Konumuzunu Seçin

En iyi web sitesi deneyimi için lütfen konumunuzu ve dilinizi seçin

Barcode Better

TEKLYNX’de, barkod yazılımının sadece satın aldığınız bir şey olmadığına inanıyoruz. Bu, şirketinizin çalışmasını sağlayan entegre teknoloji çözümüdür.

Destek

Video: MicroVention Örnek Çalışması: Bölüm 6

MicroVention 6: TEKLYNX İş Ortaklığı ve Desteği

Gelecekteki TEKLYNX İş Ortaklığı ve Desteği

Global tıbbi cihaz üreticisi MicroVention, hızlı gelişimi deneyimledi ve etiketleme işlemini yeniden değerlendirmek zorunda kaldı. MicroVention şirketinin TEKLYNX ile gerçek bir iş ortaklığını nasıl kurduğunu öğrenmek için videomuzu izleyin.

 

 
Video belgesi Video belgesi
VİDEO BELGESİ

MicroVention şirketi, TEKLYNX’in müşterilerine olan bağlılığının TEKLYNX CENTRAL CFR yazılımının satışı ve uygulanmasının ötesine geçtiğini fark ettiler.

 

Bob Lenski: Birinci günden itibaren MicroVention ile çalışmak müthiş bir deneyimdi. Frank bir rock yıldızıdır.

 

Frank Carranza: Bazen özel ihtiyaçlarımız olur; yapılması gereken özel bir şirkete yönelik özelleştirme. Personelleri bu değişikleri açıkça ve verimli şekilde uygulayabilecekleri yazılımla ilgili sorulara yanıt vermede iyi olan ve bu yazılım hakkında eğitim almış kişilerdi.

 

Chris Ramby: Mesela bir hizmet alıyorsunuz ve ardından bu hizmet size sağlanıyor ancak bir süre sonra bu hizmetten yararlanamıyorsunuz, bu durumla çok sık karşılaştığımızı düşünüyorum. Ve benim için hizmetin alınmasından başlayarak TEKLYNX’te hizmetin tam bir bağlılıkla verildiğinin çok açık olduğunu düşünüyorum.

 

Frank: Yardımları olmaksızın, yaptıklarımızın hiç birini yapamazdık. Bu uygulamada kesinlikle kritik bir rol oynadılar. Ayrıca çok yardımcı ve her şey hakkında çok pozitif bir tavırları vardı. İyi bir deneyim yaşadım.

 

Jenna Wagner: Bizim gerçekten özel hissettiren şey etiket üzerinde mürekkebin görünmesine kadar yaşanan her şeydir. Bu durum sorunları nasıl çözebileceğimiz ve en iyi çözümleri sunabileceğimizin araştırılması ve kağıt üzerinde mürekkebin görünmesini sağlamadan nasıl daha verimli olabileceğimizle ilgidir. Ayrıca, bu işte neden faaliyet gösterdiğimizi ve MicroVention gibi müşterilerin bizimle çalışmaya devam etmesini açıklamaktadır. Çünkü bu çözümleri buluruz ve tam işlemi daha iyi hale getiririz.

 

Bob: Birinci günden itibaren MicroVention ile iş ortaklığımız bizim için bir zevkti ve mükemmel bir deneyimdi. TEKLYNX CENTRAL çözümünün şimdi olmasa bile gelecekte ihtiyaçlarının tümü karşılayabileceğinden eminim. Ürün rahatlıkla ölçeklenebilir. MicroVention herhangi bir işletmenin olması gerektiği gibi büyümeyi sürdürme yönünde çaba sarf ediyordu. TEKLYNX CENTRAL çözümünün ofis ortamlarına girmesiyle, uygulamalarınızı kullanabileceğimizden ve uygulamalarla birlikte büyümeye devam edeceğimizden çok eminim.

 

Chris: İş ortakları olan ve bir hizmeti basitçe sunan bir grup olmayan ancak bir iş ortaklığı sunan satıcılara ihtiyacımız vardır. Çünkü buna ihtiyacımız var. Gelişmeye devam ettikçe farklı zorluk noktalarını ve destek sağlamamız gereken farklı şeyleri tanımlayacağımızdan eminim. Ve TEKLYNX’in ihtiyaç olması halinde mükemmel bir çözüme önceden ulaştığından ve bu çözümü sağladığından eminim. Sadece daha fazla üretim tesisinin çevrimiçi olmaya devam edeceğini hayal edebiliyorum. Frank’ın ekibi genişledikçe daha fazla ürüne sahip olacağız. Bu, organizasyonunuzun göreceli olarak yoğun bir gelişimin ilk aşamalarına girmesi ve bu ilerlemeyi destekleyebilmesi için mükemmel bir fırsattır.

 

Merkezi hale dönüştürülmemiş ve manuel etiketleme işleminden global merkezi etiket yönetimi çözümüne kadar MicroVention şu yazılımı uygulayarak etiketleme başarısı elde etti: TEKLYNX CENTRAL CFR. Etiketleme işleminizin geliştirilmesi hakkında daha fazla bilgi edinmek istiyorsanız web sitemizden TEKLYNX ile temasa geçin veya bizi arayın.

Etiketleme sırasında karşılaşılan engelleri ortadan kaldırın

Etiketleme sırasında karşılaşılan engelleri ortadan kaldırmanıza nasıl yardımcı olacağımızı anlamak için TEKLYNX ile temasa geçin.

Gerekli alan Çok uzun. 250 karakter sınırı. Geçerli değil
Gerekli alan
Gerekli alan
Gerekli alan
Gerekli alan Geçerli değil
Gerekli alan Geçerli değil
Gerekli alan Çok uzun. 250 karakter sınırı. Geçerli değil
Gerekli alan
Gerekli alan Çok uzun. 250 karakter sınırı. Geçerli değil
Gerekli alan