Konumuzunu Seçin

En iyi web sitesi deneyimi için lütfen konumunuzu ve dilinizi seçin

Barcode Better

TEKLYNX’de, barkod yazılımının sadece satın aldığınız bir şey olmadığına inanıyoruz. Bu, şirketinizin çalışmasını sağlayan entegre teknoloji çözümüdür.

Destek

Video: MicroVention Örnek Çalışması: Bölüm 4

MicroVention 4: Global Etiketleme Ortamı

Global Etiketleme Ortamı

Global tıbbi cihaz üreticisi MicroVention, hızlı gelişimi deneyimledi ve etiketleme işlemini yeniden değerlendirmek zorunda kaldı. MicroVention şirketinin dünya çapında etiketleri doğru ve verimli bir şekilde nasıl bastığını öğrenmek için videomuzu izleyin.

 

5. bölümü izleyin

 

 
Video belgesi Video belgesi
VİDEO BELGESİ

MicroVention dünya çapında tıbbi cihazlar üretmektedir ve her bir tesiste etiketleri basması gerekmektedir. TEKLYNX CENTRAL CFR, dünya çapında baskı kullanıcılarının etiket dosyaları için tek bir noktaya erişmesine olanak sağladı.

 

Frank Carranza: TEKLYNX CFR, farklı tesislerimizde şirket genelinde kullanılmaktadır ancak buradan, Aliso Viejo ana merkezinden yönetilmektedir. Burada Tustin tesisi, Kosta Rika tesisi ve Çin tesisinde etiketleri basıyoruz.

 

Bob Lenski: TEKLYNX CENTRAL yazılımının global kullanımına yönelik olarak bu özelliğin geniş ölçekte yönetilmesi çok daha kolay hale gelmektedir. Çözümlerimizin arkasındaki fikir, web tabanlı baskı yapmadan ve herhangi bir yerden bu etiket tasarımlarına erişim kabiliyetinden gelmektedir, bu etiketlere yalnızca erişim seçeneğini verirken ayrıca bu etiketlerin herhangi bir yerden basılmasını sağlar.

 

Frank: Sistemin kontrolünü buradan sağlamaktayız bu nedenle bir konumdan sistemi kontrol ettiğinizden, değişiklik yapılmasıyla ilgili olarak herkesle iletişim kurduğunuz sürece kontrolün herkesle paylaşılması kolaylaşır. Daha kolay olanı ise bu değişikleri yapmak için tesise gitmenizin gerekmesinden öte bir konumdan kontrole sahip olmanızdır, öyle ki bu durum tesislerin farklı ülkelerde olması durumunda özellikle yapmak istemeyeceğiniz bir şeydir.

 

Bob: Sonuçta Amerika Birleşik Devletlerinde etiketi tasarladıysanız etiketi Çin veya Kosta Rika’da ve dünya üzerindeki herhangi bir konumda basabilirsiniz. Burada etiketin ürün üzerinde bulunmasına ihtiyacı olan bir kullanıcı olduğunu varsayımı yapılmıştır.

 

TEKLYNX CENTRAL CFR dünya çapında MicroVention baskı kullanıcılarının doğru etiketleri kolaylıkla basmasına olanak sağladı. Kullanıcılarınızın toplantı salonundan veya dünya çapında herhangi bir yerden baskı yapmasına nasıl yardım edebileceğimizi öğrenmek için TEKLYNX ile temasa geçin. Web sitemizi ziyaret edin ve MicroVention etiketleme başarı hikayesindeki sonraki bölüm için takipte kalın!

Etiketleme sırasında karşılaşılan engelleri ortadan kaldırın

Etiketleme sırasında karşılaşılan engelleri ortadan kaldırmanıza nasıl yardımcı olacağımızı anlamak için TEKLYNX ile temasa geçin.

Gerekli alan Çok uzun. 250 karakter sınırı. Geçerli değil
Gerekli alan
Gerekli alan
Gerekli alan
Gerekli alan Geçerli değil
Gerekli alan Geçerli değil
Gerekli alan Çok uzun. 250 karakter sınırı. Geçerli değil
Gerekli alan
Gerekli alan Çok uzun. 250 karakter sınırı. Geçerli değil
Gerekli alan