Europa (Polski)
Barcode Better

W firmie TEKLYNX wierzymy, że oprogramowanie do obsługi kodów kreskowych nie jest tylko nabywanym produktem. Jest to zintegrowane rozwiązanie technologiczne, które umożliwia działanie Twojej firmie.

Wsparcie

Film wideo: Analiza przypadku MicroVention: Odcinek 4

MicroVention 4: Globalne środowisko etykietowania

Globalne środowisko etykietowania

Firma MicroVention, globalny producent urządzeń medycznych, doświadczyła szybkiego wzrostu i musiała ponownie przeanalizować swój proces etykietowania. Obejrzyj serię naszych filmów wideo, aby dowiedzieć się, jak firma MicroVention drukuje etykiety na całym świecie – dokładnie i wydajnie.

 

Zobacz odcinek 5

 

 
Transkrypcja filmu Transkrypcja filmu
TRANSKRYPCJA FILMU

Firma MicroVention wytwarza urządzenia medyczne na całym świecie i musi drukować etykiety w każdym zakładzie. Rozwiązanie TEKLYNX CENTRAL CFR umożliwia w skali globalnej użytkownikom odpowiedzialnym za drukowanie uzyskiwanie dostępu do jednego punktu z aktualnymi danymi i plikami etykiet.

 

Frank Carranza: Rozwiązanie TEKLYNX CFR jest używane w całej firmie we wszystkich różnych zakładach, ale zarządzamy nim tutaj, w siedzibie w Aliso Viejo. Etykiety drukujemy tutaj, w zakładzie w Tustin, w Kostaryce i w Chinach.

 

Bob Lenski: W przypadku globalnego użycia rozwiązania TEKLYNX CENTRAL bardzo łatwo jest zarządzać całym systemem w szerszej perspektywie. Rozwiązanie jest oparte na drukowaniu internetowym oraz możliwości uzyskiwania dostępu do projektów etykiet z dowolnego miejsca. Nie tylko umożliwia dostęp do tych etykiet, ale też daje możliwość ich aktualizowania oraz drukowania z dowolnego miejsca.

 

Frank: Rozwiązanie kontrolujemy w tym miejscu. Jeśli masz kontrolę nad systemem w jednej lokalizacji, można z łatwością przekazywać aktualizacje do wszystkich innych zakładów, o ile poinformuje się pracowników o nadchodzących zmianach. Kontrola z jednego miejsca jest o wiele prostsza niż jeżdżenie do wszystkich zakładów w celu wprowadzenia zmian. Szczególnie w przypadku, gdy zakłady znajdują się w innych krajach.

 

Bob: W rezultacie, jeśli zaprojektujesz etykietę w USA, możesz ją wydrukować w Chinach lub w Kostaryce – praktycznie w dowolnym miejscu na świecie, zakładając, że znajduje się tam użytkownik, który potrzebuje etykiety.

 

TEKLYNX CENTRAL CFR – rozwiązanie umożliwiło użytkownikom na całym świecie w firmie MicroVention łatwe drukowanie dokładnych etykiet. Skontaktuj się z firmą TEKLYNX, aby dowiedzieć się, jak możemy pomóc Twoim użytkownikom w drukowaniu etykiet, w tym samym budynku lub na całym świecie. Odwiedź naszą stronę i przygotuj się na następny odcinek w historii sukcesu etykietowania w firmie MicroVention!

Wyeliminuj wąskie gardła w procesie etykietowania

Skontaktuj się z TEKLYNX, aby zobaczyć, jak możesz wyeliminować wąskie gardła w procesie etykietowania.

Wymagane pole Zbyt długo. Limit: 250 znaków. Nieważne
Wymagane pole Zbyt długo. Limit: 250 znaków. Nieważne
Wymagane pole
Wymagane pole
Wymagane pole
Wymagane pole Nieważne
Wymagane pole Nieważne
Wymagane pole Zbyt długo. Limit: 250 znaków. Nieważne
Wymagane pole

Wymagane pole Zbyt długo. Limit: 250 znaków. Nieważne
Wymagane pole Zbyt długo. Limit: 250 znaków. Nieważne
Wymagane pole