Konumuzunu Seçin

En iyi web sitesi deneyimi için lütfen konumunuzu ve dilinizi seçin

Barcode Better

TEKLYNX’de, barkod yazılımının sadece satın aldığınız bir şey olmadığına inanıyoruz. Bu, şirketinizin çalışmasını sağlayan entegre teknoloji çözümüdür.

Destek

Video: MicroVention Örnek Çalışması

[Full Case Study] MicroVention Örnek Çalışma Videosu

Global tıbbi cihaz üreticisi MicroVention, hızlı gelişimi deneyimledi ve etiketleme sistemini yeniden değerlendirmek zorunda kaldı. MicroVention şirketinin etiket yönetimi sisteminin uygulanmasıyla üretim verimliliğini %50 oranında nasıl geliştirdiğini öğrenmek için bu videoyu izleyin.

 

 
Video belgesi Video belgesi
VİDEO BELGESİ

MicroVention dünya çapında üretim tesisleriyle Aliso Viejo, Kaliforniya merkezli global bir tıbbi cihaz üreticisidir. Hızlı bir gelişim deneyimlediler ve etiketleme sistemlerini yeniden değerlendirmek zorunda kaldılar.

 

Frank Carranza: Merhaba, benim adım Frank Carranza. Burada MicroVention şirketindeki ve Kosta Rika ve Çin’deki tüm tıbbi cihazlarda yapılan etiketlemeden sorumluyum. Önceden LABELVIEW adlı daha eski bir TEKLYNX yazılımı sürümü kullanıyorduk. Ve bu çözüm küçük bir şirket için yeterliydi. Ancak büyüdükçe daha büyük ölçekte bir çözüm aramaya başladık.

 

Bob Lenski: Kullanıcılar iş istasyonundan iş istasyonuna yürüyordu, etiket tasarımı uygulamasını açıyorlardı, etiketi bu makinelere kaydediyorlardı ve tüm bunları yapmalarındaki neden iş istasyonundan iş istasyonuna etiketlerin taşınmasıydı.

 

Frank: Önceden tam olarak bir öğeyi alıyor ve onu bir şablona ekliyorduk. Ve hayal edebileceğiniz gibi binlerce etiketimiz vardı ve tümünü manuel olarak işlemeliydik. Bu mümkün olmayacak derece zor bir işti. Çok fazla süre alabilirdi.

 

Bob: Kullanıcıların sabit veya statik yol dediğimiz bu işlemi gerçekleştirdiği birçok organizasyonla karşılaşabileceğinizi düşünüyorum. Bu durum şöyle açıklanabilir: arayüzde bir etiket tasarlıyorsunuz ve bir alana 1-2-3 metnini yerleştiriyorsunuz ve metin her zaman 1-2-3 olarak görünür, asla dinamik değildir ve asla değişmez. MicroVention gibi şirketlerde ve dünya çapındaki diğer organizasyonlarda bununla ilgili sorun bir gün içinde sadece bir ürünü basmıyor oluşunuzdur. Ürün başına bir etikete sahip olduğunuzda ancak hazırlamanız gereken 15.000 ürün olduğunda etiket tasarlayıcısında hazırlamanız gereken 15.000 etikete sahip olursunuz. Etiketini hazırladığınızda etiketi nasıl yöneteceğiniz, etiketin iyi olduğunu kim söyleyeceği, bu etiketi kimin basacağıyla konuları hakkında düşünmelisiniz ve ardından günlük iş akışında yönetilmesi gereken arka ucun yönetici olabilirsiniz.

 

Frank, MicroVention mevcut çözümleriyle hızlıca geliştiğini fark ettiğinde, TEKLYNX CENTRAL CFR yazılımının ihtiyaç duydukları çözüm olduğunu biliyordu. TEKLYNX CENTRAL CFR yazılımı, Aliso Viejo’daki MicroVention ana merkezinin dışında kurulan ve bu merkezin dışından yönetilen merkezi bir etiket yönetimi sistemidir.

 

Bob: Merkezi etiket yönetimi arkasındaki fikir ihtiyacınız olan her şeyi yapabileceğiniz tek bir konuma sahip olunmasıdır. Bu nedenle devam etmek ve bir etiketi güncellemek veya bir etiketi onaylamak ya da sadece bir etiketi basmak isterseniz, işletme ortamınızda bir yerlere kurulan tek bir uygulamaya sahip olursunuz ve bu merkezi kullanım noktasından yararlanırsınız. TEKLYNX CENTRAL işletme çözümleri ile sadece bir etiketin tasarlanması değil bir etiketin onaylanması, etiketin iyi olduğundan emin olunması da daha kolay hale gelmiştir ve bu nedenle yöneticinin zorlanmadan kullanımı kolay bir arayüze sahiptir.

 

Frank: Ya şimdi ne olacak?, gerekli olan bir değişim yapıldığında yapmanız gereken tek şey sadece gerçekten şablonu açmak, şablonu bir taslak olarak kaydetmek, değişiklikleri yapmak ve son halini ve değişikliklerin yapıldığını bir kez daha kontrol etmektir. Tüm şablonlar ve veritabanı değişiklikleriyle uğraşıldığında harcanan süre ve kaynak miktarını azalttık.

 

Bob: MicroVention şirketinin avantajlarından yararlandığı en önemli şey ise web tabanlı baskı teknolojimizdir. Web tarayıcısında baskı arayüzüne sahip olunması bunun her yerden erişilebilir olmasını sağlar. Temiz bir odaya sahip olurlar bu nedenle her yere iş istasyonları kurmaları gerekmez ancak bir web tarayıcısına erişebilecekleri monitörlere sahip olabilirler.

 

Frank: Benzersiz özel bir web arayüzü MicroVention için geliştirilmiştir. Temiz odadaki çalışanların kullanımının kolaylaştırılması çok basitleştirilmiştir. Temiz oda operatörlerinin etiketi basmak için kullanması gereken web arayüzünde minimum miktarda öğeye sahip bir iş akışı kurduk. Kurduğumuz iş akışında sadece arama kodunu ve parti numarasını taramaları ve Giriş tuşuna basmaları gerekir. Daha sonra temel olarak etiket oluşturulur. Temiz oda operatörü için olası en kolay yöntem ile bu işlemi basitleştirdik. Minimum eğitim süresiyle etiketi hızlıca ve verimli şekilde hazırlayabilirler.

 

Frank ve MicroVention şirketinin çalışma arkadaşı TEKLYNX’in müşterilerine olan bağlılığının TEKLYNX CENTRAL CFR yazılımının satışı ve uygulanmasının ötesine geçtiğini fark ettiler.

 

Chris Ramby: Bir satıcı ile bu türden bir stratejik iş ortaklığı şansını yakaladığımız için çok minnettarız. Mesela bir hizmet alıyorsunuz ve ardından bu hizmet size sağlanıyor ancak bir süre sonra bu hizmetten yararlanamıyorsunuz, bu durumla çok sık karşılaştığımızı düşünüyorum. Ve benim için hizmetin alınmasından başlayarak TEKLYNX’te hizmetin tam bir bağlılıkla verildiğinin çok açık olduğunu düşünüyorum.

 

Frank: Yardımları olmaksızın, yaptıklarımızın hiç birini yapamazdık. Bu uygulamada kesinlikle kritik bir rol oynadılar. Ayrıca çok yardımcı ve her şey hakkında çok pozitif bir tavırları vardı. İyi bir deneyim yaşadım.

 

Jenna Wagner: Bizim gerçekten özel hissettiren şey kağıt üzerinde mürekkebin görünmesine kadar yaşanan her şeydir. Bu durum sorunları nasıl çözebileceğimiz ve en iyi çözümleri nasıl sunabileceğimizin araştırılması ve kağıt üzerinde mürekkebin görünmesini sağlamadan nasıl daha verimli olabileceğimizle ilgidir. Ayrıca, bu işte neden faaliyet gösterdiğimizi ve MicroVention gibi müşterilerin bizimle çalışmaya devam etmesini açıklamaktadır. Çünkü bu çözümleri buluruz ve bütün işlemi daha iyi hale getiririz.

 

Chris: İş ortakları olan ve bir hizmeti basitçe sunan bir grup olmayan ancak bir iş ortaklığı sunan satıcılara ihtiyacımız vardır. Çünkü buna ihtiyacımız var. Gelişmeye devam ettikçe farklı zorluk noktalarını ve destek sağlamamız gereken farklı şeyleri tanımlayacağımızdan ve TEKLYNX’in ihtiyaç olması halinde mükemmel bir çözüme önceden ulaştığından ve bu çözümü sağladığından eminim. Sadece daha fazla üretim tesisinin çevrimiçi olmaya devam edeceğini hayal edebiliyorum. Frank’ın ekibi genişledikçe daha fazla ürüne sahip olacağız. Bu, organizasyonunuzun göreceli olarak yoğun bir gelişimin ilk aşamalarına girmesi ve bu ilerlemeyi destekleyebilmesi için gerçekten iyi bir fırsattır.

 

TEKLYNX CENTRAL CFR etiketleme sırasında karşılaşılan engelleri ortadan kaldırdı ve MicroVention şirketinin etiketleme işlemini en sonunda daha yalın ve verimli hale getirdi. MicroVention büyümeye devam ettikçe, TEKLYNX CENTRAL CFR ihtiyaçlarını karşılamak için ölçeklendirilecektir. Etiketleme sırasında karşılaşılan engelleri ortadan kaldırılmasında TEKLYNX’in nasıl yardım edebileceğini öğrenmek isterseniz, web sitemizden bizimle temasa geçin veya bizi arayın.

Etiketleme sırasında karşılaşılan engelleri ortadan kaldırın

Etiketleme sırasında karşılaşılan engelleri ortadan kaldırmanıza nasıl yardımcı olacağımızı anlamak için TEKLYNX ile temasa geçin.

Gerekli alan Çok uzun. 250 karakter sınırı. Geçerli değil
Gerekli alan
Gerekli alan
Gerekli alan
Gerekli alan Geçerli değil
Gerekli alan Geçerli değil
Gerekli alan Çok uzun. 250 karakter sınırı. Geçerli değil
Gerekli alan
Gerekli alan Çok uzun. 250 karakter sınırı. Geçerli değil
Gerekli alan