Europa (Polski)
Barcode Better

W firmie TEKLYNX wierzymy, że oprogramowanie do obsługi kodów kreskowych nie jest tylko nabywanym produktem. Jest to zintegrowane rozwiązanie technologiczne, które umożliwia działanie Twojej firmie.

Wsparcie

Film wideo: Kluczowe funkcje LABEL ARCHIVE

Kluczowe funkcje LABEL ARCHIVE

Oprogramowanie do zabezpieczania i śledzenia etykiet LABEL ARCHIVE

 

LABEL ARCHIVE zabezpiecza proces etykietowania, wymuszając zatwierdzanie i śledząc wszystkie zmiany wprowadzone w etykietach.

 

Poproś o wersję demonstracyjną programu LABEL ARCHIVE już dzisiaj!

 

 
Transkrypcja filmu Transkrypcja filmu
TRANSKRYPCJA FILMU

Bezpieczeństwo i możliwość śledzenia elementów w całym łańcuchu dostaw ma dzisiaj jeszcze większe znaczenie niż kiedykolwiek wcześniej. Role oparte na uprawnieniach i śledzenie własnych przepływów pracy w procesie etykietowania to pomoc w zapobieganiu tworzenia błędnych etykiet, które może skutkować zwrotem produktów lub dostawą nieprawidłowych produktów.

 

Wiodące w branży oprogramowanie firmy TEKLYNX do zabezpieczania i śledzenia etykiet, LABEL ARCHIVE, przechowuje pełną historię wszystkich wydarzeń, od projektu do druku. Można wykorzystać tę historię, aby spełnić różne przepisy branżowe. Oto trzy podstawowe funkcje LABEL ARCHIVE.

 

LABEL ARCHIVE zapewnia platformę do przechowywania i archiwizowania wszystkich szablonów etykiet CODESOFT w jednym, centralnym miejscu – w bazie danych. Dzięki temu można z łatwością śledzić szablony etykiet w centralnym repozytorium, eliminując potrzebę aktualizowania szablonów w wielu lokalizacjach. Program LABEL ARCHIVE zapewnia jedno miejsce z aktualnymi danymi. 

 

W oprogramowaniu LABEL ARCHIVE można przypisywać użytkownikom role oparte na uprawnieniach. Przykładowo Mary z działu marketingu odpowiada za zatwierdzanie etykiet. Travis, projektant graficzny, może projektować i drukować etykiety. Jednak Bob, pracujący przy produkcji, może już tylko drukować etykiety. W ten sposób zbliżamy się do drugiej ważnej funkcji: konfiguracji przepływu pracy związanej z etykietami.

 

Inną kluczową funkcją programu LABEL ARCHIVE jest zapewnianie pełnych raportów z historią zawierającą wszystkie wydarzenia dotyczące etykiet. Przy użyciu tej funkcji można wszystko sprawdzić i powiedzieć: „Tak, to Travis zaprojektował tę etykietę. Mary ją zatwierdziła. Następnie Bob wydrukował zgodną z projektem, zatwierdzoną etykietę.”

 

Korzystając z tych trzech kluczowych funkcji, centralnego repozytorium, zarządzania użytkownikami oraz śledzenia i monitorowania, oprogramowanie LABEL ARCHIVE umożliwia wdrożenie kontroli wersji etykiet, a także zapewnia szybki dostęp do generowania raportów z historią zawierającą wszystkie wydarzenia związane z etykietą oraz możliwość bezproblemowej integracji rozwiązania z usługą Windows Active Directory – nie musisz zarządzać użytkownikami w dwóch miejscach.

 

Zwiększ bezpieczeństwo i możliwości śledzenia w środowisku etykietowania już dzisiaj – kliknij poniżej, aby poprosić o bezpłatną wersję demonstracyjną LABEL ARCHIVE.

Dowiedz się więcej o tym, co oprogramowanie LABEL ARCHIVE może zrobić dla Twojej organizacji. Poproś o wersję demonstracyjną.

Wymagane pole Zbyt długo. Limit: 250 znaków. Nieważne
Wymagane pole Zbyt długo. Limit: 250 znaków. Nieważne
Wymagane pole
Wymagane pole
Wymagane pole
Wymagane pole Nieważne
Wymagane pole Brak dopasowania
Wymagane pole Nieważne
Wymagane pole Zbyt długo. Limit: 250 znaków. Nieważne

Wymagane pole Zbyt długo. Limit: 250 znaków. Nieważne
Wymagane pole
Wymagane pole
Wymagane pole Zbyt długo. Limit: 250 znaków. Nieważne
Wymagane pole