Konumuzunu Seçin

En iyi web sitesi deneyimi için lütfen konumunuzu ve dilinizi seçin

Barcode Better

TEKLYNX’de, barkod yazılımının sadece satın aldığınız bir şey olmadığına inanıyoruz. Bu, şirketinizin çalışmasını sağlayan entegre teknoloji çözümüdür.

Destek

Video: MicroVention Örnek Çalışması: Bölüm 5

MicroVention 5: Web Tabanlı Baskı Arayüzü

Web Tabanlı Baskı Arayüzü

Global tıbbi cihaz üreticisi MicroVention, hızlı gelişimi deneyimledi ve etiketleme işlemini yeniden değerlendirmek zorunda kaldı. MicroVention şirketinin web tabanlı baskı arayüzü kullanarak dünya çapında etiketleri verimli şekilde nasıl bastığını öğrenmek için video serilerimizi izleyin.

 

6. bölümü izleyin

 

 
Video belgesi Video belgesi
VİDEO BELGESİ

Tıbbi cihaz üreticisi olarak MicroVention bilgisayar donanımının mutlak minimumda tutulması ve işlemlerin olabildiğince hızlı gerçekleştirmesi gereken temiz bir odada ürünlerini oluşturmaktadır.

 

Bob Lenski: MicroVention şirketinin avantajlarından yararlandığı en önemli şey ise web tabanlı baskı teknolojimizdir. Web tarayıcısında baskı arayüzüne sahip olunması bunun her yerden erişilebilir olmasını sağlar. Temiz bir odaya sahip olurlar bu nedenle her yere iş istasyonları kurmaları gerekmez ancak bir web tarayıcısına erişebilecekleri monitöre sahip olabilirler.

 

Frank Carranza: Web tabanlı arayüzümüz MicroVention için özelleştirilmiştir ve temiz odadaki çalışanların kullanımının kolaylaştırılması çok basitleştirilmiştir. Temiz oda operatörlerinin etiketi basmak için kullanması gereken web arayüzündeki minimum miktarda öğeye sahip bir iş akışı kurduk. Kurduğumuz iş akışında sadece arama kodunu ve parti numarasını taramaları ve giriş tuşuna basmaları gerekir ve temel olarak etiket çıktısı alınabilir. Temiz oda operatörleri için olası en kolay yöntemle işlemi basitleştirdik, minimum eğitim ile etiketi hızlıca ve verimli bir şekilde elde edebilirler.

 

TEKLYNX CENTRAL CFR web tabanlı baskı arayüzü kullanıcıları ihtiyaçları olan etiketleri verimli şekilde basabilecekleri ve işlerine geri dönebilecekleri anlamına gelir. Web tabanlı baskı hakkında daha fazla bilgi edinmek için web sitemizden TEKLYNX ile temasa geçin veya bizi arayın. Ve sonraki bölüm için takipte kalın!

Etiketleme sırasında karşılaşılan engelleri ortadan kaldırın

Etiketleme sırasında karşılaşılan engelleri ortadan kaldırmanıza nasıl yardımcı olacağımızı anlamak için TEKLYNX ile temasa geçin.

Gerekli alan Çok uzun. 250 karakter sınırı. Geçerli değil
Gerekli alan
Gerekli alan
Gerekli alan
Gerekli alan Geçerli değil
Gerekli alan Geçerli değil
Gerekli alan Çok uzun. 250 karakter sınırı. Geçerli değil
Gerekli alan
Gerekli alan Çok uzun. 250 karakter sınırı. Geçerli değil
Gerekli alan