Evropa (česky)
Barcode better

V TEKLYNX věříme, že software pro značení čárových kódů není pouze něčím, co si koupíte. Jedná se o integrované technologické řešení, díky němuž vaše společnost funguje.

Podpora

Video: Případová studie společnosti MicroVention: Epizoda 6

MicroVention 6: Partnerství a podpora společnosti TEKLYNX

Partnerství a podpora společnosti TEKLYNX do budoucnosti

MicroVention, světový výrobce zdravotnických prostředků, zažil rychlý růst a musel přehodnotit svůj proces značení. V naší video sérii se dozvíte, jak společnost MicroVention získala ve společnosti TEKLYNX skutečného partnera.

 

 
Přepis videa Přepis videa
PŘEPIS VIDEA

Ve společnosti MicroVention zjistili, že závazek společnosti TEKLYNX vůči jejich zákazníkům přesahuje rámec prodeje a implementace softwaru TEKLYNX CENTRAL CFR.

 

Bob Lenski: Od prvního dne byla práce s MicroVention úžasným zážitkem. Frank je prostě hvězda.

 

Frank Carranza: Někdy míváme specifické potřeby; potřebujeme, aby naší společnosti byly některé věci přizpůsobeny. Jejich personál je tak komunikativní a má tolik znalostí, že tyto věci dokáže implementovat čistě a efektivně.

 

Chris Ramby: Myslím, že častěji máte službu, ta je poskytnuta a pak zmizí. V případě TEKLYNX, ačkoliv jsme teprve na začátku, se jedná o naprostou oddanost.

 

Frank: Kdyby nebylo jejich pomoci, nic z toho by se nestalo. Během této implementace byli naprosto zásadní. A ve všem byli tak ochotní a pozitivní. Byla to dobrá zkušenost.

 

Jenna Wagner: To, co nás doopravdy odlišuje, je vše, co předchází okamžiku, kdy inkoust dostanete na papír. Jde o to, abychom odhalili problémy a podívali se na to, jakým způsobem nabízet ta nejlepší řešení a dosahovat efektivity v souvislosti s tím, jakým způsobem dostanete inkoust na papír. A to je to, co děláme. Proto s námi také zákazníci, jako je MicroVention, nadále spolupracují. Protože tato řešení nacházíme a celý proces jen vylepšujeme.

 

Bob: Naše partnerství s MicroVention od prvního dne bylo potěšením, byl to skvělý zážitek. Jsem přesvědčen o tom, že řešení TEKLYNX CENTRAL bude schopné splnit všechny jejich potřeby nejen nyní, ale i do budoucna. Produkt je velmi škálovatelný. MicroVention má v úmyslu dále pokračovat v růstu tak, jak by mělo jakékoli podnikání. Vzhledem k tomu, že mají nainstalováno řešení TEKLYNX CENTRAL, jsem si více než jistý, že naši aplikaci dokážeme uchopit a nadále společně s nimi růst.

 

Chris: Potřebujeme dodavatele, kteří s námi chtějí spolupracovat, a nikoli skupinu, která pouze nabízí svou službu, ale nenabízí partnerství. Protože to potřebujeme. Jsem si jist, že s tím, jak stále rosteme, budeme objevovat další problematické oblasti a věci, se kterými budeme potřebovat pomoci. A TEKLYNX již zasáhl a poskytl tak skvělé řešení v oblasti, kde jsme to potřebovali. Mohu si zatím pouze představovat, že to bude pokračovat dále s tím, jak se bude připojovat více výrobních závodů, jak se bude zvětšovat Frankův tým a jak budeme získávat více produktů. Byla to skvělá příležitost mít vaši organizaci po ruce v relativně rané fázi intenzivního růstu a mít v tomto postupu vpřed vaši podporu.

 

Od decentralizovaného a manuálního značení až po globální, centralizované řešení správy štítků – společnost MicroVention dosáhla úspěchu ve značení díky implementaci TEKLYNX CENTRAL CFR. Pokud se chcete dozvědět více o tom, jak zlepšit vaše procesy značení, spojte se s TEKLYNX prostřednictvím našich webových stránek nebo nám zavolejte.

Odstraňte problémy, které zpomalují vaše značení

Spojte se společností TEKLYNX a zjistěte, jak vám můžeme pomoci eliminovat problémy ve značení.

Povinné pole Příliš dlouhý. Omezení na 250 znaků. Neplatný
Povinné pole Příliš dlouhý. Omezení na 250 znaků. Neplatný
Povinné pole
Povinné pole
Povinné pole
Povinné pole Neplatný
Povinné pole Neplatný
Povinné pole Příliš dlouhý. Omezení na 250 znaků. Neplatný
Povinné pole

Povinné pole Příliš dlouhý. Omezení na 250 znaků. Neplatný
Povinné pole Příliš dlouhý. Omezení na 250 znaků. Neplatný
Povinné pole