Europa (Polski)
Wybierz lokalizację

Wybierz swoją lokalizację i język, aby korzystać z najlepiej przystosowanej strony internetowej

Barcode Better

W firmie TEKLYNX wierzymy, że oprogramowanie do obsługi kodów kreskowych nie jest tylko nabywanym produktem. Jest to zintegrowane rozwiązanie technologiczne, które umożliwia działanie Twojej firmie.

Wsparcie

Film wideo: Analiza przypadku MicroVention: Odcinek 6

MicroVention 6: Partnerstwo i wsparcie – TEKLYNX

Partnerstwo i wsparcie w przyszłości – TEKLYNX

Firma MicroVention, globalny producent urządzeń medycznych, doświadczyła szybkiego wzrostu i musiała ponownie przeanalizować swój proces etykietowania. Obejrzyj serię naszych filmów wideo, aby dowiedzieć się, jak firma MicroVention znalazła prawdziwe partnerstwo z firmą TEKLYNX.

 

 
Transkrypcja filmu Transkrypcja filmu
TRANSKRYPCJA FILMU

Firma MicroVention odkryła, że zaangażowanie TEKLYNX w działania klientów znacznie wykracza poza sprzedaż i wdrożenie oprogramowania TEKLYNX CENTRAL CFR.

 

Bob Lenski: Już od pierwszego dnia współpraca z MicroVention była wspaniałym doświadczeniem. Frank to gwiazda rocka.

 

Frank Carranza: Czasami mamy specjalne potrzeby; dostosowanie rozwiązań dla danej firmy, które musimy zrealizować. Ich pracownicy reagują szybko i są tak kompetentni w zakresie oprogramowania, że mogą wdrażać te rozwiązania bezproblemowo i efektywnie.

 

Chris Ramby: Myślę, że sytuacje, w których trzeba korzystać z obsługi i wsparcia są częstsze niż te, w których te elementy są zbędne, a dobra obsługa rozwiązuje Twoje problemy. Uważam też, że w przypadku firmy TEKLYNX – chociaż działam w tym przypadku tylko na peryferiach – od razu widać, że jest to całkowite zaangażowanie.

 

Frank: Gdyby nie ich pomoc, nie zrealizowalibyśmy tego projektu. Podczas wdrażania odegrali rolę o krytycznym znaczeniu. Ponadto byli bardzo pomocni i pozytywnie nastawieni do wszystkiego. To było wspaniałe doświadczenie.

 

Jenna Wagner: To co nas wyróżnia, to wszystkie elementy prowadzące do momentu, w którym uzyskujemy wydruk. Odkrywamy problemy i sprawdzamy, jak możemy zaoferować najlepsze rozwiązania. Zapewniamy zwiększenie wydajności w procesach prowadzących do uzyskania wydruku. Działamy w ten sposób i właśnie dlatego klienci, tacy jak MicroVention, kontynuują współpracę z naszą firmą. Ponieważ znajdujemy rozwiązania i usprawniamy cały proces.

 

Bob: Nasza współpraca partnerska z MicroVention już od pierwszego dnia była bardzo przyjemna – było to wspaniałe doświadczenie. Jestem pewny, że rozwiązanie TEKLYNX CENTRAL spełni wszystkie potrzeby tej firmy, nie tylko obecne, ale też przyszłe. Produkt jest doskonale skalowalny. Firma MicroVention ma zamiar kontynuować wzrost, tak jak powinny wszystkie firmy. Z rozwiązaniem TEKLYNX CENTRAL zainstalowanym w naszej siedzibie mam pewność, że nasze aplikacje będą spokojnie rosnąć wraz z nami.

 

Chris: Potrzebujemy dostawców, którzy będą naszymi współpracownikami – grupy, która nie tylko oferuje usługę, ale też oferuje partnerstwo. Właśnie tego potrzebujemy. W miarę wzrostu z pewnością będziemy identyfikować inne problematyczne punkty i różne kwestie, w których będziemy potrzebować wsparcia. Firma TEKLYNX już wykazała się zaangażowaniem i zapewniła wspaniałe rozwiązanie zgodne z naszymi potrzebami. Mogę sobie wyobrazić, że nasze dalsze relacje będą podobne, w miarę powstawania nowych fabryk, zwiększania liczebności zespołu i wytwarzania coraz większej liczby produktów. To wspaniała szansa, że nasze organizacje spotkały się na względnie wczesnym etapie rozwoju i będą mogły wspierać się w dalszej drodze.

 

Od rozproszonego i ręcznego procesu etykietowania do globalnego, scentralizowanego rozwiązania do zarządzania etykietami – firma MicroVention osiągnęła sukces w zakresie etykietowania poprzez wdrożenie TEKLYNX CENTRAL CFR. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o poprawianiu procesu etykietowania, skontaktuj się z firmą TEKLYNX za pośrednictwem naszej strony lub zadzwoń do nas.

Wyeliminuj wąskie gardła w procesie etykietowania

Skontaktuj się z TEKLYNX, aby zobaczyć, jak możesz wyeliminować wąskie gardła w procesie etykietowania.

Wymagane pole Zbyt długo. Limit: 250 znaków. Nieważne
Wymagane pole
Wymagane pole
Wymagane pole
Wymagane pole Nieważne
Wymagane pole Nieważne
Wymagane pole Zbyt długo. Limit: 250 znaków. Nieważne
Wymagane pole
Wymagane pole Zbyt długo. Limit: 250 znaków. Nieważne
Wymagane pole