Evropa (česky)
Barcode better

V TEKLYNX věříme, že software pro značení čárových kódů není pouze něčím, co si koupíte. Jedná se o integrované technologické řešení, díky němuž vaše společnost funguje.

Podpora

Video: Jak pomocí softwaru LABELVIEW vytvořit novou šablonu

Jak pomocí softwaru LABELVIEW vytvořit novou šablonu

Začínáme s LABELVIEW!

 

Toto krátké video vás provede přidáváním textu, čárových kódů a obrázků pomocí snadno použitelných průvodců LABELVIEW.

 

 
Přepis videa Přepis videa
PŘEPIS VIDEA

Vytvoření nové šablony štítku pomocí LABELVIEW je snadné díky snadno použitelnému rozhraní a praktickým průvodcům.

 

Nejprve začneme tím, že použijeme průvodce novým dokumentem štítku, který se při spuštění LABELVIEW objeví automaticky. Zvolíme vytvořit nový formát štítku, nadefinovat, kterou tiskárnu si přejeme použít, a poté nadefinovat, který druh štítků si přejeme použít. V tomto případě použiji předdefinované štítky, které jsem vytvořil již dříve pro přizpůsobené štítky 4x6. Pak kliknu na „Dokončit“. A nyní je náš štítek vytvořen a připraven k navrhování.

 

Řekněme, že například potřebuji vytvořit produktový štítek pro dětskou hračku – autobus. Nejprve musím přidat nějaký text, takže pro vygenerování textu kliknu na velké písmeno „A“ a pak vyberu, kam na štítku si přeji text umístit. Nyní zadám požadovaný text a klepnu na „Dokončit“. Pak na něj mohu klepnout a přetáhnout jej kamkoli si budu přát.

 

Dále budu muset přidat čárový kód, takže vyberu tlačítko „Přidat čárový kód“ a znovu kliknu na štítek, na nějž si přeji čárový kód umístit. Zde jen zvolím, jaký druh čárového kódu chci použít, zadám data, která chci v čárovém kódu mít a kliknu na „Dokončit“, čímž čárový kód umístím. Opět kliknu a přetažením jej podle potřeby přemístím nebo změním jeho velikost.

 

Nakonec chci na štítek přidat obrázek, takže kliknu na tlačítko „Přidat obrázek“. A pak znovu kliknu na štítek, kam si přeji obrázek umístit. V tomto okně máme galerii obrázků na výběr. Tato galerie se stahuje přímo z výchozího adresáře obrazových souborů v LABELVIEW. Pokud bychom nyní chtěli, mohli bychom si pouhým kliknutím na tlačítko procházení vybrat libovolný adresář, který si přejeme prohlédnout. Já však potřebuji tento obrázek autobusu, takže jediné, co musím udělat, je kliknout na něj, zobrazit náhled a klepnutím na tlačítko „Dokončit“ autobus umístit. Zde na něj mohu kliknout, přetáhnout a podle potřeby změnit velikost a umístění.

 

Na závěr bych chtěl kolem štítku vytvořit ohraničení, čímž vytvořím definici. Takže si zvolím možnost obdélníku a kliknutím a přetažením ohraničení umístím kolem vnější strany štítku.

 

A právě jsme vytvořili produktový štítek pro dětskou hračku autobusu.

 

Můžete si LABELVIEW vyzkoušet zdarma po dobu 30 dnů – stáhněte si demoverzi z našich webových stránek na adrese www.teklynx.com/labelview.

Stáhněte si bezplatnou, 30denní zkušební verzi softwaru LABELVIEW pro značení čárovými kódy a otestujte jej přímo v akci

POZNÁMKA: Zkušební verze se nestáhne ihned po odeslání formuláře. Na váš e-mail bude odeslán odkaz k jeho stažení.
Povinné pole Příliš dlouhý. Omezení na 250 znaků. Neplatný
Povinné pole Příliš dlouhý. Omezení na 250 znaků. Neplatný
Povinné pole
Povinné pole
Povinné pole
Povinné pole Neplatný
Povinné pole Neshodují se
Povinné pole Neplatný
Povinné pole Příliš dlouhý. Omezení na 250 znaků. Neplatný

Povinné pole Příliš dlouhý. Omezení na 250 znaků. Neplatný
Povinné pole
Povinné pole
Povinné pole Příliš dlouhý. Omezení na 250 znaků. Neplatný
Povinné pole