Konumuzunu Seçin

En iyi web sitesi deneyimi için lütfen konumunuzu ve dilinizi seçin

Barcode Better

TEKLYNX’de, barkod yazılımının sadece satın aldığınız bir şey olmadığına inanıyoruz. Bu, şirketinizin çalışmasını sağlayan entegre teknoloji çözümüdür.

Destek

Video: LABELVIEW ile Yeni Etiketin Oluşturulması

LABELVIEW ile Yeni Etiketin Oluşturulması

LABELVIEW ile başlayın!

 

Bu kısa videoda LABELVIEW yazılımında kullanımı kolay sihirbazlarla metni, barkodları ve görüntüleri nasıl ekleyebileceğiniz açıklanmaktadır.

 

 
Video belgesi Video belgesi
VİDEO BELGESİ

Yeni bir etiketin LABELVIEW yazılımında oluşturulması kolaydır, kullanımı kolay ve yararlı sihirbazlar kullanılır.

 

Başlamak adına LABELVIEW başlatıldığında otomatik olarak görünen yeni etiket belge sihirbazını kullanabiliriz. Yeni bir etiket formatı oluşturmayı seçeceğiz, kullanmak istediğimiz yazıcıyı tanımlayacağız ardından kullanmak istediğimiz etiket stoğunu tanımlayacağız. Bu örnekte özelleştirilmiş 4x6 etiketi için daha evvel oluşturduğum önceden mevcut olan stoğu kullanacağım. Ardından sonlandır’a tıklayacağım. Ve etiketimiz oluşturulur ve tasarım için hazırdır.

 

Şimdi örneğin çocuk oyuncağı otobüsü için bir ürün etiketi oluşturmam gerekir. Pekala ilk önce bir miktar metin eklemek gerekebilir bu nedenle metin oluşturma için büyük A harfine tıklayacağım ardından metni yerleştirmek istediğim yeri etiket üzerinde seçeceğim. Şimdi istediğim metni gireceğim ve sonlandır’a tıklayacağım. Ardından etiketi konumlandırılmasını istediğim bir yere yerleştirmek için tıklayıp sürükleyebilirim.

 

Sonra bir barkod ekleme gerekecektir bu nedenle barkod ekle düğmesini seçeceğim ve tekrardan etiket üzerinde barkodu yerleştirmek istediğim yere tıklayacağım. Burada yalnızca istediğim etiket tipini seçerim, barkodda olmasını istediğim verileri girerim ve yerleştirmek için sonlandır’a tıklarım. Yeniden gerektiği gibi barkodu yeniden konumlandırmak veya boyutlandırmak için tıklayıp sürükleyin.

 

Son olarak bir görüntüyü etiketime eklemek istiyorum ve bunu yapmak için görüntü ekle düğmesine tıklayacağım. Sonrasında bir kez daha etiketin üzerinde görüntüyü yerleştirmek istediğiniz yere tıklayın. Bu pencerede seçebileceğiniz görüntülerin bir galerisini göreceğiz. Bu galeri LABELVIEW yazılımındaki görüntü dosyaları için varsayılan dizinden doğrudan çekilmiştir. Şimdi istemeniz halinde gözat düğmesine basitçe tıklanarak görüntülemek için herhangi bir dizini seçebiliriz ancak bu oyuncak otobüs görüntüsüne ihtiyacım var, bu nedenle yapmam gereken tek şey onun üzerine tıklamak ve bir ön izleme almaktır ve otobüs görüntüsünü yerleştirmek için sonlandır’a tıklayın. Bundan sonra istediğiniz her zaman otobüs görüntüsünü tıklayıp sürükleyebilir ve yeniden boyutlandırabilir ve konumlandırabilirsiniz.

 

Son olarak bazı tanımları oluşturmak için etiketimin etrafına bir kenarlık eklemek istiyorum. Bu yüzden dikdörtgen seçimi yapıp ardından etiketimin dışına dikdörtgen bir kenarlık yerleştirmek için tıklayıp sürükleyeceğim.

 

İşte bu şekilde çocuk oyuncağı otobüsü için bir ürün etiketine sahip olurum.

 

Şu yazılımı: LABELVIEW 30 gün boyunca ücretsiz olarak deneyebilirsiniz ve demoyu web sitemizden indirin: www.teklynx.com/labelview.

LABELVIEW barkod etiket yazılımını çalışırken görmek için ücretsiz 30 günlük denemenizi indirin

NOT: Deneme dosyası formu gönderdikten sonra hemen indirilmeyecektir. Bir indirme bağlantısı e-postanıza gönderilecektir.
Gerekli alan Çok uzun. 250 karakter sınırı. Geçerli değil
Gerekli alan Çok uzun. 250 karakter sınırı. Geçerli değil
Gerekli alan
Gerekli alan
Gerekli alan
Gerekli alan Geçerli değil
Gerekli alan Eşleşmiyor
Gerekli alan Geçerli değil
Gerekli alan Çok uzun. 250 karakter sınırı. Geçerli değil

Gerekli alan Çok uzun. 250 karakter sınırı. Geçerli değil
Gerekli alan
Gerekli alan
Gerekli alan Çok uzun. 250 karakter sınırı. Geçerli değil
Gerekli alan