Konumuzunu Seçin

En iyi web sitesi deneyimi için lütfen konumunuzu ve dilinizi seçin

Barcode Better

TEKLYNX’de, barkod yazılımının sadece satın aldığınız bir şey olmadığına inanıyoruz. Bu, şirketinizin çalışmasını sağlayan entegre teknoloji çözümüdür.

Destek

Video: LABEL ARCHIVE Anahtar Özellikleri

LABEL ARCHIVE Anahtar Özellikleri

LABEL ARCHIVE etiket güvenliği ve izlenebilirliği yazılımı

 

LABEL ARCHIVE onay iş akışını destekleyerek ve etiketlerinizdeki tüm değişikleri izleyerek etiketleme işleminizi güvenlik altına alır.

 

Bugün LABEL ARCHIVE demosu indirin!

 

 
Video belgesi Video belgesi
VİDEO BELGESİ

Tedarik zinciri boyunca güvenlik ve izlenebilirlik bugünlerde hiç olmadığı kadar önemlidir. Etiketleme işleminizdeki izin tabanlı roller ve iş akışlarınızın izlenebilirliği ürün geri çağırmalarıyla veya yanlış ürünlerin teslimatıyla sonuçlanabilecek kötü etiketlerden korunmanıza yardımcı olabilir.

 

TEKLYNX endüstri lideri etiket güvenliği ve izlenebilirliği yazılımı, LABEL ARCHIVE, tasarımdan baskıya kadar ki süreçte olan her şey tam ayrıntılı geçmişini saklamaktadır. Çok çeşitli farklı endüstri yönetmeliklerini karşılamak için bu geçmişten yararlanabilirsiniz. Burada LABEL ARCHIVE yazılımının üç ana özelliği açıklanmaktadır.

 

LABEL ARCHIVE, tek bir noktada ve bir veritabanında tüm CODESOFT etiket şablonlarınızı saklamak ve arşivlemek için size bir platform sağlamaktadır. LABEL ARCHIVE tek noktada birleştirme özelliğini etkinleştirmesi nedeniyle bu durum etiket şablonlarınızı kolaylıkla merkezi bir havuza yedeklemenize olanak tanır, böylece birden fazla konumda şablonlarınızın güncellenmesi ihtiyacınız ortadan kaldırılır. 

 

LABEL ARCHIVE, kullanıcılar için izin tabanlı rolleri atamanıza olanak sağlar. Örneğin, pazarlama departmanındaki Mary etiketlerin onaylanmasından sorumludur. Grafik tasarımcısı Travis tasarım yapıp baskı yapabilir. Ancak üretim katındaki Bob yalnızca baskı yapabilir, bu ise bize ikinci bir özelliği kazandırmaktadır: etiket iş akışının yapılandırılması.

 

LABEL ARCHIVE yazılımın sunduğu başka bir ana özellik etiketlerinizde yapılan tüm değişiklerle ilgili ayrıntılı tam bir geçmiş raporudur. Bu yüzden, geçmişe bakıp şunları söyleyebiliyoruz, “Evet, Travis bu etiketi tasarladı. Sonra, Mary bu etiketi onayladı. Ve Bob tasarlanan ve onaylanan gerçek etiketi bastı.”

 

Bu üç ana özellik: merkezi havuz sistemi, kullanıcı yönetimi ve izleme ile gözleme sayesinde, LABEL ARCHIVE etiket sürümü belirlemeyi, bir etikette yapılan tüm değişiklere ait geçmiş raporlarına hızlı erişim sağlamayı, yeniden bir baskının hızlıca oluşturulması ve ayrıca Windows Active Directory ile sorunsuzca entegre olma kabiliyetini kullanmanıza izin verir, bu nedenle kullanıcıları iki ayrı noktada toplamanıza gerek kalmaz.

 

Aşağıdaki şekilde devam ederek bugün etiketleme ortamınıza güvenliği ve izlenebilirliği ekleyin: ve ücretsiz LABEL ARCHIVE demosu talep edin.

LABEL ARCHIVE ürününün şirketinizde neleri değiştirebileceğini öğrenin. Demo talep edin.

Gerekli alan Çok uzun. 250 karakter sınırı. Geçerli değil
Gerekli alan
Gerekli alan
Gerekli alan
Gerekli alan Geçerli değil
Gerekli alan Eşleşmiyor
Gerekli alan Geçerli değil
Gerekli alan Çok uzun. 250 karakter sınırı. Geçerli değil

Gerekli alan Çok uzun. 250 karakter sınırı. Geçerli değil
Gerekli alan
Gerekli alan
Gerekli alan Çok uzun. 250 karakter sınırı. Geçerli değil
Gerekli alan