Europa (Polski)
Barcode Better

W firmie TEKLYNX wierzymy, że oprogramowanie do obsługi kodów kreskowych nie jest tylko nabywanym produktem. Jest to zintegrowane rozwiązanie technologiczne, które umożliwia działanie Twojej firmie.

Wsparcie

Film wideo: Tworzenie nowej etykiety w programie LABELVIEW

Tworzenie nowej etykiety w programie LABELVIEW

Wprowadzenie do programu LABELVIEW!

 

W tym krótkim filmie wideo opisano sposób dodawania tekstu, kodów kreskowych i obrazów przy użyciu prostych w obsłudze kreatorów zawartych w oprogramowaniu LABELVIEW.

 

 
Transkrypcja filmu Transkrypcja filmu
TRANSKRYPCJA FILMU

Tworzenie nowego szablonu etykiety z programem LABELVIEW jest proste dzięki przyjaznemu interfejsowi i pomocnym kreatorom.

 

Aby rozpocząć korzystanie z programu, możemy użyć kreatora nowego dokumentu etykiety, który jest wyświetlany automatycznie po uruchomieniu programu LABELVIEW. Wybierzemy opcję utworzenia nowego formatu etykiety, zdefiniujemy drukarkę do użycia, a następnie określimy nośnik etykiet. W tym przypadku użyję wstępnie zdefiniowanego nośnika, który został utworzony wcześniej, dla dostosowanej etykiety 4x6 cala. Teraz klikam Zakończ. Nasza etykieta jest już utworzona i gotowa do projektowania.

 

Powiedzmy, że teraz muszę utworzyć etykietę produktu dla zabawkowego autobusu. Najpierw muszę dodać tekst, więc klikam dużą literę A oznaczającą generowanie tekstu, a następnie wybieram miejsce na etykiecie, w którym chcę umieścić tekst. Teraz wprowadzam żądany tekst i klikam Zakończ. Mogę kliknąć i przeciągnąć tekst do dowolnego miejsca.

 

Następnie chcę dodać kod kreskowy, więc wybieram przycisk Dodaj kod kreskowy. Ponownie klikam miejsce na etykiecie, w którym chcę umieścić kod kreskowy. Tutaj mogę wybrać typ kodu kreskowego, wprowadzić dane dla kodu kreskowego i kliknąć przycisk Zakończ, aby umieścić kod kreskowy. Ponownie klikam i przeciągam, aby zmienić rozmiar i położenie kodu kreskowego wedle potrzeb.

 

W końcu zamierzam dodać obraz do mojej etykiety. Aby to zrobić, kliknę przycisk Dodaj obraz. Znowu klikam miejsce na etykiecie, w którym chcę umieścić obraz. W tym oknie widzimy galerię obrazów do wyboru. Galeria jest pobierana bezpośrednio z domyślnego katalogu z plikami obrazów w programie LABELVIEW. Teraz, jeśli chcemy, możemy wybrać dowolny katalog do wyświetlenia, klikając przycisk Przeglądaj. Jednak ja potrzebuję tego obrazu zabawkowego autobusu, więc wystarczy, że go kliknę. Zostaje wyświetlony podgląd, klikam Zakończ, aby umieścić obraz. Teraz mogę kliknąć i przeciągnąć, aby zmienić rozmiar i położenie autobusu wedle potrzeby.

 

Aby zakończyć cały proces, dodam ramkę wokół etykiety, która obejmie wszystkie elementy. Wybieram opcję prostokąta. Klikam i przeciągam, ayb umieścić prostokątną ramkę wokół mojej etykiety.

 

W ten prosty sposób utworzyliśmy nową etykietę produktu dla zabawkowego autobusu dla dzieci.

 

Możesz wypróbować LABELVIEW za darmo przez 30 dni, pobierając wersję demonstracyjną z naszej strony pod adresem www.teklynx.com/labelview.

Pobierz bezpłatną 30-dniową wersję próbną, aby zobaczyć oprogramowanie do obsługi etykiet z kodami kreskowymi LABELVIEW w działaniu

UWAGA: Wersja próbna nie będzie pobrana natychmiast po przesłaniu formularza. Link do pliku do pobrania zostanie wysłany na adres e-mail.
Wymagane pole Zbyt długo. Limit: 250 znaków. Nieważne
Wymagane pole Zbyt długo. Limit: 250 znaków. Nieważne
Wymagane pole
Wymagane pole
Wymagane pole
Wymagane pole Nieważne
Wymagane pole Brak dopasowania
Wymagane pole Nieważne
Wymagane pole Zbyt długo. Limit: 250 znaków. Nieważne

Wymagane pole Zbyt długo. Limit: 250 znaków. Nieważne
Wymagane pole
Wymagane pole
Wymagane pole Zbyt długo. Limit: 250 znaków. Nieważne
Wymagane pole