Evropa (česky)
Barcode better

V TEKLYNX věříme, že software pro značení čárových kódů není pouze něčím, co si koupíte. Jedná se o integrované technologické řešení, díky němuž vaše společnost funguje.

Podpora

Video: Případová studie společnosti MicroVention

[Úplná případová studie] Případové video společnosti MicroVention

MicroVention, světový výrobce zdravotnických prostředků, zažil rychlý růst a musel přehodnotit svůj systém značení. V tomto videu zjistíte, jak společnost MicroVention zlepšila díky implementaci centralizovaného systému pro správu štítků efektivitu výroby o 50 %.

 

 
Přepis videa Přepis videa
PŘEPIS VIDEA

Společnost MicroVention je světovým výrobcem zdravotnických prostředků se sídlem v Aliso Viejo v Kalifornii a výrobní závody má po celém světě. Zažili rychlý růst a museli přehodnotit své procesy značení.

 

Frank Carranza: Dobrý den, jmenuji se Frank Carranza. Jsem zodpovědný za veškeré značení, které se týká všech zdravotnických prostředků zde v MicroVention a také v Kostarice a Číně. Dříve jsme používali starší verzi softwaru TEKLYNX s názvem LABELVIEW. A toto řešení bylo pro menší podnik v pořádku. Ale s tím, jak jsme rostli, uvědomovali jsme si, že budeme potřebovat něco většího měřítka.

 

Bob Lenski: Uživatelé chodili od počítače k počítači, otevírali aplikaci pro navrhování štítků, ukládali štítek na těchto počítačích a poté museli jít a aby to všechno zvládli, museli chodit od počítače k počítači.

 

Frank: Předtím jsme doslova brali jednu položku po položce a spájeli ji se šablonou. A když si představíte, že jich máme tisíce, museli bychom to dělat vše ručně. To prostě nejde. Zabralo by to příliš mnoho času.

 

Bob: Myslím, že v mnoha organizacích se setkáte s tím, že uživatelé budou procházet tím, čemu my říkáme pevný nebo statický způsob. To znamená, že jeden štítek navrhujete v rozhraní a vkládáte na pole 1-2-3 a je to vždy 1-2-3, nebývá to dynamické, nikdy se to nemění. Problém ve společnostech, jako je MicroVention a další větší organizace po celém světě, je ten, že netisknete jeden produkt celý den. Takže pokud máte štítek pro každý produkt a těch máte 15 000, musíte se z toho dostat ven. Máte 15 000 štítků, které nyní musíte vytvořit. Až budete mít štítek vyrobený, musíte přemýšlet o tom, jak jej budete spravovat, kdo řekne, jestli je ten štítek dobrý, kdo ten štítek vytiskne, a pak také budete muset mít v pozadí administrátora, který to vše bude každý den řídit.

 

Když si Frank uvědomil, že MicroVention své současné řešení rychle přerůstá, věděl, že TEKLYNX CENTRAL CFR je tím, co potřebují. TEKLYNX CENTRAL CFR je centralizovaný systém pro správu štítků, instalován a spravován je z centrály MicroVention v Aliso Viejo.

 

Bob: Myšlenkou skrývající se za centralizovanou správou štítků je mít jedno místo, kde můžete dělat vše, co potřebujete. Pokud tedy chcete vstoupit a štítek aktualizovat nebo pokud chcete štítek schválit či pouze vytisknout, musíte mít na serveru někde v prostředí nainstalovánu jednu aplikaci a pak z ní udělat středový bod použití. S podnikovými řešeními TEKLYNX CENTRAL je tedy snazší nejen štítek navrhnout, ale také jej schválit, abyste se ujistili, že je v pořádku, a pak vám také poskytují snadno použitelné rozhraní, v němž administrátor netrpí.

 

Frank: Takže nyní, když je nutné provést změnu, vše, co musíte udělat, je jen otevřít šablonu, uložit ji jako koncept, provést změny a zkontrolovat její konečnou verzi a změny jsou hotové. Výrazně jsme snížili množství času a prostředků potřebných k vyřešení všech změn šablon a databází.

 

Bob: Jednou z nejvýznamnějších věcí, které společnost MicroVention využívá, je funkce tisku prostřednictvím webového prohlížeče. Díky dostupnosti tiskového rozhraní ve webovém prohlížeči je opravdu přístupná odkudkoli. Mají čistý pokoj, v němž nemohou mít počítače, ale mohou tam mít monitory, jejichž prostřednictvím mají přístup k webovému prohlížeči.

 

Frank: Naše mimořádné webové rozhraní bylo společnosti MicroVention přizpůsobeno. Je velmi zjednodušené, abychom jeho používání lidem v čistém pokoji usnadnili. Proto jsme zavedli pracovní postup s minimálním množstvím úkonů ve webovém rozhraní, které musí operátoři v čistých pokojích k vytištění štítků použít. Zavedený pracovní postup v zásadě sestává z načtení vyhledávacího kódu a čísla šarže a stisknutí tlačítka „Enter“. A pak je štítek v podstatě na světě. Zjednodušili jsme postup tak, aby byl pro operátory v čistém pokoji co nejjednodušší. S minimální potřebou zaškolení tak mohou štítky tisknout rychle a efektivně.

 

Frank a jeho kolegové ve společnosti MicroVention zjistili, že závazek společnosti TEKLYNX vůči jejich zákazníkům přesahuje rámec prodeje a implementace softwaru TEKLYNX CENTRAL CFR.

 

Chris Ramby: Vážíme si toho, když máme možnost mít s prodejcem takovéto strategické partnerství. Myslím, že častěji máte službu, ta je poskytnuta a pak zmizí. V případě TEKLYNX, ačkoliv jsme teprve na začátku, se jedná o naprostou oddanost.

 

Frank: Kdyby nebylo jejich pomoci, nic z toho by se nestalo. Během této implementace byli naprosto zásadní. A ve všem byli tak ochotní a pozitivní. Byla to dobrá zkušenost.

 

Jenna Wagner: To, co nás doopravdy odlišuje, je vše, co předchází okamžiku, kdy inkoust dostanete na papír. Jde o to, abychom odhalili problémy a podívali se na to, jakým způsobem nabízet ta nejlepší řešení a dosahovat efektivity v souvislosti s tím, jakým způsobem dostanete inkoust na papír. A to je to, co děláme. Proto s námi také zákazníci, jako je MicroVention, nadále spolupracují. Protože tato řešení nacházíme a celý proces jen vylepšujeme.

 

Chris: Potřebujeme dodavatele, kteří s námi chtějí spolupracovat, a nikoli skupinu, která pouze nabízí svou službu, ale nenabízí partnerství. Protože to potřebujeme. A jak stále rosteme, jsem si jist, že objevíme různé problémy a věci, s nimiž budeme potřebovat pomoci. TEKLYNX již zasáhl a poskytl tak skvělé řešení v oblasti, kde jsme to potřebovali. Mohu si zatím pouze představovat, že to bude pokračovat dále s tím, jak se bude připojovat více výrobních závodů, jak se bude zvětšovat Frankův tým a jak budeme získávat více produktů. Byla to opravdu skvělá příležitost mít vaši organizaci po ruce v relativně rané fázi intenzivního růstu a mít v tomto postupu vpřed vaši podporu.

 

TEKLYNX CENTRAL CFR eliminoval problematická místa ve značení, díky čemuž je nakonec značení v MicroVention štíhlejší a efektivnější. S tím, jak společnost MicroVention roste, se TEKLYNX CENTRAL CFR bude přizpůsobovat, aby vyhověl jejím potřebám. Pokud se chcete dozvědět více o tom, jak vám TEKLYNX může pomoci odstranit problematická místa, která váš proces značení zpomalují, obraťte se na nás prostřednictvím našich webových stránek, nebo nám zavolejte.

Odstraňte problémy, které zpomalují vaše značení

Spojte se společností TEKLYNX a zjistěte, jak vám můžeme pomoci eliminovat problémy ve značení.

Povinné pole Příliš dlouhý. Omezení na 250 znaků. Neplatný
Povinné pole Příliš dlouhý. Omezení na 250 znaků. Neplatný
Povinné pole
Povinné pole
Povinné pole
Povinné pole Neplatný
Povinné pole Neplatný
Povinné pole Příliš dlouhý. Omezení na 250 znaků. Neplatný
Povinné pole

Povinné pole Příliš dlouhý. Omezení na 250 znaků. Neplatný
Povinné pole Příliš dlouhý. Omezení na 250 znaků. Neplatný
Povinné pole