługi i wsparcia są częstsze niż te, w których te elementy są zbędne, a dobra obsługa rozwiązuje Twoje problemy. Uważam też, że w przypadku firmy TEKLYNX – chociaż działam w tym przypadku tylko na peryferiach – od razu widać, że jest to całkowite zaangażowanie.

 

Frank: Gdyby nie ich pomoc, nie zrealizowalibyśmy tego projektu. Podczas wdrażania odegrali rolę o krytycznym znaczeniu. Ponadto byli bardzo pomocni i pozytywnie nastawieni do wszystkiego. To było wspaniałe doświadczenie.

 

Jenna Wagner: To co nas wyróżnia, to wszystkie elementy prowadzące do momentu, w którym uzyskujemy wydruk. Odkrywamy problemy i sprawdzamy, jak możemy zaoferować najlepsze rozwiązania. Zapewniamy zwiększenie wydajności w procesach prowadzących do uzyskania wydruku. Działamy w ten sposób i właśnie dlatego klienci, tacy jak MicroVention, kontynuują współpracę z naszą firmą. Ponieważ znajdujemy rozwiązania i usprawniamy cały proces.

 

Chris: Potrzebujemy dostawców, którzy będą naszymi współpracownikami – grupy, która nie tylko oferuje usługę, ale też oferuje partnerstwo. Właśnie tego potrzebujemy. W miarę wzrostu z pewnością będziemy identyfikować inne problematyczne punkty i różne kwestie, w których będziemy potrzebować wsparcia. Firma TEKLYNX już wykazała się zaangażowaniem i zapewniła wspaniałe rozwiązanie zgodne z naszymi potrzebami. Mogę sobie wyobrazić, że nasze dalsze relacje będą podobne, w miarę powstawania nowych fabryk, zwiększania liczebności zespołu i wytwarzania coraz większej liczby produktów. Tak więc fakt, że nasze organizacje spotkały się na względnie wczesnym etapie rozwoju i będą mogły wspierać się w dalszej drodze jest wspaniałą szansą.

 

TEKLYNX CENTRAL CFR – rozwiązanie wyeliminowało wąskie gardła w procesie etykietowania, odchudzając cały proces i zwiększając jego wydajność w firmie MicroVention. Wraz ze wzrostem firmy MicroVention rozwiązanie TEKLYNX CENTRAL CFR będzie skalowane do nowych potrzeb. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o tym, jak firma TEKLYNX może wyeliminować wąskie gardła w procesach etykietowania, skorzystaj z naszej strony internetowej lub zadzwoń do nas.

Wyeliminuj wąskie gardła w procesie etykietowania

Skontaktuj się z TEKLYNX, aby zobaczyć, jak możesz wyeliminować wąskie gardła w procesie etykietowania.

Wymagane pole Zbyt długo. Limit: 250 znaków. Nieważne
Wymagane pole Zbyt długo. Limit: 250 znaków. Nieważne
Wymagane pole
Wymagane pole
Wymagane pole
Wymagane pole Nieważne
Wymagane pole Nieważne
Wymagane pole Zbyt długo. Limit: 250 znaków. Nieważne
Wymagane pole

Wymagane pole Zbyt długo. Limit: 250 znaków. Nieważne
Wymagane pole Zbyt długo. Limit: 250 znaków. Nieważne
Wymagane pole